Trójkącik

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leila
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 17

    #16
    Napisał Raine
    No, nie wiem - to chyba już nie moja broszka sugerować Ci co masz pisać, prawda?
    Ale faktem jest, że sam dodałbym parę szczegółów od siebie - żeby całość była bardziej spójna.

    Miłej nocy
    Wszelkie sugestie są mile widziane :-) , próbuję napisać coś, co jest tylko i wyłącznie w mojej głowie, coś, czego się nie przeżyło często trudno jest wyrazić słowami :-)
    miłej nocki :-)

    Napisał radzio_z
    Przemyślałeś to? Potrafisz naprawdę postawić się w sytuacji jak to będzie wyglądało gdy już do tego dojdzie? Usiądź, zamknij oczy i wyobraź sobie typowy trójkąt... czy będziesz wstanie pogodzić się z widokiem jak Twoja dziewczyna uprawia sex z innym facetem.

    Pisze to, gdyż mi też jak jestem nabuzowany (tj. naoglądam się różnych fotek) do głowy przychodzą różne rzeczy, tyle że zaraz gdy sobie ulżę wszystkie fantazje pękają jak bańka mydlana i aż gęsiej skórki dostaje na myślk co by bylo gdybym wprowadził w życie którąś z tych podniecających fantazji.
    To podstawowy problem. Dla Was, facetów :-)

    Napisał niuniek
    moja kobieta też ma taką fantazje a ze względu ze ją bardzo kocham to zamierzam jej dać taką rozkosz
    No napisz potem coś na ten temat, jestem ciekawa wrażeń :-)
    Last edited by sister_lu; 25-03-09, 00:49.

    Skomentuj

    • radzio_z
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 496

      #17
      Napisał leila
      To podstawowy problem. Dla Was, facetów :-)
      A dla Ciebie nie? Chetnie oglądałabyś swojego chłopaka kochającego się z inną? Temat gotowości na trójkąt to temat rzeka, ale wydaje mi się ze dla 99% par zastanawiających się nad otworzeniem związku, problem widoku swojego ukochanego przeżywającego ekstaze z inną osobą to podstawowy problem w podjęciu decyzji.

      Nie wychwalam i nie neguje zarowno tych dla których sex to tylko sex lub tych dla których taki widok byłby traumatycznym przeżyciem, ale wydaje mi się że Ci drudzy mają prawo do tego aby swojego partnera mieć "tylko dla siebie".
      Jestem niepokorny

      Skomentuj

      • leila
        Świętoszek
        • Dec 2005
        • 17

        #18
        Napisał radzio_z
        A dla Ciebie nie? Chetnie oglądałabyś swojego chłopaka kochającego się z inną? Temat gotowości na trójkąt to temat rzeka, ale wydaje mi się ze dla 99% par zastanawiających się nad otworzeniem związku, problem widoku swojego ukochanego przeżywającego ekstaze z inną osobą to podstawowy problem w podjęciu decyzji.

        Nie wychwalam i nie neguje zarowno tych dla których sex to tylko sex lub tych dla których taki widok byłby traumatycznym przeżyciem, ale wydaje mi się że Ci drudzy mają prawo do tego aby swojego partnera mieć "tylko dla siebie".
        Ja się w zupełności z Tobą zgadzam. Masz rację. Nie każdy! Głównie chodzi mi o to, że mężczyźni najchętniej mieliby dwie kobiety w łózku, a gdy kobieta wspomni o dwóch panach, to jest oburzenie.
        Myślę, że każdy trójkąt niesie ze sobą zagrożenia dla związku. Lecz nasze potrzeby stale się zmieniają. Ja jeszcze rok temu nie myślałam o takim układzie. Teraz zakiełkowało to w mojej głowie i nie wiem czy kiedyś TO zrobię. Próbuję sobie jedynie to wyobrazić. :-)

        Skomentuj

        • niuniek
          Świętoszek
          • Jan 2006
          • 11

          #19
          radzio myślałem nad tym wiele razy i rozmawiałem o tym ze swoją kobietą.
          Ona chciałaby zrobić to również z inną kobietą lecz boi się swojej reakcji. Ja ze swojej strony wiem i jestem siebie pewny że nie miałbym żadnych wyrzutów.
          Leila zgadzam sięz Tobą że facet chciałby dwie ale jak kobieta chce dwóch to już jest coś nie tak. Niestety działa to w dwie strony i bądźmy wyrozumiali również dla swoich pań

