Dla Biseksualistów (z dolnosląśkiego)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • IwonkaBi
    Świętoszek
    • Mar 2005
    • 1

    Dla Biseksualistów (z dolnosląśkiego)

    Witam!
    Chciałabym, by spotykali się tu biseksualiści. Wiem, że będą też na pewno osoby postronne, chcące zakłócić spokój rozmowy innym, ale mimo to, zakładam taki topik. Ignorujcie tych, co przeszkadzają lub obrażają i nie odpowiadajcie na ich wyzwiska.

    Chcę byśmy mogli tu porozmawiać o naszych sprawach, powymieniać sie opiniami na wszelkie tematy. :p

    Mile widziani są ludzie z woj. dolnośląskiego. Ja sama nikogo nie znam z tego rejonu, a chciałabym. By się czasem spotkać, pogadać, powymieniać poglądami, myślami; zarówno jesli chodzi o facetów, jak i o kobiety, (bardziej oczywiście o kobiety). Jeśli są tu wśród Was biseksualiści, (a tym bardziej biseksualistki) zapraszam na ten topik, pokażcie się.
    Pozdrawiam!!
    Last edited by Hagath; 03-02-09, 04:11.
  • radocha
    Świntuszek
    • Jan 2005
    • 65

    #2
    hej, jesli chcesz spotakc kogos takiego to wejdz sobie na http://www.czateria.interia.pl i tam sa tematyczne czaty. tam na pewno kogos spotaksz i poznac tez mozesz z calej Polski i nawet ze swojego rejonu zapenwiam.

    Skomentuj

    • Różowa
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 171

      #3
      ee ja podziekuje za czaty..zadko kiedy mozna tam poznac wartosciowa osobe :eek:
      ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        rozowa - jestes bi? nie chwalilas sie
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Różowa
          Ocieracz
          • Feb 2005
          • 171

          #5
          byc moze jeszcze tego nie sprawdzalam
          ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

          Skomentuj

          • xxxkuba
            Świętoszek
            • Apr 2005
            • 2

            #6
            Polecam stronkę www.biseksualizm.net - nie jest to może duży zbiór ludzi, ale zawsze jest szansa, że kogoś znajdziesz

            pzdr.

            Skomentuj

            • manus
              Świętoszek
              • May 2005
              • 9

              #7
              Moja dziewczyna jest biseksualna i ja nie widze w tym nic zlego!Wrecz przeciwnie.Jestesmy juz bardzo dlugo ze soba i potrzebne nam sa zmiany w lozki.Nikt i nic nie odbierze nam naszej milosci i nie boimy sie tego!
              Planujemy niedlugo zrobic to z inna dziewczyna a w pozniejszym czasie z innym mezczyzna,albo parka.Kazdy ma swoje upodoboania i ktokolwiek wysmiewa sie z tego lub neguje sam jest zakompleksiony w sobie!Wszystko co ludzkie nie jest nam obce

              Skomentuj

              • xxxkuba
                Świętoszek
                • Apr 2005
                • 2

                #8
                Manus: To jak w prawie każdym przypadku jest kwestia podejścia ludzi. Dla mnie nie są żadnym problemem kontakty z jedna i drugą płcią. Mam na to ochotę i robię to. Nikogo nie krzywdzę, a że są ludzie którzy tego nie akceptują w ogólne mnie nie obchodzi. Nie muszę wypisywać sobie na czole tego co i z kim robię. Wiem, że wielu moich znajomych by tego nie akceptowało, dlatego trzymam większość z nich w błogiej nieświadomości. Nie potępiam ludzi którzy wpieprzają się w innych życie i nie tolerują tego co robi ktoś za zamkniętymi drzwiami. To tylko ich problem, że nie potrafią zaakceptować tego, że ktoś robi rzeczy, na myśl o których oni czują obrzydzenie.

                Piękny byłby świat w którym tak szerokie niezrozumienie jak w naszym by nie panowało, gdzie jedynym wyznacznikiem zakazującym czegokolwiek w sferach seksualności byłoby krzywdzenie drugiego, robienie czegoś wbrew woli. Wszystko inne z czego dwoje, lub więcej ludzi czerpie przyjmeność jest samo w sobie piękne.

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #9
                  Madre slowa, popieram.
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  Working...