Pierwszy kontakt

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarKarw
    Świętoszek
    • May 2014
    • 1

    Pierwszy kontakt

    Od jakiegoś czasu rośnie we mnie ochota na poznanie kogoś o podobnych jak ja preferencjach seksualnych, tzn. m/m

    Problem w tym jest taki, że obecnie ukrywam swój homoseksualizm i nie wiem gdzie poznać kogoś komu, również zależy na dyskretnej znajomości, wymianie przemyśleń, doświadczeń.

    Uważam, że jeśli nie spróbuję to nigdy nie będę w stanie być pewnym swojej orientacji seksualnej, pomimo iż od kobiecego ciała o wiele bardziej pociąga mnie męskie...

    Gdzie poznać kogoś takiego? Jakieś portale polecacie?
  • marpio
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 25

    #2
    Powiem Ci, że ciężko kogoś znaleźć, żeby nie zaczął rozmowy od "sex, mam lokum" Z typowo gejowskich masz Fellow, od sexu masz zbiornik, ew pozostają różne randkowe w stylu sympatii. Zawsze mozesz tez sprobowac tutaj

    Skomentuj

    • barmetr
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1399

      #3
      Napisał marpio
      Zawsze mozesz tez sprobowac tutaj
      Aha, czyli geje wykorzystują to forum do poszukiwań kolejnych partnerów.
      Rozumiem wreszcie, dlaczego niewielu z gejów chce się wdawać w dyskusję, a szczególnie na swój temat z osobami o przeciętnej orientacji.
      Nie winię gejów za spadek "temperatury" dyskusji na forum. Oni mają swoje środowisko i swoje "sekrety".
      Są inne czynniki, które spowodowały stępienie dyskusji.

      Skomentuj

      • marpio
        Świętoszek
        • Jan 2013
        • 25

        #4
        Aha, czyli geje wykorzystują to forum do poszukiwań kolejnych partnerów.
        Chodziło mi o to, że pewnie jacyś tutaj też są i czasem w różnym temacie można znaleźć propozycje spotkań, wyjść itp. Nie musisz być złośliwy

        Skomentuj

        Working...