Ideologia gender - co o tym sądzicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamaro10
    Erotoman
    • Jul 2009
    • 374

    #61
    Prawie zostałeś archeologie?? Prawie robi dużą różnice

    Skomentuj

    • why not.

      #62
      Napisał znowuzapilem
      Problemem jest molestowanie seksualne dzieci czyli pedofilia, temu nie zaprzeczysz. Pytaniem mnie zaskoczyłaś bo to jakby ktoś się mnie spytał o dowody obecności AIDS w Afryce. Czekaj, poszukam na necie
      Odchodzisz od tematu..
      No co Ty, molestowanie dzieci to pedofilia?! Nie miałam pojęcia.. Jak dobrze być uświadomionym w porę.
      ZZ, nie rozumiesz.. Poważnie pytam o przytoczone przez Ciebie dokumenty.

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #63
        No bo gadamy o molestowaniu a Ty wyskakujesz z tekstem (jakby to był problem?). Pisze Ci, myślałem że to dla wszystkich jest jasne jak slońce więc nie mam tu przygotowanych linków do tematów żeby potwierdzać fakt które są znane od przynajmniej 35 lat.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • why not.

          #64
          ZZ, nie rób mi z mózgu wody, proszę. Mowa była o homoseksualizmie a nie o molestowaniu. Z kontekstu wywnioskowałam, że PROBLEMEM jest homotemat a nie molestowanie.

          Skomentuj

          • Nolaan

            #65
            Napisał kamaro10
            Prawie zostałeś archeologie?? Prawie robi dużą różnice
            Nie o tym jest temat, synek.
            Studiowałem na stricte humanistycznych kierunkach kilka lat, dziennie. Mam więc pole do przedstawiania takich a nie innych argumentów w temacie, w przeciwieństwie do ciebie jak widzę.

            Skomentuj

            • kamaro10
              Erotoman
              • Jul 2009
              • 374

              #66
              I co jeszcze ciekawego powiesz kolego??

              Skomentuj

              • Nolaan

                #67
                Miałem to samo pytanie zadać, panie specu und znawc tajemnic świata i otchłani jego.
                Drąż temat genderu, czekam na dalsze Twoje rewelacje nizym nie uzasadnione

                Skomentuj

                • Eris
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 851

                  #68
                  Jak ktos juz slusznie stwierdzil gender to temat zastepczy.

                  Natomiast fakt faktem spoleczenstwo polskie jest pod tym wzgledem konserwatywne. Tylko u nas ojciec to rodzic drugiej kategorii a kobiety wybieraja gowno-studia, bo licza ze znajda jelenia, ktory bedzie utrzymywal ich fanaberie.

                  W sumie nie moja broszka. Ja te cwierc wieku temu bylam chyba wychowywana genderowo, bo mi nikt nic nie nakazywal, nie mowil ze jestem dziewczynka to mam robic to i bawic sie tamtym. Robilam co chcialam i jest ok.

                  Skomentuj

                  • kamaro10
                    Erotoman
                    • Jul 2009
                    • 374

                    #69
                    Napisał Nolaan
                    Miałem to samo pytanie zadać, panie specu und znawc tajemnic świata i otchłani jego.
                    Drąż temat genderu, czekam na dalsze Twoje rewelacje nizym nie uzasadnione
                    Przejdź się pod gimnazjum i popatrz na chłopaków to zobaczysz rewelacje!

                    Skomentuj

                    • brkt
                      Erotoman
                      • Dec 2011
                      • 714

                      #70
                      Napisał kamaro10
                      Przejdź się pod gimnazjum i popatrz na chłopaków to zobaczysz rewelacje!
                      Musiałeś Nolka z kimś pomylić żeby namawiać go na wspólne oglądanie gimnazjalistów płci męskiej...

