W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sexting co o tym sądzicie ^^

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RokSanKaxxD
    Świntuszek
    • Jan 2016
    • 60

    #16
    korzysta z komórki
    0statnio edytowany przez RokSanKaxxD; 20-05-16, 13:22.
    Życie jest za krótkie, by wstydzić sie z niego korzystać mrrr
    -----------------------------------------------
    Chętnie pomogę i pogadam !

    Skomentuj

    • RokSanKaxxD
      Świntuszek
      • Jan 2016
      • 60

      #17
      Znaleść tak, porozmiawiać jak sie wymieniesz juz normalnie numerami a dodatkowo można pokamerokowac na ero kamerce
      Życie jest za krótkie, by wstydzić sie z niego korzystać mrrr
      -----------------------------------------------
      Chętnie pomogę i pogadam !

      Skomentuj

      • troll98
        Ocieracz
        • Apr 2015
        • 101

        #18
        Snapchat jest fajny do tego. Jakbyś poczytał regulamin to byłoby miło...
        0statnio edytowany przez iceberg; 20-05-16, 14:28.

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #19
          Napisał RokSanKaxxD
          O jeju :* cała sie czerwienie od czytania tego dziekuje za miłe słowa

          Ja lubie takie z dedykacją dla mnie na Ciebie na brzuszku lub penisie
          Czyzbysmy trafili na dziewicę?

          Skomentuj

          • random.friend
            Świętoszek
            • Jun 2016
            • 20

            #20
            Ja bardziej rozumiem sexting jako pisanie i ilustrowanie słowem niż picsy. Nie czuję się z tym pewnie.
            Mówić mogę sporo, w łóżku i poza. Publikowałam też opka erotyczne więc nie jest to kwestia pruderii.
            mam wrażenie, że bardzo łatwo tak spaczyć smsową rozmowę o seksie, że zrobi się tandetna, przesłodzona, albo pełna nudnych kliszy. Wiem, że to nie ma być literatura najwyższych lotów i druga Anais Nin ale... fajniej by było gdyby była

            Skomentuj

            • kochanica90
              Erotoman
              • Jan 2013
              • 605

              #21
              Ja tam lubię. Snapchatowi nie ufam i nie używam w tym celu, ale smsy po których dostaje info "wracaj jak najszybciej" wysyłam. Sama lubię też dostawać takie od których robię się czerwona na twarzy...
              If your dick is longer than my heels, just say hello

              Skomentuj

              • Clasica erotica
                Świętoszek
                • Jul 2016
                • 26

                #22
                Napisał random.friend
                Ja bardziej rozumiem sexting jako pisanie i ilustrowanie słowem niż picsy. Nie czuję się z tym pewnie.
                Mówić mogę sporo, w łóżku i poza. Publikowałam też opka erotyczne więc nie jest to kwestia pruderii.
                mam wrażenie, że bardzo łatwo tak spaczyć smsową rozmowę o seksie, że zrobi się tandetna, przesłodzona, albo pełna nudnych kliszy. Wiem, że to nie ma być literatura najwyższych lotów i druga Anais Nin ale... fajniej by było gdyby była
                Właśnie, wreszcie ktoś mądrze mówi o pisaniu. To uruchamia wyobraźnię. Ale dziś mniejszość z nas potrafi się niestety posługiwać prawdziwym językiem polskim a w innych krajach innym odpowiednim językiem. Niestety to co w internecie (jak i w życiu) ma być rozmową robi się szczytem ubóstwa i nieżyczliwości. Ale, z całym szacunkiem dla ładnych zdjęć i filmów z seksem. Jak umiecie - róbcie. Byleby ładne były z silną emocją. Ale i jednocześnie rozmawiać warto. Opisywać z detalami odczucia, potrzeby, marzenia. Nie bać się. W brutalnych i prymitywnych czasach to nie takie proste. Mówimy że jesteśmy wyzwoleni ale to maska, ściema. Każdy normalnie odczuwający człowiek obawia się ataku ze strony prostactwa. I dlatego często milczy. Zwłaszcza kobiety...

                Skomentuj

                • Moortan
                  Świętoszek
                  • Jul 2016
                  • 3

                  #23
                  Osobiście kręci mnie pisany z kobietami ledwo poznanymi na czacie. Po upewnieniu sie ze mam przyjemnosc z przedstawicielka tej płci i rozmowie na temat fantazji i upodobań taka forma jest mega podniecająca. Ciekawe są w sumie też zabawy przez snapchata z nowo poznanymi koleżankami.

                  Skomentuj

                  • RokSanKaxxD
                    Świntuszek
                    • Jan 2016
                    • 60

                    #24
                    Czasami samo poznawanie i wysylanie fotek , wiedzac ze nikt sie nie dowie podnieca
                    Życie jest za krótkie, by wstydzić sie z niego korzystać mrrr
                    -----------------------------------------------
                    Chętnie pomogę i pogadam !

                    Skomentuj

                    Working...