Nie jestem gejem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #16
    Oczywiście że nie oznacza to że jesteś gejem !! hehe z kąd taki pomysł?? A że Cie to podnieca, nic złego. Część facetów to kręci, mnie zresztą też. A co do kobiet, to odważniejsze co do takich spraw są te które potrafią zdominować, przynajmniej tak mi sie zdaje.

    Skomentuj

    • Petroniusz
      Świętoszek
      • May 2005
      • 4

      #17
      ok wiem że nie jestem gejem , to tak mala prowokacja była , ale sami powiedzcie jak mam powiedziec Kobiecie że lubie takie zabawy . Powiedzmy jak ktos powie że lubi seks francuski to nikogo to nie obruszy ale powiedzcie ludziom otwarcie że lubicie fisting.....

      Skomentuj

      • Lolita
        Banned
        • Jul 2005
        • 76

        #18
        Petroniuszu! Radziłabym mówić otwarcie.... jednak tylko takim ludziom, co do których masz pewność, iż nie mają pojęcia czym owy fisting jest
        Nasze społeczeństwo w znacznej mierze karmi się stereotypami, dla większości pozycja 69 to wyuzdanie, a bandage to perwersja... niestety
        Last edited by Lolita; 06-07-05, 07:48.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Mówić można jak najbardziej. I nie przejmować się głupimi uwagami. Jak kobieta mądra, to przyjmie to odpowiednio. I najwyżej powie "Kochanie, mnie takie zabawy nie kręcą".
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          Working...