Religia katolicka, a orientacja seksualna.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alexandra
    Banned
    • Mar 2011
    • 382

    #46
    Wg mnie to po prostu wymysły duchownych, którzy się boją tego, czego nie są w stanie pojąć. Wątpię, żeby jakikolwiek bóg (nieważne w co wierzysz, jak go nazwiesz Allah, Jahwe, czy kogokolwiek inny) skazywał na potępienie za miłość. Bez względu na to, kogo kochasz.
    W każdej religii, z tego co wiem, miłość jest ważna (szczególnie katolicy ciągle o tym prawią) więc chyba są gorsze rzeczy niż mężczyzna, który kocha mężczyznę, czy kobieta kochająca kobietę.

    To mordercy, gwałcicielowi się wybacza, a my kochamy i jesteśmy gorsi? (Znaczy nie chcę wybaczenia, bo tu nie ma czego.) To powinno być 'Śmiechu Warte Tysiąclecia'.

    Skomentuj

    • Betina
      Erotoman
      • Mar 2011
      • 596

      #47
      Alexandra - nie powiedziałabym tego lepiej

      Podpisuję się pod Twoimi słowami prawą i lewą ręką
      "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

      Skomentuj

      • Garf
        Świntuszek
        • Jun 2010
        • 57

        #48
        W religii katolickiej homoseksualizm jest czymś niezgodnym z boskim prawem. Nie ma tu mowy o seksie dla prokreacji, więc go nie uznają. Co prawda ostatnio słyszałem, że jest postęp, bo przy het*******ualnym seksie można już się kochać dla samej frajdy dla obojga partnerów - tym że wykluczony jest seks analny, bo nasienie powinno 'lądować' tam gdzie uda się zapłodnić jajeczko.

        Jeśli chodzi o mnie nie uważam homoseksualistów za gorszym tylko z samego faktu, że są homoseksualistami.
        Ja jestem het*******ualny i tego się trzymam, ale jeśli ktoś chce kochać osoby tej samej płci, to jej/jego sprawa, byleby mnie nie namawiał i tyle.
        Jak powiedział pewien kat - "Każdy ma prawo być porąbany"

        Skomentuj

        • adits
          Świętoszek
          • Oct 2005
          • 11

          #49
          religia katolicka a orientacja

          Przesylam linka do ciekawego artykułu z czasopisma katolickiego:

          Skomentuj

          • Alexandra
            Banned
            • Mar 2011
            • 382

            #50
            Nie istnienie coś takiego jak 'zmiana orientacji'. Człowiek się boi piekła i zrobi wszystko, byle tej kary uniknąć, znaczy nie każdy, ale wychowany na fanatyka. A i tak potem facet będzie sobie wyobrażał facetów, żeby się podniecić, a kobieta kobiety.
            Ze 'zmianą' orientacji jest jak z farbowaniem włosów - niby mają inny kolor, ale w końcu prawdziwy wylezie, bo to tylko maskowanie.

            Nie mam nic do religii, ale nie lubię kościoła, księży i tej całej szopki co się w nim wyrabia. Tam siedzą ludzie tak fałszywi jak banknoty sześciodolarowe, prawiący o miłości do bliźniego, a od siebie dodający 'homoseksualista bliźnim nie jest'. To są ludzie prawdziwie chorzy. Jak ktoś jest katolikiem to nic do tego nie mam, ale jak jest takim fanatykiem, to już niech się trzyma ode mnie z daleka.

            http://www.youtube.com/watch?v=7Di4MmhFKbk - jego i tym podobnych, powinni wywieść na środek Antarktydy i tam zostawić. Przykro mi, że tacy ludzie są, ale to nie są nawet w 0.5% dobrzy ludzie. Jak nienawidzisz kogoś anonimowego, do tego stopnia, że chcesz go zabić, to jesteś na równi z rasistami, pedofilami i gwałcicielami. Czyli na dnie, nawet poniżej, mniej warty niż to co płynie w ściekach.
            Last edited by Alexandra; 09-06-11, 19:27.

            Skomentuj

            Working...