W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja-ocieractwo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sollat
    Erotoman
    • Feb 2010
    • 629

    Masturbacja-ocieractwo

    Mamy co prawda kilka tematów o sposobach masturbacji, ale tutaj chciałbym uzyskać odpowiedź na jedno pytanie: jaki udział ma w Waszej masturbacji ocieranie się o coś - i o co?

    Ja się przyznam, że chociaż jest to nieco dziwne, typowe walenie konia w ogóle mnie nie kręci i nie sprawia przyjemności, i właściwie cała moja masturbacja to ocieranie się o łóżko czy też dłoń.
    51
    https://archiveofourown.org/users/DarkSollat
  • rimmingator
    Perwers
    • Apr 2009
    • 967

    #2
    A o przestrzen miedzy cyckami posladkami tudziez o twarz kobiety tez sie liczy?

    Bo o nic innego sie nie ocieralem. Dlon daje zdecydowanie najlepsze efekty wiec sie tego trzymam

    Skomentuj

    • sww001
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 37

      #3
      o łóżko się zdarza, ale nie wiem dlaczego na niektórych sprawia mi to więcej przyjemnosci a na niektórych mniej, chyba od twardosci materaca zalezy

      natomiast uwielbiam patrzec jak dziewczyny ocieraja sie np o poduszke... mhm.. moze znajdzie sie tu taka co mi zademonstruje na zywo

      Skomentuj

      • RokSanKaxxD
        Świntuszek
        • Jan 2016
        • 60

        #4
        A to bardzo podniecające uczucie ocierać sie o coś ... albo o kogoś!

        U mnie najczęściej to o kołderkę, kocyk lub poduszkę, ale zdarzało się że i o maskotkę.
        Życie jest za krótkie, by wstydzić sie z niego korzystać mrrr
        -----------------------------------------------
        Chętnie pomogę i pogadam !

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          #5
          Jeszcze nie próbowałem,powiem szczerze, ale np. o tyłeczek kobiety w ten sposób ... no no, pomysł przedni

          Skomentuj

          • onanista biseks
            Świntuszek
            • Jan 2014
            • 58

            #6
            Napisał RokSanKaxxD
            A to bardzo podniecające uczucie ocierać sie o coś ... albo o kogoś!

            U mnie najczęściej to o kołderkę, kocyk lub poduszkę, ale zdarzało się że i o maskotkę.
            Właśnie, o kogoś...mmm, budzę się, partnerka jeszcze śpi, jest obrócona do mnie plecami a jej pośladki tak niesamowicie kuszą! Więc przytulam się do niej i zaczynam ocierać o te wspaniałe, jędrne półkule...no i po pewnym czasie jestem spełniony . A ocieranie się o coś...owszem, miało miejsce, gdy byłem nastolatkiem, wtedy często, leżąc na brzuchu ocierałem się o zwinięty kocyk lub poduszkę i w ten sposób, nie angażując ręki, dochodziłem do wytrysku. Była to taka namiastka stosunku, lecz z czasem - jeśli chodzi o masturbację - własna dłoń stała się niezastąpiona.

            Skomentuj

            • nalex
              Banned
              • Nov 2015
              • 18

              #7
              Co do ocieractwa i masturbacji to zaczęło się jak miałem z 10 lat i starsza siostra zaprosiła mnie do swojego łóżka i po raz pierwszy mi obciągnęła i chciała żebym ja ją pocierał ręką. Z czasem sie jakby "wyspecjalizowałem" i strasznie nęciło mnie pocieranie żołędzią między jej pośladkami o odbyt, pozwalała mi ze sobą spać i najczęściej zasypialiśmy po wspólnym pettingu na łyżeczki i pozwalała mi z wciśniętym między jej pośladki wzwiedzionym penisem.

              Skomentuj

              • fufu
                Świętoszek
                • Apr 2016
                • 15

                #8
                Ocieranie się jest często grą wstępną do masturbacj

                Skomentuj

                • RokSanKaxxD
                  Świntuszek
                  • Jan 2016
                  • 60

                  #9
                  No szczegolnie jak łapie ochotka , a jest sie z kims w pokoju to można sie pocierac deliaknie i zakryc by nikt nie widzial
                  Życie jest za krótkie, by wstydzić sie z niego korzystać mrrr
                  -----------------------------------------------
                  Chętnie pomogę i pogadam !

                  Skomentuj

                  Working...