          Skomentuj

          • niuniek
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 11

            #20
            Asiulku a może po trójkącie z dwoma facetami postanowiła byś dać rozkosz swojemu facetowi w postaci dwóch kobiet

            Skomentuj

            • niuniek
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 11

              #21
              i tu masz rację; jeśli ktoś nie jest gotowy to nie może siezmuszać bo wtedy mogą być z tego konsekwencje ale jeśli obie strony mają na to ochote i chcą to czemu nie

              Skomentuj

              • leila
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 17

                #22
                Napisał niuniek
                i tu masz rację; jeśli ktoś nie jest gotowy to nie może siezmuszać bo wtedy mogą być z tego konsekwencje ale jeśli obie strony mają na to ochote i chcą to czemu nie
                Taki układ powinien być satysfakcjonujący dla obu stron, bez zmuszania i wymuszania presji na drugiej osobie, partnerze. Bo seks powinien cieszyć zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Wtedy jest suuuper. :-)

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #23
                  Napisał leila
                  Bo seks powinien cieszyć zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Wtedy jest suuuper. :-)
                  Masz rację...
                  Dodam, że seks powinien cieszyć nie tylko w trakcie, ale i na wspomnienie o nim. Więc nie może pociągać za sobą wyrzutów sumienia, niesmaku, etc.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • MailMan
                    Świętoszek
                    • Jan 2006
                    • 22

                    #24
                    Przeczytałem, pomyślałem i doszedłem... do wniosku.
                    Skoro często marzymy o trójkącie z dwiema partnerkami (faceci)
                    lub dwoma partnerami (dziewczyny) ale wariantu spełnienia marzenia
                    naszego partnera już tak ochoczo i entuzjastycznie nie bierzemy pod uwagę, powinniśmy rozważyć zwiększenie ilości kątów
                    Po prostu na początek spotkać się w dwie pary i zobaczyć jak to będzie.
                    Ewentualnie potem myśleć z zdobytym już doświadczeniem o trójkątach.

                    A teraz info wyniesione ze studiów (od pewnego profesora), ucieszy dziewczyny
                    a faceci mnie znienawidzą
                    "...przypominam że trójkąt jest figurą matematyczną, BA - geometryczną! i żeby zaistniał MUSI mieć przynajmniej dwa kąty ostre.
                    Stawia to nas Panowie na przegranej pozycji w geometrii łóżkowej, bo to my jesteśmy kąty ostre a nasze Panie tworzą kąty rozwarte... taka jest nasza anatomia. A teraz wracając do całek powierzchniowych..."

                    Wracając do tematu.
                    Fantazja super - mi się podoba. Oczywiście gdy ją odrealniam
                    MailMan --- wróg maili.
                    Nie mam nic wspólnego z strajkiem pocztowców.

                    Skomentuj

                    • leila
                      Świętoszek
                      • Dec 2005
                      • 17

                      #25
                      śWIETNY kom.!!! :-) ciekawie ująłeś .... :-) pozdrawiam...

                      Skomentuj

                      • Mineciarz
                        Świętoszek
                        • Mar 2006
                        • 29

                        #26
                        Jest to najbardziej zagadkowy i interesujący stan naszej podświadomości... Dzięki fantazjom i snom nasze życie jest ciekawsze i piękniejsze. Jeśli świat Twoich marzeń sennych jest aż tak piękny - napisz o tym!


                        (...) Moja partnerka mila ponoc niesamowity orgazm i ogromna satysfakcje ze tak dziala na 2 facetow.Mysle ze to dobre rozwiazanie jak ktos nie jest w 100 proc przekonany do 2k+m

                        R: Pozwoliłem sobie poddać Twoje posty 'obróbce' - bardzo prosiłbym Ciebie o niepublikowanie tego samego posta na paru różnych topikach.

                        Dzięki z góry za zrozumienie
                        Last edited by Raine; 22-03-06, 16:49. Powód: Crossposting.

                        Skomentuj

                        Working...