Wetlook-czemu Polki się tego nie lubią

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzyś77
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 29

    #76
    Everready-wszystko jest dla ludzi.W końcu po co się ograniczać

    Skomentuj

    • Malutk
      Banned
      • Nov 2011
      • 6

      #77
      Witam was powiem że to niezły pomysł muszę spróbować to z moim partnerem.

      Skomentuj

      • Everready
        Ocieracz
        • Nov 2011
        • 135

        #78
        Ja też spróbuję. I z partnerem i z partnerką. A co?
        Poliż mnie, I'm Polish. Albo jeśli wolisz
        możesz mnie posolić, albo wy...miętolić.

        Skomentuj

        • krzyś77
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 29

          #79
          Zdajcie relacje jak było

          Skomentuj

          • eleonor1306
            Świętoszek
            • Jun 2013
            • 32

            #80
            Wetlook to fajna tematyka.
            Bardzo podobają mi się fotki dziewczyn w mokrych ciuszkach.
            Chyba najfajniej wyglądają mokre tyłeczki w obcisłych drzinsach , mniam

            Skomentuj

            • LackMan
              Świętoszek
              • Nov 2012
              • 46

              #81
              Może do wanny nie wchodziłem ale raz kiedyś złapaał mnie taki deszcz, że byłem cały mokry telefon i portfel do wyrzucenia - taki atmodferyczny wetlook. Takie ubranie strasznie wtedy ogranicza ruchy, przykleja się i obciska tu i ówdzie bardzo ciężko się to zdejmowało

              Skomentuj

              • tomek2013
                Świętoszek
                • Apr 2013
                • 16

                #82
                Taki atmosferyczny wetlook doświadczył chyba prawie każdy przynajmniej raz .
                Sam osobiście lubię ten fetysz zresztą tak samo moja partnerka co bardzo rzadko się zdarza.
                Osobiście nie zapomnę ostatniego dyngusa którego spędziłem w pracy, system czterobrygadowy, kto miał pecha musiał przyjść do pracy w ten dzień oczywiście na zakładzie nie było szefostwa.
                W wolnej chwili pracownicy postanowili sobie urządzić polewanie wodą, praktycznie każdy był mokry bez wyjątku, nawet naszej nowej laborantce się oberwało gdy tylko się pojawiła na naszym dziale po próbki od razu została zaciągnięta pod kolebę z wodą po czym została do niej wrzucona w pełnym mundurku, jak wyszła z koleby to miała całe ubranie przemoczone do suchej nitki, mężczyźni nie mogli od niej oderwać wzroku, zresztą nie ma co się dziwić dziewczyna bardzo ładnie ubrana jak lekarka w biały żakiecik białe spodnie i to wszystko kompletnie przemoczone widok nieziemski, na początku była w szoku ale później już się z tego śmiała .

                Skomentuj

                • Sally
                  Ocieracz
                  • Jan 2013
                  • 175

                  #83
                  Jeśli chodzi o moczenie wyjściowych ubrań to miałam okazję wskoczyć w sukni ślubnej do basenu. Mniej wyjściowe to szorty + biała męska koszula i ja w mazurskich jeziorach.

                  Skomentuj

                  • malefic
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 15

                    #84
                    Tak sobie czytam... Prysznic może niekoniecznie, ale w deszczu?
                    Ciepły, wiosenny lub letni deszcz, lekka sukienka (nie, oficjalny strój jakoś do mnie nie przemawia, kwestia gustu) - mniam
                    Pierwszy stopień do piekła mam już za sobą.

                    Skomentuj

                    • tomek2013
                      Świętoszek
                      • Apr 2013
                      • 16

                      #85
                      Ja osobiście nie pogardził bym widokiem jakiejś dziewczyny która np. wraca do domu z pracy w deszczu ubrana w elegancki strój przykładowo bluzka koszulowa i spódnica lub
                      spodnie eleganckie a jak by to były jeszcze kolory biało czarne to już w ogóle .
                      Sam osobiście już nie raz miałem okazję spacerować w deszczu bez parasolki czy kurtki .

                      Skomentuj

                      Working...