Prysznice w siłowni.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • surfer22

    #16
    po wysiłku na siłowni nie miałbym na to już siły ) zostaje jedynie pobawić się w walonko

    Skomentuj

    • Ygreko
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 557

      #17
      Ja to niestety w ramach WFu trafiłem na brudasów - sam chodzę pod prysznic. Wiec o jakiś sekscesach nie myślę ale popatrzeć by było na co.

      Skomentuj

      • malco
        Świętoszek
        • Feb 2012
        • 20

        #18
        Często po siłce lub basenie idę pod prysznic. Wiele razy widziałem facetów z półsztywnymi pałami. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto waliłby konia pod prysznicem. Ale sam kilkakrotnie waliłem konia, gdy byłem sam pod prysznicami.

        Skomentuj

        • piotrus8
          Świętoszek
          • Dec 2010
          • 24

          #19
          Pokaż swoje zdjęcie, bo z tego co piszesz jesteś pedałem!

          Skomentuj

          • HotGuy
            Banned
            • Nov 2011
            • 188

            #20
            Bardzo lubię prysznice na siłowniach, na różnych basenach, itd. Wielokrotni mi kutas stawał, między innymi raz w takim prysznicu gdzie były tylko dwa miejsca. Jakiś dres stał koło mnie i brał prysznic a ja próbowałem ukryć że fiut mi stał na maksa. Po prostu patrzyłem w drugą stronę.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #21
              szkoda że nie chodzisz na siłownie w Lublinie, poznałbyś sympatyczny kolego siłe wschodniego dresu

              Skomentuj

              • HotGuy
                Banned
                • Nov 2011
                • 188

                #22
                Napisał upocone jajka
                szkoda że nie chodzisz na siłownie w Lublinie, poznałbyś sympatyczny kolego siłe wschodniego dresu
                Wschodniego w znaczeniu jakiegoś Ruska czy Ukraińca czy kogoś z Polski B?

                Kolego, ja mam 190 cm wzrostu, około 100-105 kilo, mogę więc dokonać gwałtu na takim heteryku.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  #23
                  ło jejku, wszystkie dresy świata własnie wysrały sie ciepłego jednostrzałowca bo ma stówe na wadze, tyle że u nas motylki w kielni, tulipanek po winie ewentualnie odsiecz chlopaków z bramy obok

                  zresztą za głowe pedofila w ZK na wakacjach na dzień dobry na pagonach dziara sie minimum pułkownika

                  Skomentuj

                  • HotGuy
                    Banned
                    • Nov 2011
                    • 188

                    #24
                    Napisał upocone jajka
                    ło jejku, wszystkie dresy świata własnie wysrały sie ciepłego jednostrzałowca bo ma stówe na wadze, tyle że u nas motylki w kielni, tulipanek po winie ewentualnie odsiecz chlopaków z bramy obok

                    zresztą za głowe pedofila w ZK na wakacjach na dzień dobry na pagonach dziara sie minimum pułkownika
                    Bla, bla, bla. Możesz tu udawać dresiarza czy maczo ile tylko chcesz... ale jestem pewny że na widok mojego GRUBEGO kutasa to byś się zachowywał jak jakieś takie ścierwo.

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      #25
                      no i jeszcze zaczął sie miziać po sutkach nucąc pod nosem ballady dżona eltona te z czasów jak jeszcze śmigał za ręke z mercurym

                      Skomentuj

                      • kenta
                        Ocieracz
                        • Feb 2005
                        • 178

                        #26
                        Napisał HotGuy
                        Bla, bla, bla. Możesz tu udawać dresiarza czy maczo ile tylko chcesz... ale jestem pewny że na widok mojego GRUBEGO kutasa to byś się zachowywał jak jakieś takie ścierwo.
                        "Cudowna" wypowiedz, "wspaniała" wypowiedz.
                        Jeżeli dodamy jeszcze do tego ten oto "rodzynek"


                        Napisał HotGuy
                        Dziękuje o podkreślenie mojego błędu, ale powiedz mi kto zaczyna zdanie od "No" jak nie jakiś prostak czy "lamer". Po co zresztą mnie porównywać do Ciebie, nie sięgasz mi nawet do pięt. Ja jestem osobą wykształconą na prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie a Ty to tylko jakiś trzeciorzędny działacz prawicowy (Młodzież Wszechpolska?) z Polski B.
                        Jak na osobnika wykształconego na "prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie", formułujesz zdania i wyrażasz swoje myśli w sposób... . Mam podejrzenie , czy Ty jakąkolwiek szkołę skończyłeś?


