W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pasek102
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2009
    • 211

    Tak tylko w policzek po pijanemu, na imprezach życzeniowych urodziny imieniny sylwestra itp

    Skomentuj

    • Mniszek
      Świntuszek
      • Jun 2009
      • 78

      Nie i niech tak zostanie : ] To jest jedna z tych rzeczy, których nie muszę doświadczać aby być pewny, że tego nie chcę. Miałbym chyba spory problem po czymś takim z zaakceptowaniem się.

      Skomentuj

      • Adalbert27
        Świntuszek
        • Dec 2009
        • 88

        Ee

        Absolutnie odpada bleee, ale jak wiekszosc facetow chetnie popatrze na dwie kobiety

        Skomentuj

        • maleconieco
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 38

          całowałem się raz po pijaku wtedy też robiłem loda dla kolesia uważam że faceci lepiej zajmują się ptakiem niż kobiety choć i na dziewczyny nie narzekam

          Skomentuj

          • Frodo Baggins
            Perwers

            Wspomógł BT
            • Feb 2009
            • 1174

            Napisał maleconieco
            całowałem się raz po pijaku wtedy też robiłem loda dla kolesia uważam że faceci lepiej zajmują się ptakiem niż kobiety choć i na dziewczyny nie narzekam
            mam problemy z tożsamością płci ?
            całowałem, robiłem...
            a przy profilu znak oznaczają kobietę.

            @Schatten - 3 słowa ?
            (1)to (2)było (3)dawno

            Skomentuj

            • gtfo
              Świętoszek
              • Dec 2009
              • 11

              Ja powiem tylko tyle, że nie próbowałem i nie spróbuję.

              Skomentuj

              • maleconieco
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 38

                sorry juz poprawiłem błąd

                Skomentuj

                • Sexy_man
                  Perwers
                  • Feb 2007
                  • 1163

                  Nie, nie całowałem się. Nawet w okresie eksperymentów nie spróbowałem tego. Obecnie też mnie do tego nie ciągnie.
                  Amen.
                  Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                  Skomentuj

                  • radek_k

                    Napisał Sexy_man
                    Ale różne inne zboczone rzeczy.
                    to jakie to były zboczone rzeczy?

                    Skomentuj

                    • itakpowiem
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2009
                      • 215

                      nie probowalem i bierze mnie obrzydzenie na sama mysl o tym.
                      nie mam nic przeciwko obecnosci drugiego faceta w lozku tylko gdy razem obrabialibysmy jakas fajna kobiete a on bylby 110% hetero

                      Skomentuj

                      • szysko
                        Świntuszek
                        • Dec 2009
                        • 92

                        nie... ale chyba lepiej czułbym się ze sobą, gdybym spróbował z ciekawości ssania fiuta niż całowania z facetem...
                        Podobnie jak próbuję sobie wyobrazić sytuacje w których potencjalnie mógłbym całować faceta, to nie wiele przychodzi do głowy poza dobrze obstawione czelenndże...
                        Jak już miałbym z facetem coś robić, to z pewnością nie byłoby to całowanie :>

                        Skomentuj

                        • Sollat
                          Erotoman
                          • Feb 2010
                          • 629

                          Napisał extasylove
                          na trzezwo bylo dziwnie,ale to raczej dlatego,ze calowalam sie z najlepsza przyjaciolka siostry
                          Mogę spytać jak do tego doszło? Na ogół eksperymentuje się z własnymi przyjaciółkami, a nie tymi należącymi do siostry
                          0statnio edytowany przez Sollat; 19-12-13, 10:13.
                          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                          Skomentuj

                          • opermr
                            Świętoszek
                            • Nov 2009
                            • 5

                            udalo sie!

                            co ciekawe, na czacie udalo mi sie spotkac osobe chetna do zabaw wspolnych. Spotkalismy sie u mnie i zaczelo sie od wspolnego walenia reka a po chwili mialem go w ustach i przyznam ze bylo dziwnie czuc takiego twardego kutasa w reku, ze swoim jest calkowicie inaczej! ale bylo przyjemnie. W ustach tez ciekawie. Doszedl i polknalem i bylo lepiej niz z wlasnym nasieniem. Ciekawe doswiadczenie i przyznam ze przyjemne bo bardzo mnie to podniecalo. Po wszystkim stwierdzil ze bylem lepszy niz nie jedna laska

                            Skomentuj

                            • przytulanka
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 13

                              kiedyś kiedyś z koleżanką, ale to było dawno i średnio świadome.
                              Prawdziwa kobieta powinna umieć 70 rzeczy ...
                              69 i gotować.

                              Skomentuj

                              • czerwonykruk
                                Świntuszek
                                • Dec 2009
                                • 52

                                Ja nigdy nie, moja dziewczyna kilka razy.
                                Chyba oboje się zgadzamy że gdy dwie dziewczyny się całują to jest ok ale dwóch facetów to obrzydlistwo
                                W stu procentach toleruję jej zabawy z innymi dziewczynami do czasu kiedy jest to dla niej czysta przyjemność lub chęć podniecenia mnie tym. Znamy się na tyle dobrze że raczej wyczuję kiedy będzie inaczej, więc pozwalam jej na dużo
                                Pozostaje mi mieć nadzieję że ona nie ma odwrotnych fantazji bo będę musiał zacząć mówić "zrobię dla niej PRAWIE wszystko"

                                Skomentuj

                                Working...