W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Specyfika związków homoseksualnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Falanga JONS
    Banned
    • Feb 2012
    • 1156

    #16
    Napisał tronko_mallorca
    A jak wiadomo klasa średnia i ludzie zamożni w Katalonii unikają frankizmu, brzydzą się prawicą. Prawica ma jedynie największe poparcie w najbiedniejszej i najbardziej skorumpowanej comunidad w skali całego kraju, Comunitat Valenciana.
    A Navarra, stary bastion karlistów, to już nie?
    Największa korupcja kwitnie tam, gdzie najsilniejszy jest socjalizm. Ruch niepodległości Katalonii jest zresztą idealnym przykładem takiego oportunizmu.

    tam też ponad połowa społeczeństwa marzy o takim władcy jak Franco, który robił porządki z Żydami (...)klasą średnią i wyższą
    To jakiś żart?

    Skomentuj

    • kimirsen
      Ocieracz
      • Apr 2010
      • 120

      #17
      Napisał barmetr
      Ostatnio coraz więcej o homoseksualistach się mówi w telewizji i radiu. Ich zachowania społeczne są jednak nieznane nam, przeciętnym mieszkańcom kraju, ktorzy nie mają homoseksualnych skłonności. Swoje wiadomości o gejach czerpię głównie z prasy, literatury i internetu.
      To nie jest prawda, że przeciętni ludzie nie mają znajomych osób o orientacji homoseksualnej. Zwyczajnie wiedza o czyjejś orientacji jest im niedostępna. Homoseksualiści to zwyczajni ludzie, pracujący w różnych zawodach, mających różne wykształcenie. W życiu codziennym niczym nie różnią się od przeciętnych osób het*******ualnych.
      Napisał barmetr
      1. Czy w związku gejowskim pasywny homoseksualista zawsze podporządkowuje się woli swego partnera i za zadanie ma jedynie zaspakajanie potrzeb partnera aktywnego?
      Myślę, że może to wyglądać różnie w zależności od upodobań partnerów. Myślę, że wśród osób het*******ualnych jest nie mniejsza różnorodność zachowań seksualnych między partnerami.
      Napisał barmetr
      2. Czy niektórym gejom podoba się to, że ich zachowania uznawane są za "zakazane"?
      To jest problem dotykający naszego społeczeństwa, polskiego, gdyż religia i wychowanie heteronomartywne skłaniają do nazywania czynów osób o orientacji homoseksualnej zakazanymi.
      Napisał barmetr
      3. Czy znacząca większość gejów jest hedonistycznie nastawiona do życia, ma centroprawicowe przekonania polityczne?
      Bardzo zła teza. Znam gejów, którzy są narodowcami, jak i lewakami. Sam hedonistą nie jestem.
      Napisał barmetr
      4. Czy homoseksualiści wychowywani tylko przez matkę mają potrzebę zaprezentowania jej swojego partnera?
      Myślę, że to naturalne, że gej pogodzony ze swoją orientacją i nie chowający jej głęboko w szafie, tak jak het*******ualiści ma potrzebę zwyczajnego życia codziennego, a tym jest chociażby wspólne życie dwóch gejów kochających się. Niejako "prezentowanie" "partnera" jest naturalną konsekwencją normalnego życia.
      Napisał barmetr
      Pytania te kieruję nie tylko do osób homoseksualnych, lecz przede wszystkim do ludzi, którzy mieli okazję obserwować takie relacje.
      Szkoda, że nie pytasz o to, jak geje radzą sobie ze swoją orientacją w polskim społeczeństwie, czego oczekują, czy pragną i dlaczego tak, a nie inaczej. Dlaczego łóżko i techniki są ważniejsze od pragnień bliskości i chęci zakochania się a nawet życia w związku z osobą tej samej płci? Wchodzenie do łóżka uważam za niestosowne, ponieważ osobiście nie wypytuję się het*******ualistów, co robią ze sobą w łóżku.

      Napisał barmetr
      Co znaczy słowo "kampowy"?
      Nie wiem co znaczy.

