Homo/biseksualizm wybiórczy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Poet
    Świętoszek
    • Apr 2013
    • 9

    Homo/biseksualizm wybiórczy?

    Witam. Piszę bo chyba mam problem ze swoją orientacją. Mam 21 lat, w rodzinie miałem normalne dobre relacje, pociągają mnie dziewczyny i miałem 2 dłuższe całkiem udane związki. Ale jest pewien problem. Jest nim mój najbliższy przyjaciel. Znamy się od kilku lat, a od jakiegoś roku zauważyłem, że coś dziwnego do niego czuję. Wiemy o sobie wszystko, jest to najbardziej zaufana osoba w moim życiu i wiele bym dla niego zrobił. On z pewnością dla mnie też. Zaczęło się od tego, że zauważyłem, że wciąż pragnę spędzać z nim czas, mimo że widzieliśmy się prawie codziennie, a od paru miesięcy wspólnie wynajmujemy mieszkanie. Potem pojawił się także pociąg fizyczny. Nie wiem jak nazwać to uczucie. Nie nazwałbym tego zakochaniem, ale rozumiem, że to coś znacznie więcej niż przyjaźń. Płeć męska nigdy na mnie nie działała, ani nie działa teraz. Wręcz przeciwnie. Z wyjątkiem jego. Czy to znaczy, że wcześniej byłem nieświadomym biseksualistą? Jeżeli tak, to dlaczego tyczy się to tylko jednej osoby?
  • w00jas
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 68

    #2
    moim zdaniem to silne przywiązanie emocjonalne, nic więcej.
    "Co za absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" - 'Dzień Świra'

    Skomentuj

    • Poet
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 9

      #3
      Napisał w00jas
      moim zdaniem to silne przywiązanie emocjonalne, nic więcej.
      Tak właśnie to sobie tłumaczyłem, dopóki nie pojawił się u mnie fizyczny pociąg do niego. Każdy przypadkowy dotyk sprawia mi przyjemność. Przyłapuje się na tym, że obserwuję jego ciało kiedy tego nie widzi. A jakiś czas temu pojawiło się coś co można nazwać fantazjami erotycznymi na jego temat, ale jak już wspomniałem obrzydzają mnie podobne myśli o innych facetach.

      Skomentuj

      • badacz
        Ocieracz
        • Oct 2009
        • 156

        #4
        tak to się zaczeło u mnie właśnie (fascynacja nim, jego ciałem i wszystkim co z nim związane)... w wkońcu się jakoś tak złożyło że razem waliliśmy sobie a potem loda mu zrobiłem a następnego dnia on mi...
        --->>>DaNgEruSe<<<---
        ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

        Skomentuj

        Working...