W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Smoking fetysz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gargulec
    Świntuszek
    • Aug 2011
    • 71

    #46
    Mnie to kręci u niektórych chłopaków o ile dbają o higienę jamy ustnej ;]
    Życie ssie! Ale od ciebie zależy, czy będzie łykać

    Skomentuj

    • Diablica84
      Świętoszek
      • Jan 2012
      • 14

      #47
      Ja zapaliłam tylko dlatego, że mojego męża to kręci... a mnie tylko trochę Ale nie powiem, ciekawie było - on też spróbował, a nigdy wcześniej nie palił. Ja w łóżku często dominuję a papieros tylko to podkreślił.

      Skomentuj

      • Lilith_666
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2011
        • 386

        #48
        Oj nie..tego nie lubię i nie polubię.
        "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
        Witkacy

        Skomentuj

        • Lilith.
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 439

          #49
          KOMPLETNIE tego rodzaju fetyszu nie rozumiem. No ale tak samo nigdy nie zrozumiem palaczy. Dla mnie osobiście facet choćby nie wiem jakim Pittem czy Deppem może sobie być, ale jeśli w trakcie naszego pierwszego spotkania najpierw zobaczę i poczuję kłęby cuchnącego dymu, a dopiero potem jego - odpada na starcie. Zbyt sobie cenię moje zdrowie i powonienie.
          Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

          Skomentuj

          • Uranusa
            Świętoszek
            • Jan 2013
            • 3

            #50
            Mnie najbardziej podnieca jak facet pali. Najlepiej gdy ma na sobie jeszcze skórzaną kurtkę. To takie podniecające, jak odpala papierosa, a potem się nim mocno zaciąga i wypuszcza dym. Nic nie ma bardziej seksownego jak papieros w ustach faceta.

            Skomentuj

            Working...