Seks analny (strona techniczna)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Różowa
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 171

    #31
    najpopularniejszego powiadasz..jakos ja nie mam fantazji o gwalcie ale lubie jak moj facet robi cos jak ja mowie nie i mimo mojego sprzeciwu(udawanego)robi to na co ma ochote.ale zeby to bylo od razu marzenie o gwalcie??:eek:
    ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #32
      hmm moze tak to zostalo nazwane, zeby opisac mala iloscia slow o co chodzi. Pozatym nie mowilem ze wszystkei tylko ze wiekszosc Mozliwe zeby mogli podcagnac do tej statystyki twoj opis... ale istnieje takze mozliwosc, ze poprostu jestes mniej hardcorowa
      Pozatym ta fantazja nie ma polegac na tym, ze idziesz noca i on Cie w krzaki tylko ze poprostu, robi to siła, krepuje twoje ruchy i pragnie jak najszybciej spelnic swoje zadze... I chyba o to wlasnie chodzi - o mezczyzne ktorego kobieta tak pociaga, ze jest sklonny az do czegos takiego
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Różowa
        Ocieracz
        • Feb 2005
        • 171

        #33
        mmm..a teraz wziela gore moja fantazja moze jadnak miales z tym racje
        ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5246

          #34
          Nom, Bender uderzyl w dobry punkt. Gwalt to troszke przesadzona sprawa - ale bycie zdominowana, zniewolona... kiedy facet posuwa kobiete mocno od tylu, owinawszy sobie jej wlosy dookola piesci - jak dla mnie bomba I wiem, ze praktycznie kazda kobieta to lubi - chociaz nie kazda w takim samym wymiarze wrazeniowym, wiadomo

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • M_M
            Świętoszek
            • May 2005
            • 15

            #35
            chcialbym ze swoja praktykowac anala, ale jak jej to powiedziec?? nasz zwiazek trwa dugo 4 lata, ale nie jest jakby to powiedziec hardcorowy, tzn. jescze o paru rzeczah wstydzimy sie mowic.
            a zapomnialbym, kiedys na pocztaku jak jeszcze sie nie bzykalismy, ja zaproponowalem jej wlasnie anala, tylko ze wtedy mialo to miec charakter zastepczy do bzykanka, ale nic z tego nie wyszlo, no bo cholernie bylismy zdenerwowani...
            Pozdrawiam!

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #36
              @M M
              Poprostu zacznij acznij dotkacj jej kolo drugiej dziurki, zaczepiac tam paluszkiem, moze po pownym czasie wloz go do srodka podczas minetki I takimi kroczkami brnij zeby przyzwyczaila sie do pieszczot analnych i polubila je.
              PS. Moja ostatnio strasznie zagustowala w analigusie :]
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • M_M
                Świętoszek
                • May 2005
                • 15

                #37
                wiesz tak wlasnie czasem ja "zaczepiam" jak narazie zadnego sprzeciwu, wiec kto wie
                Pozdrawiam!!!

                Skomentuj

                • Regis
                  Świętoszek
                  • Mar 2005
                  • 6

                  #38
                  Zaczepiaj paluszkiem, potem rimming...i zwierzaj się ze swoich marzeń, mów na co masz ochotę - to się nazywa bierna presja, kobieta zgodzi się po pewnym czasie - taki mają na ogół charakter.

                  Skomentuj

                  • M_M
                    Świętoszek
                    • May 2005
                    • 15

                    #39
                    jak narazie wszystko jest na najlepszej drodze zropbilem inaczej, powspominalem dawne dobre czasy i nawiazalem wlsanie do tego. MOja dziewczyna zgodzila sie, zostaje wiec tylko zakupic odpowiedni osprzet, i do dziela.
                    Mam jeszcze jedno pytanie , czy anal naprawde jest przyjemny dla dziewczyn? dzieki za odpowiedz i rady
                    Pozdrawiam!!!!

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #40
                      ja dziewczyna nie jestem ale moja kobitka lubi jak sie zajmuje tamtymi okolicami
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • M_M
                        Świętoszek
                        • May 2005
                        • 15

                        #41
                        no juz w sumie mam odpowiedz na to pytanie , moja dziewczyna twierdzi, ze jest jej dobrze, w sumie jestem o tym przekonany . Narazie "tamte okolice" zaczepialem paluszkami, ale juz nie dlugo...
                        Dzieki, POzdrawiam!!!

                        no musze sie pochwalic , jestesmy juz po , bylo naprawde genialnie,a co najwazniejsze mojej dziewzynie sie to spodobalo i od soboty jak narazie tylko wchodzi w gre ta "druga" dziurka
                        pozdrawiam
                        Last edited by sister_lu; 14-04-09, 17:43.

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #42
                          a to gratulacje - zdradz swoje sekrety mistrzu
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #43
                            Jeżelim chodzi o mnie,to seksu analnego próbowałam,owszem.Nie podobał mi się za bardzo z racji...hmm...oględnie mówiąc,typowej dolegliwości ludzi,czytających gazetę w toalecie :-)
                            Natomiast rimming chętnie praktykuję,aktywny i pasywny oczywiście.Z tym,że nie każdy facet mi na to pozwoli...
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • M_M
                              Świętoszek
                              • May 2005
                              • 15

                              #44
                              Napisał Bender
                              a to gratulacje - zdradz swoje sekrety mistrzu
                              co ja Ci bede pisal, sam wiesz jak to jest
                              a tak powaznie to poczatek byl dosyc ciezki, inaczej troche zaczelismy. owszem wczesniej paluszki wchodzily w gre, ale to raczej nie pomoglo. tak wiec od razu moim "wacusiem" w dziurke i tak po godzinie chyba bylo juz ok, a zapomnialbym uzylismy oczywiscie zelu do USG . Podczas stosunku bylem delikatny jak cholera, ale jeszcze moja dziewzyna odczuwala jakis tam bol. Jednak za drugim razem bylo juz spoko, i nawet zmienialismy pozycje. Ja jak i moja dziewczyna doznawalismy naprawde swietnej rozkoszy, a orgazm chyba byl nie ztej ziemi
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj

                              • ewkad
                                Świętoszek
                                • Jun 2005
                                • 6

                                #45
                                Ten temat jest bardzo fascynujący i chciałabym spróbować analu ze swoim partnerem, ale napiszcie w jakich pozycjach jest najlepiej i w jakich kobieta odczuwa najmniejszy ból?

                                Skomentuj

                                Working...