Kulki gejszy - analnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lecter1
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 30

    Kulki gejszy - analnie

    Hej, proszę was o pomoc, szukam od dłuższego czasu jakiś kulek gejszy które mogą być do używane przez parę godzin... Nic nie mogę znaleźć, wszelkie które są to albo bez kulki w środku albo za krótkie zakończenie aby je wyjąć. Dwie kulki już mi pękły gdy były w pupie.. szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś mi coś poleci? Proszę o pomoc.
    Lecter1
  • szych
    Świntuszek
    • Aug 2006
    • 75

    #2
    ..ze jak pekly?

    Skomentuj

    • fitschyk
      Ocieracz
      • Jan 2017
      • 139

      #3
      Napisał lecter1
      Hej, proszę was o pomoc, szukam od dłuższego czasu jakiś kulek gejszy które mogą być do używane przez parę godzin... Nic nie mogę znaleźć, wszelkie które są to albo bez kulki w środku albo za krótkie zakończenie aby je wyjąć. Dwie kulki już mi pękły gdy były w pupie.. szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś mi coś poleci? Proszę o pomoc.
      Że jak? Pękły w pupie? To chyba bańki na choinkę były, a nie kulki gejszy. Wyczuwam prowokację.

      Skomentuj

      • krzysiek1974
        Świętoszek
        • May 2017
        • 9

        #4
        też muszę spróbowac kulek . A czy można osiągnąć orgazm podczas ich noszenia w swojej pupie?

        Skomentuj

        • Kathy8
          Świętoszek
          • Dec 2016
          • 24

          #5
          Szczyt "P"erwersji - są Okrągłe

          Odpowiedź jest prosta i m więcej szukasz tym bardziej, staje4 się to skomplikowane, wystarczy Dobrze poszukać :-)
          Zawsze, wszędzie, znajdę rozwiązanie... End of Always

          Banned 11.12
          Banned 12.12

          Skomentuj

          • Kathy8
            Świętoszek
            • Dec 2016
            • 24

            #6
            fajne są
            Zawsze, wszędzie, znajdę rozwiązanie... End of Always

            Banned 11.12
            Banned 12.12

            Skomentuj

            Working...