      Skomentuj

      • tronko_mallorca
        Świntuszek
        • May 2009
        • 51

        #18
        Napisał Falanga JONS
        A Navarra, stary bastion karlistów, to już nie?
        Największa korupcja kwitnie tam, gdzie najsilniejszy jest socjalizm. Ruch niepodległości Katalonii jest zresztą idealnym przykładem takiego oportunizmu.
        To jakiś żart?
        Falanga... Cóż. Zapytam dokładnie tak samo: to jakiś żart?
        Comunitat Valenciana jest najbardziej skorumpowana choćbyś pękł i plackiem padł. Zresztą dyskusja nie ma z tobą sensu, wystarczy mi twój nick, frankisto.
        Całe szczęście wszyscy bardzo dobrze pamiętają Franco, i takie faszyzujące ruchy jak falanga española są i zawsze będą planktonem politycznym. Nie wspominając o tym, że IUC ma w Katalonii poparcie 83-85%. A więc lewicowi republikanie. I nic tego nie zmieni. A Katalonia będzie wolna, podobnie jak Baleary.
        "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          #19
          Nie ma sensu dyskusja z kimś, kto rzuca jakieś z kosmosu wzięte tezy (choćby o robieniu porządku z Żydami) a potem ucieka od tematu nie potrafiąc ich udowodnić.

          Katalonia będzie "wolna", jak się na to Bruksela zgodzi. Czyli, gdy uzna ten twór za autonomiczne państwo i przyzna dotacje. Jeśli ich nie przyzna (a tak to w tej chwili wygląda), to Katalończycy potulnie spuszczą pyski i będą grzecznie siedzieć w granicach hiszpańskich.
          0statnio edytowany przez Falanga JONS; 07-04-14, 15:39.

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            #20
            czy tak po prawdzie gej jak defloruje drugiego geja, to jeden z nich jest trochę kobietą a drugi trochę bardziej facetem?
            czy to raczej jest tak, że dwa samcze pedryle wkładają sobie w odbyt? bez rozdziału w zakresie mentalnym?
            Mam czasem wrażenie że geje tak naprawdę to tworzą sobie taki rozdział: "kobieta" "mężczyzna", to samo widać u lesb.

            Bo jeśli tak, to filozoficznie rzecz biorąc ******stia nie istnieje, jest tylko stworzenie iluzji że kolega którego wali w dupę jest trochę dziewczyną, no tyle że ma jaja.

            Skomentuj

            • tronko_mallorca
              Świntuszek
              • May 2009
              • 51

              #21
              Ja nic nikomu nie chcę i nie muszę udowadniać, jestem lekarzem a nie historykiem, a Franco został uznany za zbrodniarza wojennego. Są odpowiednie opracowania dla zainteresowanych. Poza tym to nie jest dyskusja na temat.
              Wow, coraz "lepsze" te pytania. Poziom spod budy z piwem.
              "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

              Skomentuj

              • Falanga JONS
                Banned
                • Feb 2012
                • 1156

                #22
                Jeśli nie chcesz niczego udowadniać, to nie stawiaj niepoważnych tez, nie dających się udowodnić.
                Franco przez wielu został uznany za zbrodniarza (podobnie jak Pius XII, Piłsudski a może nawet i Nobel) a przez wielu (w tym przeze mnie), nie. Nie piszmy zatem o uznaniowości, tylko o faktach.
                Skoro są odpowiednie opracowania dla zainteresowanych, ty wypadałoby je najpierw przeczytać a potem się wypowiadać.

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  #23
                  Napisał tronko_mallorca
                  Wow, coraz "lepsze" te pytania. Poziom spod budy z piwem.
                  Pytania zadałem w 2010 roku, więc nowe nie są. W tym roku zdecydował się udzielić na nie odpowiedzi wieczny prezydent Korei, czyli są te pytania jednak dla nietórych interesujące.

                  Skomentuj

                  • tronko_mallorca
                    Świntuszek
                    • May 2009
                    • 51

                    #24
                    Napisał Falanga JONS
                    Jeśli nie chcesz niczego udowadniać, to nie stawiaj niepoważnych tez, nie dających się udowodnić.
                    Ja faszyście nic nie muszę udowadniać. Goń się.
                    Do twej wiadomości: el falange niedługo ma być zdelegalizowana w Hiszpanii. Zresztą wybory w 2011 roku pokazały, że to polityczny plankton.