                      Nadal nie ma źródła twojej tezy bo wyłączam posiadanie eks na danym kierunku. Korelacja jej i wąskich spodni do mnie nie przemawia.
                      generator losowych mądrości

                      Skomentuj

                      • kimirsen
                        Ocieracz
                        • Apr 2010
                        • 120

                        #71
                        Mnie się cała ta ideologia i gadanie o niej podoba. Bo jak zwykle najbardziej zainteresowani zostają gdzieś z boku i jak zawsze zostają zignorowani. Który to już raz gejom partie obiecały pomoc, obiecały to, czy tamto... Kiedyś SLD, dziś TR... a my geje jesteśmy dymani równo przez polityków, którzy naszą sprawą ogrywają tylko swojemu środowisku profity. Mnie już męczą te wszystkie wojenki, męczy mnie ideologia gender, która (wg mnie) dla osób homoseksualnych kompletnie nie ma nic praktycznego do zaoferowania.
                        Ideologia gender ma służyć skłóceniu wierzących z lewakami. Lewaki, jak i gender, to twory, z którym kościół musi walczyć, bo kościół musi przecież z kimś walczyć. Także... sami widzicie. Geje są dymani przez wszystkich, a życie nieubłaganie toczy się do końca swych dni.
                        Last edited by kimirsen; 31-12-13, 07:13.

                        Skomentuj

                        • Nolaan

                          #72
                          Także... sami widzicie. Geje są dymani przez wszystkich, a życie nieubłaganie toczy się do końca swych dni.
                          No to chyba dobrze, że was dymają, nie?
                          Poza tym koleś... Geje jakby siedzieli cihco i nie obnosili się ze swoją innością, domagając jednocześnie tolerancji, mieliby święty spokój. I gender nic tu do rzeczy nie ma.

                          Skomentuj

                          • Hal
                            Perwers
                            • Oct 2010
                            • 1366

                            #73
                            Co to właściwie jest ta ideologia gender. Kolejny wymysł znudzonego i żądnego wrażeń zachodniego świata dostatku.
                            Nie mam nic przeciwko odmienności płciowej, czasem to nawet fajne, ale żeby z tego robić ideologię, ruch społeczny, co za dużo to i niezdrowo.
                            Żebyśmy się kiedyś jako Europa i szerzej świat zachodni nie obudzili z ręką w nocniku i sąsiadami w turbanie.

                            Skomentuj

                            • Kinrepok
                              Ocieracz
                              • Jun 2013
                              • 154

                              #74
                              Na wprowadzanie do naszego kraju przywilejów dla homoseksualistów czy innych postępowych nowinek jest chyba za wcześnie. Jesteśmy zbyt młodą demokracją. A argumenty, że na zachodzie już takie rzeczy są od dawna, są trochę nie na miejscu. Jak tak się wzorujemy na krajach bardziej rozwiniętych, to nie zaczynajmy tych zmian wprowadzać od dupy strony, tylko wpierw poprawmy gospodarkę, infrastrukturę itd., a dpoiero później można myśleć o sprawach społecznych.
                              W ogóle jaka burza się zrobiła po tym liście o gender odczytanego w kośćiołach. Nie wiem zupełnie dlaczego. Wiadomo jaki kościół ma do tego podejśćie. Tak samo, jak dla lewaków ogromnym " zagrożeniem" jest Macierewicz. To ci problemy
                              I przyjdzie taki dzień!
                              Ten ukochany dzień!
                              Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
                              Konwiktorska numer 6!

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                #75
                                Ogólnie dobrze piszesz ale
                                Napisał kimirsen
                                Lewaki, jak i gender, to twory, z którym kościół musi walczyć, bo kościół musi przecież z kimś walczyć.
                                to nie do końca tak. KK jest w tej chwili w wielkiej defensywie. I to chyba lewaki sobie wyznaczyły jako punkt honorowy obalić KK.
                                Zresztą niedawno oglądałem bądź czytałem jakiś wywiad (nie pamiętam jaki) w którym ktoś słusznie zauważył że obecnie lewica praktycznie w ogóle nie skupia się na problemach ekonomicznych tylko jedynie światopoglądowych - tolerancja, małżeństwa homo, adopcja, aborcja....
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...