Najbardziej absurdalne pytania o szansę zajścia w ciążę SPR

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szyderca
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2006
    • 200

    Najbardziej absurdalne pytania o szansę zajścia w ciążę SPR

    Pytań takich jest mnóstwo! Wytrysk przez spodnie, podtarcie się ręcznikiem, czy droga spermy 'penis-->usta kobiety-->usta mezczyzny (pocałunek)-->minetka-->kinder niespodzianka'.. i to większość tych pytań jest pisana całkiem poważnie! Zgroza!
    Ale zostawmy to.. ponieważ jak sądzę, wiele sposobów zajścia w ciążę jeszcze tutaj poznamy to może uprzedźmy fakty i napiszmy jakie jeszcze są 'sposoby' na to by kobieta i mężczyzna mogli zrobić dziecko.. może zmusimy tym samym ludzi do myślenia zamiast bezzasadnej i głupiej paniki...

    Sposób 'na stopę'
    Mój chłopak dziś spuścił się na dywan, a ja byłam bez skarpetek i po tym podeptałam. Pózniej wieczorem poszlam do wanny.. czy jest możliwe, aby plemniki oderwały sie od moich stóp i przez wodę przeniosły się do mojej cipki? Przecież ja póżniej założyłam skarpetki, a to dobre środowisko dla plemników bo jest ciepło.. pomocy!! nie wiem co robić!!
    Sposób 'na myślącą'
    Uprawiałam z chłopakiem petting, bo na nic więcej nie jestem gotowa. W pewnym momencie powiedział 'Ale jestem nabuzowany'. Czy to oznaczało, że sperma wydostała się z jąder i dostała się do krwioobiegu? Czy jego ślina miała w sobie plemniki? Czy całując się ze mna, tym samym zrobił mi dziecko? Jestem przerażona!! Pomóżcie, proszę!!!
    Sposób 'na pieska'
    Mam ślicznego małego yorka. Jest śliczniutki i jest moim najelpszym psiapsiółkiem. Wczoraj zauważyłam, że liże sobie jaja! Później spał ze mną w łóżeczku, bo my tak śpimy razem. Co jeśli przypadkiem obtarł noskiem o moje majtki? Czy będę miała małe? Czy urodzę 'dziecko-psa'?! Czy w mojej rodzinie będzie Nowy York?

    Starczy już... wiem, że temat pasuje bardziej do wątku 'sex-humor' ale, pomyślcie o tych ludziach, którym takie głupie myśli przychodza do głów. Chcą zadac pytanie ale najpierw widzą ten topic! Czytają i zaczynają myśleć!! A my się nie denerwujemy!!
    Drodzy Forumowicze.. macie jeszcze jakieś inne pomysły co do zajścia w ciążę? Piszcie
    Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #2
    Wiatropylnie czyli on wali konika po nawietrznej a ona palcówkę po zawietrznej i już dzidziuś gatow.

    Skomentuj

    • Spongebob
      Świntuszek
      • Apr 2006
      • 57

      #3
      LOOOL
      Najbardziej mi się podoba z Nowym Yorkiem buhhhahahahaha

      "Klawiatura"
      Mam komputer w domu. Wiem że mój brat który ma 10 lat masturbuje się przed kompem i leci jego sperma na klawiaturę. Później ja przypadkowo pisząc coś na komputerze dotknęłam tej spermy. Następnie poszłam do wanny by sie wykąpać i umyć reke. Nagle naszła na mnie ochota zmasturbowania sie. Zrobiłam to. Później zapomniałam że dotykałam tą samą ręką klawiatury, na którą spuścił się mój 10 letni brat. Czy mogę zapaść w ciąże???? Pomóżcie!!!

      Last edited by Spongebob; 04-07-06, 07:57.
      If you want to be my friend, take my penis in your hand!

      Skomentuj

      • lewy_87
        Seksualnie Niewyżyty
        • Sep 2005
        • 242

        #4
        hmm jak ja pamietam to w wieku 10 lat chyba nic mi nie lecialo jeszcze z pisiorka

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #5
          Napisał lewy_87
          hmm jak ja pamietam to w wieku 10 lat chyba nic mi nie lecialo jeszcze z pisiorka
          O rany, w ogóle nie oddawałeś moczu??!!

          Skomentuj

          • niuniek
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 11

            #6
            pytania z gazetek typu Bravo itp. hehe

            Skomentuj

            • romoo
              Wspomógł BT
              • Mar 2006
              • 205

              #7
              Albo " Po wczorajszej imprezie nic nie pamiętam czy to możliwe że będe mieć dzidziusia''.
              Jeżeli byłaś na imprezie z userem BT i on będzie chciał odpowiedzieć na Twoje pytanie to się w końcu dowiesz!
              After Forever

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #8
                Podkleić ten temat podkleić!!!
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • 3 boy 4 ever
                  Świętoszek
                  • Jun 2006
                  • 22

                  #9
                  Tak to jest, jak sie chodzi na fajki, zmiast od szkoły.

                  5 minut uwagi na lekcji biologi, i już wszystko wiadomo, ale nie. Tacy dziwni ludzie, wolą robić z siebie pośmiewisko.

                  Dla nieuków: www.GOOGLE.com

                  Skomentuj

                  • Lilith
                    Świętoszek
                    • Jul 2006
                    • 41

                    #10
                    Sposob ala hotel
                    Czy spiac w hotelowym lozku moge zajsc w ciaze???... Jezeli na lozku, na ktorym spie spal wczesniej mezczyzna, onanizowala sie i spuscil sie na przescieradlo, czy jest jakas szansa, ze zostane mama???... Ja wiem, ze oni te przescieradla piora, ale to przeciez wysoka temperatura, moze tym plemniczkom jest dobrze w takim ciepelku??? Moze one sie klonuja gdy jest im tak dobrze???... Help!!!....
                    A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of

                    Skomentuj

                    Working...