W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kurtkowo
    Świntuszek
    • Dec 2013
    • 79

    Napisał Lukas1506
    Outlaws13, dobrze wiedzieć

    Obiecane zdjęcia kurtki z all...
    Super kurtka

    Skomentuj

    • n3bfan
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 216

      Mam bardzo podobną tylko w wersji męskiej, w czarnym kolorze, poszukajcie jeszcze w sklepach Kari, bo materiał genialny i puch 90/10. Damskie wersje też mają.

      Skomentuj

      • krzysiek1538

        a co masz plaszcze pikowane z wyspiska

        Skomentuj

        • specialboy
          Świntuszek
          • Mar 2012
          • 54

          Od jakiegoś czasu przegładam Youtube'a jak zapewne każdy z Was i natrafiłem na takie coś:
          http://youtu.be/X9bG5BEKzsI?t=3m16s
          0statnio edytowany przez specialboy; 28-01-14, 23:24.

          Skomentuj

          • teranowa
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 249

            trochę fajnych płaszczyków się przewinęło...

            Skomentuj

            • n3bfan
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 216

              Kilka faktycznie niezłych, szkoda, za ciepło było i bez kapturów na głowach;-)

              A przy okazji, Lady Tanya wie jak się fajnie ubrać
              Załączone Pliki
              0statnio edytowany przez n3bfan; 03-02-14, 17:55.

              Skomentuj

              • marcinwojnicki2
                Świętoszek
                • Feb 2012
                • 3

                oj tak ona wie

                Skomentuj

                • teranowa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 249

                  przeglądając jutube w poszukiwaniu nowych filmików często napotykam filmy użytkownika DownCoat Deflatorss . Widzieliście? Dzikie połączenie naszego fetyszu ze spuszczaniem powietrza to z piłki, to z opony itp ciekaw jestem skąd taki fetysz




                  Nie wiem czy widzieliście na aledrogo jest piękny oryginalny płaszczyk żółty pamy do sprzedania...
                  0statnio edytowany przez teranowa; 06-02-14, 20:26.

                  Skomentuj

                  • Ortalmen
                    Ocieracz
                    • Feb 2009
                    • 148

                    Obiecałem że się pochwalę moimi nowymi zakupami.
                    Oto jeden z nich z grudnia kurtka firmy Ly cpppppper. Za je fajna



                    Co o niej sądzicie?

                    Jeśli chodzi o fajne kurtki to Lukas wstawił piękną tą Zarę. Niesamowicie fanie się błyszczy.

                    n3bfan Masz możliwość dorwać gdzieś taki kombinezon jak wstawiłeś na tych ostatnich fotkach Lady Tani?

                    Krzysiek: Masz już ten fioletowo-różowy płaszczyk?
                    Jak byś wiedział gdzie taki dostać to też się odezwij bo sam bym się takim chętnie pobawił.
                    Pozdrawiam Wszystkich
                    PS.
                    pROŚBA SZCZEGÓLNIE DO NOWYCH OSÓB NAPISZCIE JAKIEŚ SWOJE PRZEŻYCIA Z KURTKAMI W FORMIE DŁUŻSZYCH HISTORII BARDZO WAS PROSZĘ.
                    pROŚBĘ SWĄ MOTYWUJĘ TYM ŻE TO FORUM POWOLI ZAMIENIA SIĘ W WYMIANĘ INFORMACJI NA TEMAT CO KTO KUPIŁ I GDZIE A NASZE PRZEŻYCIA I RADOŚCI Z TYM ZWIĄZANE ODESZŁY GDZIEŚ NA DRUGI PLAN.
                    Załączone Pliki
                    0statnio edytowany przez Ortalmen; 09-02-14, 22:08.

                    Skomentuj

                    • n3bfan
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 216

                      Oczywiście, taki kombi kupić to żaden problem. Tylko zmusić się do wydania tych 900 Euro;-)

                      Skomentuj

                      • n3bfan
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2010
                        • 216

                        Szkoda że jolina ma odpięte futerko od kaptura. Z nim wygląda jeszcze lepiej;-) A tego NY widziałem na żywo i faktycznie błyszczy się na maxa.

                        Skomentuj

                        • kurtkowo
                          Świntuszek
                          • Dec 2013
                          • 79

                          Myślałem, że ciekawsze to forum a tu troche nudnawo jest.

                          Skomentuj

                          • teranowa
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 249

                            Jak się nie udzielasz to nie narzekaj.
                            Poproś "żonę" żeby coś napisała o chłopacach, kapturach, dyskotekach i białych kozaczkach to zobaczysz jakie ożywienie w temacie będzie.

                            Skomentuj

                            • Ortalmen
                              Ocieracz
                              • Feb 2009
                              • 148

                              Napisał teranowa
                              Jak się nie udzielasz to nie narzekaj.
                              Poproś "żonę" żeby coś napisała o chłopacach, kapturach, dyskotekach i białych kozaczkach to zobaczysz jakie ożywienie w temacie będzie.
                              Święta Prawda!
                              Kurtowo jak wstawiasz zdjęcia to zaraz je usuwasz a tu nikt tak nie robi. Poza tym jak coś piszesz to też zaraz usuwasz i zdążył się do tego odnieść tylko n3bfan bo ja np. nie zdążyłem już tu zajrzeć.
                              Do tego z Twoją żoną to też jakiś dziwny temat, że ktoś wam zdjęcia ukradł. Ja za bardzo w to nie wierzę ponieważ pisałem z tą osobą na priwie i zdjęcia dostawałem niemalże na zamówienie.
                              Dlatego nie sądzę żeby ktoś kradł wam zdjęcia, no chyba że mięliście ich bardzo dużą ilość w wielu konfiguracjach.

                              Pozostawiam to uczciwości każdego forumowicza.
                              Kurtkowo nie jest jedyny. Był tu jeszzce jeden ptaszek który tiwerdził że oblewa kurtki benzyną i przeprowadza doświadczenia wybuchowe drugim razem miał jeszcze ciekawsze stwierdzenia ale jakoś szybko go admini wywalili.

                              Pozdrawiam Wszystkich
                              Ortalmen

                              Skomentuj

                              • kurtkowo
                                Świntuszek
                                • Dec 2013
                                • 79

                                Nie mówie że ktoś nam zdjęcia ukradł tylko skopiował co zreszta wy tez to robicie z innych portali i to jest normalne skoro sie upoblicznia i nie mamy do nikogo prestensji i to tyle na ten temat.

                                Poza tym uważam że nudne troche to forum i dla mnie jest troche chore że kupujecie i ubieracie damksie kurtki, my z żona też lubimy tego typu kurtki i pelno ich mamy ale zgodnie z przeznaczeniem ja meskie a zona damskie i wtedy jest to ladne i sexi i zrozumiale.

                                Pozdro.

                                Skomentuj

                                Working...