Męska suka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dariooo
    Świętoszek
    • Dec 2013
    • 10

    Męska suka

    hej, ostatnio coraz mocniej podnieca mnie fantazja by tak w zupełnej dyskretności stopniowo ulegac jakiemuś fajnemu starszemu kolesiowi i zostać jego suka... co o tym sadzicie, ktoś to przerabial?
  • paul_78
    Erotoman
    • Jul 2007
    • 470

    #2
    Chyba psem?
    Non serviam

    Skomentuj

    • barmetr
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1399

      #3
      Gejostwo jest silnie powiązane z sadomasochizmem. Czytałem kiedyś, że pasywni geje określają często samych siebie jako "cwe>i".
      Moja opinia jest zdecydowanie negatywna.
      Last edited by barmetr; 08-02-14, 17:46. Powód: zakazane słowo ******stia

      Skomentuj

      • Mikey167
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 29

        #4
        Napisał barmetr
        Gejostwo jest silnie powiązane z sadomasochizmem. Czytałem kiedyś, że pasywni geje określają często samych siebie jako "cwe>i".
        Moja opinia jest zdecydowanie negatywna.

        Co to za bzdury czytasz to ja nie wiem...


        Fantazje fantazjami, każdy lubi coś innego.

        Nie każdy pasywny gej ma takie fantazje i kolego nie myl pojęcia uległości z byciem "****em". Bo to można porównać do whisky i zwykłej wódki...
        Last edited by Astraja; 22-02-14, 11:29.

        Skomentuj

        • barmetr
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1399

          #5
          Był już podobny temat:
          Dział pełen tolerancji i akceptacji. Każdy ma prawo do wyrażania siebie tutaj. Bez skrępowania prowadzone są rozmowy lub stawiane pytania.


          Wytłumacznie mi proszę, dlaczego tak wielu gejów chce się upokorzać, a od zwykłych ludzi, takich jak ja, żądają uznania rzekomej "dumy gejowskiej".

          Skomentuj

          • Outlaws13
            Perwers
            • Oct 2011
            • 1332

            #6
            bo to furtka do uznania sie za normalnych.
            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

            Skomentuj

            • nbv
              Świętoszek
              • Jan 2012
              • 17

              #7
              Wytłumacznie mi proszę, dlaczego tak wielu tzw. "normalnych" przesiaduje w dziale o takiej tematyce, strasznie aktywnie się udzielając?

              Czy jeśli np. obce jest Wam chodzenie w garniturach i źle się w nich czujecie poświęcacie dużo swojego czasu i uwagi na portalach modowych w dziale "garnitury"?

              BTW - tamatyka d/u pobudza moją wyobraźnię także w ujęciu damsko-męskim. Właściwie to chyba nawet daleko bardziej.

              Skomentuj

              Working...