W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nieśmiałość - poważny problem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Amelia
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 121

    #16
    To ty musisz się zabrać do roboty. My możemy ci pomóc, ale nie odwalimy wszystkiego za ciebie. Tak jak każdy strach, tak i nieśmiałość da się powoli zwalczać. Staraj się rozmawiać z kobietami, wychodź często z domu, poszerzaj krąg znajomych. No i nie bój się odmowy
    http://www.wywiader.pl/malinkaa400

    Skomentuj

    • lukaszk863
      Świętoszek
      • Apr 2009
      • 8

      #17
      dzieciaki typu mike, frankie, yoshua, hugh - NIE PISAć W TYM TEMACIE

      jeśli nadal będziecie zaśmiecać mi temat, to zmienię forum na takie, gdzie jest więcej dojrzałych ludzi

      w ogóle nie udzielacie żadnych rad, tylko nabijacie sobie posty głupimi komentarzami.

      Wolę jeden mądry komentarz niż 100 bezsensownych, więc jeśli nie masz nic konstruktywnego do napisania, to nie pisz.

      Jednocześnie dziękuję pozostałym użytkownikom za rady i czekam na dalsze opinie.
      Oczywiście, że z tym problemem muszę poradzić sobie sam, ale warto posłuchać zdania mądrych ludzi, więc zapraszam do dyskusji

      Skomentuj

      • Yoshua
        Perwers
        • Mar 2007
        • 1374

        #18
        dzieciaki typu mike, frankie, yoshua, hugh - NIE PISAć W TYM TEMACIE
        lol, nie mozesz mi niczego zabronic.

        1. n forum bylo dziesiatki identycznych tematow, poszukaj, nie uschnie Ci od tego reka.
        2. jakiej dyskusji? Ty nie opisujesz zadnego problemu.
        tylko "jestem niesmialym studentem i chce sie zabawic z jakas dziewczyna" to idz do burdelu albo do klubu gdzie przychodza latwe dziewczyny jesli nie koliduje to z Twoimi przekonaniami.
        a jak chcesz miec dziewczyne normalna, z ktora moglbys takze porozmawiac, pojsc do kina, na kolacje, potanczyc etc. to zapros jakas kolezanke z grupy, albo po prostu zacznij z nimi rozmawiac - pokaz, ze nie jestes nudnym odludkiem...
        chesz sobie poradzic z tym sobie sam, ale co teraz z tym robisz? no przyznaj sie, co?
        " - Fajny masz korek od wanny.
        - Taki tam...
        - ...Ale gra empetrójki"

        Skomentuj

        • lukaszk863
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 8

          #19
          yoshua - informacja dla Ciebie: NIE PISAć W TYM TEMACIE

          po co nawijasz te prostackie posty?

          skoro nie rozumiesz, o co mi chodzi, to się nie wypowiadaj

          Skomentuj

          • FrankieFiggs
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 7

            #20
            Stary, jeżeli Ty w ten właśnie sposób walczysz z tą nieśmiałością to nie dziwie się, że "efekty są mizerne".
            Forum jest od tego żeby się wypowiadać.
            Yoshua, mimo tego, że Go obrażasz stara się Ci pomóc, a Ty dalej swoje..

            Skomentuj

            • Yoshua
              Perwers
              • Mar 2007
              • 1374

              #21
              ja *******e, przepraszam, ale co z Toba jest nie tak?
              napisalem Ci co mozesz zrobic a Ty dalej jakbym cie atakowal, czlowieku co z toba? to ty zachowujesz sie prostacko :?

              zpaamietaj, ze nie mozesz mi niczego zabraniac, moze robic to tylko mod albo admin jesli lamie regulamin.

              skoro nie rozumiesz, o co mi chodzi, to się nie wypowiadaj
              no o co ci chodzi?
              chcesz miec kumpelke do seksu? to musisz soba cso prezentowac, umiec ja zainteresowac, rozmawiac z nia.
              " - Fajny masz korek od wanny.
              - Taki tam...
              - ...Ale gra empetrójki"

              Skomentuj

              • lukaszk863
                Świętoszek
                • Apr 2009
                • 8

                #22
                dobra chłopaki,

                jestem wdzięczny za to, że chcecie mi pomóc, ale lepiej by to wyglądało, gdybyście przy tym nie wyśmiewali problemu, bo to od razu rodzi konflikty

                zakończmy kłótnię na forum, jak dalej coś nam nie bedzie pasowało, to umówimy się w realu i wyjaśnimy po męsku

                Skomentuj

                • FrankieFiggs
                  Świętoszek
                  • Jul 2007
                  • 7

                  #23
                  Napisał lukaszk863
                  jestem wdzięczny za to, że chcecie mi pomóc, ale lepiej by to wyglądało, gdybyście przy tym nie wyśmiewali problemu, bo to od razu rodzi konflikty
                  Hmm.. tak szczerze mówiąc to nie odczułem żeby ktoś Twój problem wyśmiewał. Nieśmiałość wynika głównie z tego, że za bardzo skupiamy się na sobie, na tym jak inni nas widzą, co pomyślą, co powiedzą, a nie daj Boże odmówią lub wyśmieją.

                  Pamiętaj, że wszystko siedzi w Tobie. Możesz próbować oswajac się z towarzystwem innych osób (imprezki, itp), pójść do specjalisty (wielu młodych, normalnych ludzi tak robi i bardzo dobrze na tym wychodzą) lub samem wziąć się za jakąś literaturę i ćwiczyć. Niestety samo nie przyjdzie

                  Pozdrawiam.
                  I więcej luzu.

                  Skomentuj

                  • Yoshua
                    Perwers
                    • Mar 2007
                    • 1374

                    #24
                    gdzie ja Cie wysmiewalem? :>
                    chce bys sie skonforntowal z problemem, tak mocno, naprawde, wzial byka za rogi, niech Ci podskoczy adrenalina, ale skieruj energie na mozliwe rozwiazania.
                    sam znasz siebie najlepiej. wiesz kim jestes, co lubisz, jakie masz mozliwosci.

                    dlatego zamiast sie obrazac i wsciekac na zadawane pytania to odpowiedz na nie.

                    aha teksty jak ten o "Wyjasnianiu po mesku" sobie daruj bo nie przechodza ;p
                    " - Fajny masz korek od wanny.
                    - Taki tam...
                    - ...Ale gra empetrójki"

                    Skomentuj

                    • _mike
                      Banned
                      • Aug 2007
                      • 820

                      #25
                      Napisał lukaszk863
                      dzieciaki typu mike, frankie, yoshua, hugh - NIE PISAć W TYM TEMACIE
                      To mi ****a zabroń!

                      Człowiek chce Ci pomóc a Tobie źle. Wybacz, ale w dupe Ci włazić nie będę ani słodzić. Dla mnie osoby nieśmiałe to po prostu pierdoły i dupy wołowe.

                      A dzieckiem mogę być dla Ciebie, ale też mógłbyś nim być, bo ja nie mam kompleksów ani problemów ze znalzieniem 'koleżanki do erotycznych zabaw'. Ba, już dawno takie coś przestało mnie bawić. A Ty się śpiesz, dorosły mężczyzno, bo niedługo prostata się odezwie i nie poruchasz w tym odcinku buahahaha

                      Skomentuj

                      Working...