W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Adopcja przez pary homoseksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rwm2
    Ocieracz
    • Apr 2007
    • 113

    Tak jest, czyli stosuje się typowo "prawackie" metody.

    Pogrążasz się i dajesz o sobie jak najgorsze świadectwo.

    Smutne.

    Skomentuj

    • _acdc_
      Świętoszek
      • Sep 2014
      • 45

      Napisał rwm2
      Rodzina nie jest wartością, tylko grupą społeczną.
      Jest mi ciebie tak po ludzku, najzwyczajniej w świecie żal.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        Napisał rwm2
        Tak jest, czyli stosuje się typowo "prawackie" metody....
        Widzisz rwm - po raz kolejny popełniasz błąd w założeniach.
        Nie należę do żadnej partii, czy jakiegokolwiek stowarzyszenia politycznego, chyba nie jestem przedstawicielem nizin społecznych /a przynajmniej, nic mi o tym nie wiadomo/, nie jestem urzędnikiem i nie mam także tytułu profesorskiego. Raczej skłaniałbym się do stwierdzenia, że jestem typowym szarakiem /tu pozdrowienia dla paffcia/ i przedstawicielem klasy średniej. Przeżyłem parę lat pod rządami komunistów i z tego powodu, podobnie do zapitego, odczuwam wzgardę dla lewactwa. A, nic mi nie zrobili geje, czy lesbijki, poza zaśmieceniem mojego ulubionego placu w Warszawie. Poza tym, mam rodzinę i wychowałem troje dzieci.
        Z powyższych powodów, rozumiem smutek i współczucie acdc, w stosunku do twojej osoby i myślę, że jest to komentarz trafiający w sedno twoich wypowiedzi. Napiszę to dosadniej : jesteś żałosny.
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          To nie temat autopromocyjny szary ubolu.

          Skomentuj

          • wiarus
            SeksMistrz
            • Jan 2014
            • 3264

            Dobry wieczór paffciu
            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
            James Jones - Cienka czerwona linia

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              Podlizales sie wiec mozesz isc spac kundlu.

              Skomentuj

              • rwm2
                Ocieracz
                • Apr 2007
                • 113

                wiarus:

                Dla każdego "żałosne" znaczy coś innego. Dla mnie żałosne jest szermowanie wyzwiskami i różnymi epitetami, kiedy rzeczowych argumentów brak.

                Żałosne jest również obrażanie innych osób ze względu na ich pochodzenie, kolor skóry czy orientację seksualną.

                W końcu żałosne jest wygrażanie śmiercią osobom o odmiennych poglądach.

                _acdc_

                Nie rozumiem Twojego żalu. Domyślam się, że mnie nie zrozumiałeś i dlatego tak piszesz. Popełniasz podstawowy błąd myląc pewne pojęcia. Uważasz, że rodzina jest wartością. Też tak uważam, pod warunkiem, że traktujemy powyższe stwierdzenie potocznie. Ściśle rzecz ujmując, rodzina jest grupą społeczną. Skoro wciąż uważasz, że rodzina jest wartością, to jestem ciekaw pod którą definicję tego słowa byś ją podciągnął.

                Żebyś lepiej zrozumiał: Australijski zespół muzyczny AC/DC jest grupą muzyków grających muzykę hardrockową. Dla każdego fana, grupa ta (i wszystko co się z nią wiąże) stanowi wartość samą w sobie i jest to zrozumiałe. Są jednak miłośnicy, powiedzmy, Deep Purple, którzy mają gdzieś twórczość Angusa Younga i Briana Johnsona, bo wolą słuchać Richiego Blackmore'a i Iana Gilliana. I kiedy fan AC/DC słyszy, jak fan Deep Purple twierdzi, że AC/DC nie jest żadną wartością, tylko przeciętnym zespołem muzycznym, może mu powiedzieć tak:
                Jest mi ciebie tak po ludzku, najzwyczajniej w świecie żal.
                Co wcale nie oznacza, że fan Deep Purple się myli.

