W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odpowiedni romantyczny nastrój

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gwiazdka
    Ocieracz
    • Dec 2005
    • 157

    #61
    No chociażby
    Każda chwila to szansa, by wszystko zmienić...!

    Skomentuj

    • john_kruger
      Świntuszek
      • Mar 2006
      • 46

      #62
      no ja marze o takim wieczorze jak Księciunio, tzn, winko i seks, niestety z winka nici, bo Ona nie bardzo lubi alkohol, a z seksem to uu jeszcze dlugo poczekam, ale sam lubie takie nastroiki robic, np. muzyczka jazzowa, swieczki w katach lozka, wypsikane lozko jakims milym zapachem... , tylko szkoda, ze moja kobieta nie jest romantyczką

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #63
        Ja chyba też nie jestem.
        Kwiatki, świeczki i półmrok kojarzą mi się z cmentarzem.
        A od wina wywraca mi żołądek.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • loloitaa
          Świętoszek
          • Dec 2005
          • 30

          #64
          wywraca ci sie zolądek bo pewnie zawsze pijesz te winka za 5zl hehe a pozniej opowiadaasz ze są fujjj napij sie pozadnego i nie ze zaraz cala butelke na raz

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #65
            Kiedy piszę wino to mam na myśli... powiedzmy Kadarkę albo Liebefraumilch.
            Wystarczy jeden kieliszek i zgaga murowana.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • YeaY
              Świętoszek
              • May 2007
              • 12

              #66
              Kup róże , wsadź ją do jakiegoś okrągłego pojemniczka żeby sie zmieściła cała zalej wodą i zamroź. Oryginalne i za****ście wygląda ;p nie powiem z jakiego filmu podpatrzyłem ale mojej niuni sie podobało jak jej coś takiego zrobiłem
              Zainteresowania: Języki obce najlepiej kobiece

              Skomentuj

              • laleczka12
                Świntuszek
                • Jul 2007
                • 71

                #67
                kazda swieczka o innym zapachu? wymieszasz zapachy i dziewczyne tylko głowa rozboli

                Skomentuj

                • bejbe88
                  Świętoszek
                  • Jul 2007
                  • 47

                  #68
                  jak mój facet odstawiłby takie przedstawienie ze świecami to od razu bym wiedziała że coś sie kroi heh jakbym zobaczyła taką romantyczną scenerię w jego pokoju to ze śmiechu nie byłabym w tanie myśleć o żadnym oralu on mnie zaskakuje jak posprzata pokoju tylko nie spal domu
                  I need someone to take care of this body ..

                  Skomentuj

                  • nicniewiem
                    Świętoszek
                    • May 2007
                    • 39

                    #69
                    ja tez chce....

                    hej Qwerty20 to zapodaj mi te tytuly utworów ktore tam sciagnales i sluchaliscie tego wieczoru, bo te chce tak zaskoczyc moja koffana

                    Skomentuj

                    • white06
                      Świętoszek
                      • Jun 2007
                      • 17

                      #70
                      20 lat a koles.... jeszcze nawet nie widział tego co ma jego SKarB ukrytego w maj....ch... o looool... hehe jak to kiedys bylo.. hehe

                      Skomentuj

                      • malinkaa7
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2006
                        • 242

                        #71
                        Ja niebawem też planuje zrobić niespodzianke dla moejgo meżczyzny..pyszna kolacja,kąpiel i namiętne kochańsko przy muzyczce. Ktoś jeszcze zna jakieś ciekawe kawałki..dosc wolne, spokojne choć też moga być trochę odważneijsze pasujace do tej sytuacji?I jeśli chdozi o kolacje..to lepiej np łądne kanapeczki czy coś konkretnego?jakieś danie? Chciałąbymm żeby ten wieczór był magiczny. Mam zamir jeszcze kupić sobie sexy bieliznę..czy ktoś ma może jeszcze jakieś wskazówki?:>

                        Skomentuj

                        • hades36
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 6

                          #72
                          Ja robiąc romantyczna atmosferę zaczynałem od kolacji a właściwie fondue. Okna zasłonięte, świeczki porozstawiane po pokoju, kadzidełka zapalone i miła muzyka w tle (cho nie była trafiona dlatego proszę podajcie jakieś kawałki). No i oczywiście prezent bo to były jej urodziny. Ale do niczego nie doszło Doradźcie jak mam wystroić pokój by było IDEALNIE. Mam do dyspozycji cały dom bez ograniczeń czasowych i mam 19 lat więc nie zarabiam majątku xD

                          Skomentuj

                          Working...