                        Z poważaniem

                        K.

                        Skomentuj

                        • HotGuy
                          Banned
                          • Nov 2011
                          • 188

                          #27
                          Napisał rimmingator
                          HOTGUY kilo ci w dupe gruzu byś nie miał luzu... ty niedobry zły chłopczyku, co gwałcićby chciał pod prysznicem...

                          polecam psychiatrę... może co pomoże
                          Psychiatra, nie psychiatra, ty to 100% byś chciał w tylca, sam przeciez stwierdziłeś ze masz perwersję na punkcie anala.

                          Upocone jajka = banned, to dobrze mniej wiochy tutaj.

                          Napisał kenta
                          "Cudowna" wypowiedz, "wspaniała" wypowiedz.
                          Jeżeli dodamy jeszcze do tego ten oto "rodzynek"

                          Jak na osobnika wykształconego na "prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie", formułujesz zdania i wyrażasz swoje myśli w sposób... . Mam podejrzenie , czy Ty jakąkolwiek szkołę skończyłeś?


                          Z poważaniem

                          K.
                          To jest lekkie forum rozrywkowe, jak masz ochotę na poważne dyskusje zapisz się filozofię. Nota bene, ten rodzinek domagający się równouprawnienia napisał ciekawe komentarze w sekcji Kilku facetów i gejów. http://www.beztabu.com/showthread.php?t=305

                          Skomentuj

                          • kenta
                            Ocieracz
                            • Feb 2005
                            • 178

                            #28
                            Napisał HotGuy
                            To jest lekkie forum rozrywkowe, jak masz ochotę na poważne dyskusje zapisz się filozofię. Nota bene, ten rodzinek domagający się równouprawnienia napisał ciekawe komentarze w sekcji Kilku facetów i gejów. http://www.beztabu.com/showthread.php?t=305
                            Co masz na myśli pisząc "rodzinek", co do tych "ciekawych komentarzy", na szczęście wyłączyłem je dostatecznie szybko by nie zwymiotować doskonalej kolacji, czy naprawdę na więcej Cie nie stać?
                            Forum może i jest lekkie, lecz od osobnika piszącego :

                            Napisał HotGuy
                            " nie sięgasz mi nawet do pięt. Ja jestem osobą wykształconą na prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie a Ty to tylko jakiś trzeciorzędny działacz prawicowy (Młodzież Wszechpolska?) z Polski B."
                            Można wymagać jakiegoś przyzwoitego stylu.
                            Pozytyw na koniec: to dobrze że tu jesteś, nieświadomie zwalczasz nudę, która coraz silniej zaciska swoje "szpony" na B.T.

                            Z pow.

                            K.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              #29
                              Napisał HotGuy
                              Psychiatra, nie psychiatra, ty to 100% byś chciał w tylca, sam przeciez stwierdziłeś ze masz perwersję na punkcie anala.

                              Upocone jajka = banned, to dobrze mniej wiochy tutaj.



                              To jest lekkie forum rozrywkowe, jak masz ochotę na poważne dyskusje zapisz się filozofię. Nota bene, ten rodzinek domagający się równouprawnienia napisał ciekawe komentarze w sekcji Kilku facetów i gejów. http://www.beztabu.com/showthread.php?t=305

                              jaki ban? sympatyczny dżordżu majkelu, zwolenniku roznoszenia HIVa coś ci sie uroiło ja nigdy nie byłem zbanowany !

                              Skomentuj

                              • HotGuy
                                Banned
                                • Nov 2011
                                • 188

                                #30
                                Napisał upocone jajka
                                jaki ban? sympatyczny dżordżu majkelu, zwolenniku roznoszenia HIVa coś ci sie uroiło ja nigdy nie byłem zbanowany !
                                Wczoraj byłeś, nie czuło czuło się tej wiochy na forum.

                                Skomentuj

                                Working...