                Skomentuj

                • Lija
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2011
                  • 277

                  Napisał rwm2
                  A co z adopcją dzieci przez pary lub osoby biseksualne?

                  A co z adopcją dzieci przez pary lub osoby aseksualne?

                  Kto miałby sprawdzać orientację seksualną potencjalnych rodziców zastępczych i jak?

                  Czy do adopcji powinny mieć prawo wyłącznie osoby uprawiające seks w pozycji misjonarskiej przy zgaszonym świetle?

                  A osoby samotne?
                  do adopcji powinny miec prawo pary ,ktore swoim składem nie odbiegają od normy
                  Dwoch tatusów to niestety nie jest norma

                  Skomentuj

                  • rwm2
                    Ocieracz
                    • Apr 2007
                    • 113

                    Lija, uzasadnij dlaczego!

                    I co dla Ciebie jest "normą"?

                    Skomentuj

                    • B@RM@N
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • May 2006
                      • 219

                      Ale co tu uzasadniać...? Uzasadnij, że białe jest białe, a czarne jest czarne!!!

                      Skomentuj

                      • Lija
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Mar 2011
                        • 277

                        co mam Ci uzasadniac?

                        Mam Ci wyłożyć skąd się dzieci biorą?
                        i jakie płcie biorą w tym udział?

                        norma- kobieta + mężczyzna -z przczyn tak samo oczywistych

                        Skomentuj

                        • rwm2
                          Ocieracz
                          • Apr 2007
                          • 113

                          Lija, napisałaś, że:
                          do adopcji powinny miec prawo pary ,ktore swoim składem nie odbiegają od normy
                          .

                          Zatem nie bierzesz pod uwagę sytuacji, kiedy na przykład ktoś samotny "przygarnia" sierotę, tak? Albo gdy jedno z rodziców ginie,umiera, odchodzi... Czy Twoim zdaniem półsieroty powinny być odbierane samotnym rodzicom i przekazywane "parom, które swoim składem nie odbiegają od normy"?

                          Skomentuj

                          • Lija
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2011
                            • 277

                            Napisał rwm2
                            Lija, napisałaś, że: .

                            Zatem nie bierzesz pod uwagę sytuacji, kiedy na przykład ktoś samotny "przygarnia" sierotę, tak? Albo gdy jedno z rodziców ginie,umiera, odchodzi... Czy Twoim zdaniem półsieroty powinny być odbierane samotnym rodzicom i przekazywane "parom, które swoim składem nie odbiegają od normy"?
                            odpowiedzialam na pytanie ,

                            mowimy o adopcji ...przypominam.

                            odnosnioe wypadków losowych sie nie wypowieadałam.
                            Osoby samotne nie mogą adoptowac dziecka ,wiec tez nie ma tematu.

                            Szczytem egoizmu jest kiedy dwóch homoseksualnych panów chce adoptowac dziecko!


                            Kto chcialby miec dwoch tatusiów?reka w góre

                            Skomentuj

                            • Margo82
                              Perwers
                              • Mar 2013
                              • 937

                              Napisał Lija

                              Szczytem egoizmu jest kiedy dwóch homoseksualnych panów chce adoptowac dziecko!
                              Otóż to!
                              Panowie postanawiają spełnić swoje potrzeby (macierzyńskie czy tacierzyńsie, nie wnikam), ale jakoś żaden nie pomyśli o dziecku, które przez posiadanie dwóch tatusiów będzie szykanowane, poniżane i wytykane palcami.
                              "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                              Skomentuj

                              • B@RM@N
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • May 2006
                                • 219

                                Akurat argument dotyczący szykan jest słaby, bo jest wiele powodów dla których się to dzieje. Sednem problemu jest to, że matka i ojciec przekazują dzieciom zupełnie inne wartości i NIGDY dwóch 'tatusiów' albo dwie 'mamusie' nie będą w stanie tego zrobić.

                                Skomentuj

                                Working...