Jaką muzykę do tańca erotycznego polecacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gata
    Ocieracz
    • Jan 2016
    • 166

    Jaką muzykę do tańca erotycznego polecacie?

    Pytanie jak wyżej, jeśli temat był poruszany, to przepraszam, za dublowanie, ja nie znalazłam.

    Czytałam dziś wątek dotyczący striptizu i pytanie z tematu przyszło mi do głowy. Mojemu Niedźwiedziowi marzy się nie tyle striptiz w moim wykonaniu, co tzw. lap dance.

    Chcę sobie do przygotowań ułożyć małą playlistę, przyznam, że mój Pan chciałby, żeby było to w rytmie np. You're Crazy Guns'ów, mi bardziej odpowiadają rytmy typu After Dark Tito & Tarantula (z filmu "Od zmierzchu do świtu" Tarantino ).
    Czy możecie polecić jakąś muzykę do tego typu tańca? Byle nie w klimacie "przesłodzonym", raczej coś typu rock, bo taką muzykę preferujemy.
    Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

    Woody Allen
  • Kinrepok
    Ocieracz
    • Jun 2013
    • 154

    #2
    Skoro podobała wam się muzyka z "od zmierzchu do świtu", to może muzyka z Death Proof będzie okey.
    I przyjdzie taki dzień!
    Ten ukochany dzień!
    Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
    Konwiktorska numer 6!

    Skomentuj

    • gata
      Ocieracz
      • Jan 2016
      • 166

      #3
      Kinrepok, jet ok, jak najbardziej, a dalej już oczywiście youtube sam podpowiada Dzięki. Gdybym znała, pewnie sama bym wpadła.

      Zaległości chyba wypada nadrobić, bo Tarantino lubię.

      A Wam kobietki zdarzyło się do czegoś fajnego tańczyć? Jeśli tak, to do jakiego utworu? I Panów też podpytuję: miało dla Was znaczenie jaką muzykę do tańca dla Was wybrała Wasza Pani?
      Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

      Woody Allen

      Skomentuj

      • Kinrepok
        Ocieracz
        • Jun 2013
        • 154

        #4
        Z innego filmu Roberta Rodriguez'a "Planet Terror", utwór zespołu Them Crooked Vultures "No One Loves Me And Neither Do I". Też spoko.
        I przyjdzie taki dzień!
        Ten ukochany dzień!
        Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
        Konwiktorska numer 6!

        Skomentuj

        • gata
          Ocieracz
          • Jan 2016
          • 166

          #5
          Sprawdzę
          Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

          Woody Allen

          Skomentuj

          • ma_petite

            #6

            Skomentuj

            • Consor
              Ocieracz
              • Dec 2011
              • 187

              #7
              Napisał gata
              Czytałam dziś wątek dotyczący striptizu i pytanie z tematu przyszło mi do głowy...
              Prześlij filmy z prób. W ramach forumowej solidarności doradzimy które figury Ci najlepiej wychodzą

              Skomentuj

              • Kadan
                Świętoszek
                • Feb 2016
                • 23

                #8


                The best do tego.
                "Gdyby w żyłach płynął nam atrament bylibyśmy nieśmiertelni"

                Skomentuj

                • Szczupły
                  Świętoszek
                  • Feb 2016
                  • 37

                  #9
                  Booker T. & The MG's - Summertime (1966)
                  Last edited by Szczupły; 18-04-16, 22:04.
                  Czytaj regulamin

                  Skomentuj

                  • Clasica erotica
                    Świętoszek
                    • Jul 2016
                    • 26

                    #10
                    Uważam, że muzyka do tańca na gorący wieczór we dwoje nie może być za ambitna artystycznie, taka zostawmy do słuchania, powinna być prosta, nawet troszkę i naiwna, radosna i taneczna. Panie nieraz potrzebują po energetycznym tańcu tez na zmianę się przytulić. Dla osób w moim wieku najlepsza była dyskoteka lat 80, pomińmy fakt że wielu tego nie lubi, ale tak akurat wypada jak chce się być mądralą A dobra muzyka do tańca z erotyczną nutką jest bardzo prosta.

                    Skomentuj

                    • wiarus
                      SeksMistrz
                      • Jan 2014
                      • 3264

                      #11
                      Clasic chyba cię wwalę w ignora.
                      Mówił ci ktoś, że jesteś upierdliwy?
                      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                      James Jones - Cienka czerwona linia

                      Skomentuj

                      • Clasica erotica
                        Świętoszek
                        • Jul 2016
                        • 26

                        #12
                        Wiarus, a z całym szacunkiem, skąd taka reakcja? Trudno mi ci nie odpowiedzieć i zamknąć się od razu, sorry, a mi trudno mówi się krótko. Twoja wolna wola, rób jak uważasz, najwyżej mnie tu w końcu nie będzie i będziecie w końcu tylko w swoim gronie. Wiesz, chyba ważne że nikogo jak sądzę nie obrażam jak coś piszę i to zresztą chyba nie offtopic. No w końcu dobrze że ludzie piszą, mają różne punkty widzenia. Wiem, że jestem tu świeży ale czy świeży mają milczeć i bać się że komuś się coś tak o po prostu nie spodoba? Będziecie mieć wtedy mniejsze forum... Ja tam uważam że niech forum rośnie. Będzie wtedy i przy okazji więcej dziewczyn, będzie fajniej... Tak szczerze, przecież każdy chyba chce żeby forum rosło i niech ludzie piszą i rozmawiają. Niech nas będzie więcej, jeśli nikt nikogo nie będzie obrażać. Nawet jak nie związuje się dyskusja od razu i poruszam jakieś tematy przecież warto coś wpisać, może rozwinie się potem. Ale... twoja wolna wola. Niestety rozumiem to tak że jak nie będę milczał bo ci nie pasuję to wylecę stąd szybciej niż się spodziewam, tak to mi wygląda, szkoda ale trudno... Ok, będzie jak chcesz, przestaję wpisywać moje komentarze do tematów, będę milczeć. Myślę że coś tam wnosiły, dla kogoś tak, dla kogoś nie... Tylko pytanie czy tego chcemy, żeby tylko starzy forumowcy byli aktywni?

                        Skomentuj

                        • mavva
                          Banned
                          • Dec 2016
                          • 10

                          #13
                          Ja polecam:

                          Skomentuj

                          • Camel97
                            Świętoszek
                            • Dec 2016
                            • 3

                            #14
                            Mel Carter - Hold me, Thrill me, Kiss me
                            Doris Day - Dream a little dream of me
                            Ben E. King - Stand by me

                            Skomentuj

                            • gata
                              Ocieracz
                              • Jan 2016
                              • 166

                              #15
                              Napisał Consor
                              Prześlij filmy z prób. W ramach forumowej solidarności doradzimy które figury Ci najlepiej wychodzą
                              Consor
                              Po długiej nieobecności wpadam, dlatego odpowiedź dopiero teraz.

                              Niestety próby nie były filmowane, sam taniec też, bo zamiast się stresować, przygotowywać poszłam na żywioł
                              Najlepiej wyszło, gdy on się nie spodziewał i ja też - bez stresu, muzyka sama wpadła - nawet nie pamiętam jaka (tak czy inaczej rock), bo od tamtego czasu jestem nagabywana o jeszcze, co sporadycznie się zdarza. Nie za często, bo się niedźwiedź rozbestwi

                              Ach i dzięki oczywiście wszystkim za odpowiedzi!
                              Pozdrowienia dla całego BT
                              Last edited by sister_lu; 28-02-22, 20:43.
                              Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

                              Woody Allen

                              Skomentuj

                              Working...