Kobiety w szarych spodniach dresowych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • set012
    Świętoszek
    • Nov 2016
    • 1

    Kobiety w szarych spodniach dresowych

    Nie wiem czemu ale strasznie mnie kręcą takie laski. Znacie może jakieś wideo z takimi kobietami szarych bawełnianych dresach? np w takich https://www.google.pl/search?q=dresy...PtRquJ7D_VM%3A

    Będe bardzo wdzięczny jeśli ktoś poda mi namiary na takie filmy. Póki co nie mogę znaleźć, znalazłem tylko leginsy. Bardzo proszę i również mówcie co wy o tym sądzicie.
  • kapturek
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 3

    #2
    Tu jest sporo tego typu zdjęć:
    An ode to sweatpants, sweatshirts,sweats, sweaters, trackies, pj's, and other soft, cuddly, fuzzy, plush, and/or comfy garments. Proof that leaving something to the imagination, while comfortable, can...

    Skomentuj

    • Emperor
      Świętoszek
      • Dec 2014
      • 31

      #3
      fajna stronka

      Skomentuj

      • sliski_dresik
        Ocieracz
        • Apr 2012
        • 103

        #4
        Zdecydowanie lepszenicy są ortaliony

        Skomentuj

        • bartek24
          Świntuszek
          • Oct 2017
          • 97

          #5
          uwielbiam tyłki w takich obcisłych dresach i legginsach, piękne widoczki

          Skomentuj

          • Zamknieteoczy
            Świętoszek
            • Sep 2017
            • 14

            #6
            Niestety przyszła jesień ;-) latem musiałem uważać jadąc samochodem, żeby się nie zagapiza bardzo.
            Chętnie popiszę z kobietą i mężczyzną o erotyce szeroko pojętej. Wymienię się fantazjami, opiniami, doświadczeniem.

            Skomentuj

            • fitschyk
              Ocieracz
              • Jan 2017
              • 139

              #7
              Napisał Zamknieteoczy
              Niestety przyszła jesień ;-) latem musiałem uważać jadąc samochodem, żeby się nie zagapiza bardzo.
              ... oj tam oj tam, w Krk to dziewczyny coś strasznie rozgrzane bo nawet w zimie w takich dresikach bez bielizny zdarza się zobaczyć. Legginsy to norma, niezależnie od pory roku. Ba, czasem nawet w cienkich rajstopach na mrozie A potem się dziwić że najpopularniejsze reklamy to te dotyczące upławów i nie trzymania moczu

              Skomentuj

              Working...