                    Napisał Falanga JONS
                    Franco przez wielu został uznany za zbrodniarza (podobnie jak Pius XII, Piłsudski a może nawet i Nobel) a przez wielu (w tym przeze mnie), nie. Nie piszmy zatem o uznaniowości, tylko o faktach.
                    O faktach? Proszę bardzo: Franco ma status zbrodniarza wojennego w Europie i na Świecie nadany dekretami króla Juana Carlosa i pierwszego demokratycznego parlamentu wolnej Hiszpanii z premierem Escobarem na czele, o żadnej uznaniowości nie ma mowy.
                    Napisał Falanga JONS
                    Skoro są odpowiednie opracowania dla zainteresowanych, ty wypadałoby je najpierw przeczytać a potem się wypowiadać.
                    Nie trzeba daleko szukać - http://pl.wikipedia.org/wiki/Francisco_Franco
                    Mało tego, nie odpuszczą temu ścierwu, koleżce Hitlera - i słusznie, przynajmniej wiem że moje podatki idą na słuszne cele - http://www.globalresearch.ca/spain-i...atorship/17877
                    Franco uznany za zbrodniarza przeciwko ludzkości: http://www.caum.es/CARPETAS/Memoria/...Franquismo.pdf

                    Nie mamy o czym dyskutować. Nie błaźnij się już, wystarczy. Hitler też nie jest dla ciebie zbrodniarzem ale kogo to obchodzi co siedzi w twej faszystowskiej zakutej głowie? Mnie nie.
                    0statnio edytowany przez tronko_mallorca; 09-04-14, 02:23. Powód: Linki
                    "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                    Skomentuj

                    • Falanga JONS
                      Banned
                      • Feb 2012
                      • 1156

                      #25
                      Napisał tronko_mallorca
                      Ja faszyście nic nie muszę udowadniać. Goń się.
                      Jeśli boisz się faszystów, to im nie udowadniaj. Udowodnij mi. Nie umiesz - jesteś trollem.

                      Do twej wiadomości: el falange niedługo ma być zdelegalizowana w Hiszpanii. Zresztą wybory w 2011 roku pokazały, że to polityczny plankton.
                      Dla Twojej wiadomości - Katalonia była, jest i będzie w granicach Hiszpanii. Nie będzie dotacji z UE dla kolejnego tworu - nie będzie niepodległego tworu jakim byłaby Katalonia.

                      O faktach? Proszę bardzo: Franco ma status zbrodniarza wojennego w Europie i na Świecie nadany dekretami króla Juana Carlosa i pierwszego demokratycznego parlamentu wolnej Hiszpanii z premierem Escobarem na czele, o żadnej uznaniowości nie ma mowy.
                      To wciąż uznaniowość dyktowana polityką historyczną władz hiszpańskich. Szczególnie brylowała w tym, w czasie swych rządów PSOE, sama mająca na rękach krew tysięcy ludzi z czasów guerra civil.

                      Nie trzeba daleko szukać - http://pl.wikipedia.org/wiki/Francisco_Franco
                      Nie chce mi się nawet czytać, bo jestem przekonany, że nie znajdę tam nai słowa o tych "prześladowanych Żydach". Znajdź odpowiedni fragment i wklej.

                      Mało tego, nie odpuszczą temu ścierwu, koleżce Hitlera - i słusznie, przynajmniej wiem że moje podatki idą na słuszne cele
                      Jeśli ktoś nazywa Franco koleżką Hitlera, to już wiem, że historii uczył się w szkołach leninowskich i nie ma o niej zielonego pojęcia.

                      Hitler też nie jest dla ciebie zbrodniarzem ale kogo to obchodzi co siedzi w twej faszystowskiej zakutej głowie? Mnie nie.
                      A gdzie ja cokolwiek napisałem choćby słowo o Hitlerze? Dlaczego wkładasz mi w usta niewypowiedziane przeze mnie słowa? Skąd ta bolszewicka taktyka? Odpowiedź jasna - z bolszewizmu. I fajnie, przynajmniej wiem, z kim mam do czynienia.

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        #26
                        tronko, gejek rodem z gazety wyborczej
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • tronko_mallorca
                          Świntuszek
                          • May 2009
                          • 51

                          #27
                          Napisał Falanga JONS
                          Jeśli boisz się faszystów, to im nie udowadniaj. Udowodnij mi. Nie umiesz - jesteś trollem.
                          Ja się nie boję faszystów, ja się nimi brzydzę.

                          Napisał Falanga JONS
                          Dla Twojej wiadomości - Katalonia była, jest i będzie w granicach Hiszpanii. Nie będzie dotacji z UE dla kolejnego tworu - nie będzie niepodległego tworu jakim byłaby Katalonia.
                          Jeszcze zobaczymy. Znakomita większość Katalończyków jest za. Właśnie z miesiąca na miesiąc wchodzą kolejne ustawy. Trybunał konstytucyjny Hiszpanii na wniosek Partido Popular zdołał podważyć tylko jedną z nich jako niekonstytucyjną.

