Pieszczenie łechtaczki = łaskotki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czacza83
    Ocieracz
    • Dec 2011
    • 104

    #16
    Napisał Badr
    Tylko ciekawe czy to przechodzi wszystkim kobietom czy od tego są też wyjątki
    Są wyjątki.
    Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

    Skomentuj

    • zajawkowiczz
      Świętoszek
      • Aug 2017
      • 40

      #17
      Spróbuj zwiększyć nacisk na łechtaczkę, może dotykasz ją tylko opuszkiem palca ?

      Skomentuj

      • cedar83
        Świętoszek
        • Aug 2017
        • 1

        #18
        Coś w tym może być, że stymulujesz nie tak jak trzeba. W sklepie erotycznym Ciach... o dwa słowa za dużo... widziałam różne modele stymulatorów łechtaczek. Próbowaliście czegoś takiego? Może stymulacja urządzeniem da jej więcej przyjemności i nie wywoła "łaskotek"
        Last edited by iceberg; 09-08-17, 14:09. Powód: nieudolna próba reklamy

        Skomentuj

        • krucheciasteczk
          Świętoszek
          • Aug 2017
          • 14

          #19
          Ale to nie jest w cale taki rzadki przypadek. Moje 2 poprzednie też tak mialy

          Skomentuj

          • CałkiemSpoko
            Banned
            • Dec 2016
            • 53

            #20
            Takie łaskotanie to jest bardzo przyjemne uczucie ... i szczerze w niczym nie przeszkadza . Zwiększa doznania, i można więcej poświrować !

            Skomentuj

            • Roze
              Banned
              • Aug 2017
              • 8

              #21
              Ja na razie nie mam doświadczenia w pieszczeniu łechtaczki przez inną osobę, ale sama ją sobie pieszczę często . Jak zaczynam i nie jestem jeszcze podniecona - to pocieranie palcem samej główki łaskocze. Muszę najpierw poruszać sobie okolice łechtaczki, a kiedy się podniecę dopiero jej pieszczenie jest mega przyjemne i nie łaskocze .

              Róża
              Last edited by Roze; 14-08-17, 13:14. Powód: pisownia

              Skomentuj

              Working...