Seks bez prezerwatywy.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • comatose
    Świętoszek
    • May 2009
    • 15

    Seks bez prezerwatywy.

    Witam.
    Panie i panowie, jako że są tu osoby bardziej doświadczone w sprawach seksu niżeli ja dlatego też zwracam się z prośbą do Was.
    2 dni temu byłam z moim partnerem na imprezie i pod wpływem alkoholu trochę nas poniosło i kochaliśmy się bez zabezpieczenia, lecz nie to jest najgorsze... On jednak trochę dużo wypił i nie pamięta czy się spuścił , nie wiemy co mamy zrobić, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, bo jak już wcześniej wspominałam nie mieliśmy prezerwatywy a ja nie biorę tabletek ani nic z tych rzeczy.? Czytałam też kiedyś artykuł na temat tego, że nie trzeba się "spuścić", ponieważ podczas stosunku cały czas uwalniane są pojedyncze plemniki, przez które może dojść do zapłodnienia, jeżeli wiecie coś więcej na ten temat proszę o pomoc.

    P.S. Po ilu dniach powinnam zrobić test ciążowy (do zapłodnienia mogło dojść 20 stycznia b.r ) .?
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5247

    #2
    Polecam hasło "preejakulat" w szukajce.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • pionos
      Świętoszek
      • Jan 2011
      • 1

      #3
      Jeśli nie miałaś dni płodnych ( a najlepiej kiedy jesteś po nich) to nie ma się co przejmować. My uprawiamy tak seks od 6lat, w niepłodne kończymy w cipce i jest super, mamy jedno dziecko ale to z wyboru nie przypadku gumki ubieramy tylko wtedy kiedy dni są płodne....
      Ważne jest to aby sobie dobrze wyliczyć i nie kończyć w środku na 2-3 dni przed spodziewaną owulacją.

      Skomentuj

      Working...