                          Napisał Falanga JONS
                          To wciąż uznaniowość dyktowana polityką historyczną władz hiszpańskich. Szczególnie brylowała w tym, w czasie swych rządów PSOE, sama mająca na rękach krew tysięcy ludzi z czasów guerra civil.
                          PSOE w czasach guerra civíl hahahahaha dobre masz poczucie humoru. Zaraz się dowiem, że Juan Carlos I też należy do PSOE. Jakkolwiek by ci się to nie podobało, Franco jest zbrodniarzem wojennym - tak mówi o nim świat.

                          Napisał Falanga JONS
                          Nie chce mi się nawet czytać, bo jestem przekonany, że nie znajdę tam nai słowa o tych "prześladowanych Żydach". Znajdź odpowiedni fragment i wklej.
                          A mi się nie chce udowadniać oczywistych rzeczy jakiemuś nazitrollowi.

                          Napisał Falanga JONS
                          Jeśli ktoś nazywa Franco koleżką Hitlera, to już wiem, że historii uczył się w szkołach leninowskich i nie ma o niej zielonego pojęcia.

                          A gdzie ja cokolwiek napisałem choćby słowo o Hitlerze? Dlaczego wkładasz mi w usta niewypowiedziane przeze mnie słowa? Skąd ta bolszewicka taktyka? Odpowiedź jasna - z bolszewizmu. I fajnie, przynajmniej wiem, z kim mam do czynienia.
                          Skończyłem dyskusję, żegnam. Mokrych snów o potędze falangi życzę.
                          "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                          Skomentuj

                          • tronko_mallorca
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 51

                            #28
                            Napisał znowuzapilem
                            tronko, gejek rodem z gazety wyborczej
                            Nie wiem co to jest wyborcza, ale wyczuwam prawacki ból dupy, w dodatku w wykonaniu jakiegoś kryptogeja co wchodzi na forum o mniejszościach seksualnych, żeby sobie zwalić po cichu pod kołdrą

                            Coś macie mi jeszcze do powiedzenia jeden z drugim?
                            "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                            Skomentuj

                            • Falanga JONS
                              Banned
                              • Feb 2012
                              • 1156

                              #29
                              Napisał tronko_mallorca
                              Ja się nie boję faszystów, ja się nimi brzydzę.
                              Dziwne, że brzydzisz się wyznawcami zwykłego faszyzmu a kochasz totalitarnych bolszewików. Ale logika "postępowców" bywa często dziwniejsza, niz logika kobiet.
                              Tak, czy inaczej, nie zwalnia Cię to od uzasadniania postawionych tez. Jeśli tego nie umiesz - jesteś kłamcą.

                              Jeszcze zobaczymy. Znakomita większość Katalończyków jest za. Właśnie z miesiąca na miesiąc wchodzą kolejne ustawy. Trybunał konstytucyjny Hiszpanii na wniosek Partido Popular zdołał podważyć tylko jedną z nich jako niekonstytucyjną.
                              Nie będzie kasy z Brukseli, nie będzie wolnej Kataloni i koniec tematu.

                              PSOE w czasach guerra civíl hahahahaha dobre masz poczucie humoru.
                              Mam dobre, nie wiem tylko co to ma do tematu.

                              Jakkolwiek by ci się to nie podobało, Franco jest zbrodniarzem wojennym - tak mówi o nim świat.
                              Świat kiedyś mówił też dobrotliwie o pewnym Gruzinie "uncle Joe"

                              A mi się nie chce udowadniać oczywistych rzeczy jakiemuś nazitrollowi.
                              Nie musisz udowadniać sobie. Mnie masz udowodnić...

                              Skończyłem dyskusję, żegnam. Mokrych snów o potędze falangi życzę.
                              ... no ale jak widać lepiej puścić bąka i uciec jak najdalej.

                              Skomentuj

                              • kamaro10
                                Erotoman
                                • Jul 2009
                                • 374

                                #30
                                Napisał znowuzapilem
                                tronko, gejek rodem z gazety wyborczej
                                Czyli zupełnie taki sam jak Ty!! Umów się z nim !!

                                Skomentuj

                                Working...