Pierwsze zdjęcie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ona1995
    Ocieracz
    • Feb 2018
    • 101

    #16
    Pierwszy raz, swoje erotyczne pstryknięcia, wysyłałam obecnemu facetowi (jako jednemu jedynemu). Sukcesywnie i subtelnie odsłaniałam swoje ciało. Początkowo żadnej perwersji. Dziś wolimy bardziej odważne fotografie.

    Skomentuj

    • kamil_ke
      Świntuszek
      • Feb 2015
      • 78

      #17
      Pierwszy raz zdjęcie sobie zrobiłem nago jak miałem 14 lat z kuzynem robiliśmy dla śmiechu

      Skomentuj

      • Bnm
        Ocieracz
        • Feb 2018
        • 139

        #18
        Dla byłej dziewczyny kilka lat temu

        Skomentuj

        • Toli
          Świętoszek
          • May 2018
          • 19

          #19
          Gdzieś w wieku 16 lat zrobilam takie pierwsze odwazne zdjęcie, powędrowało do ówczesnego partnera wtedy bardzo mnie to kręciło a teraz nie wiem czy bym się odwazyła

          Skomentuj

          • lee
            Erotoman
            • Sep 2005
            • 567

            #20
            Pierwsze zdjęcia robiłem sobie i partnerce aparatem na kliszę więc zawsze wywoływałem je w "innym" mieście, bo wiadomo...
            Potem w erze cyfry to już regularnie. Lubię robić takie zdjęcia. W ogóle lubię robić zdjęcia, a ludzkie ciało jest interesujące to i czemu nie. "Subtelne" i "niesubtelne", chociaż podział na kategorie jest umowny. Można przecież pokazać bardzo dużo (w zasadzie wszystko) w subtelny sposób.

            Skomentuj

            • sygawor
              Świętoszek
              • Mar 2018
              • 29

              #21
              Ja zrobiłam nie jedną ;-) Ale raczej nikomu nigdy nie pokaże, schowane gdzieś głęboko w archiwach
              DarlingZone - zapraszam :-)

              Skomentuj

              • siaran
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2010
                • 208

                #22
                Mamy w domu mnóstwo nagich zdjęć z pobytów na plażach albo opalaniu w naszym ogrodzie albo u znajomych. Z basenów, łaźni, saun itd. Nie są to może zdjęcia erotyczne, choć niektóre mogą czasem podnieść ciśnienie. Zależy jak się patrzy i co przypominają.

                Skomentuj

                Working...