Czy możliwa jest ciąża?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vivid
    Świętoszek
    • May 2006
    • 13

    Czy możliwa jest ciąża?

    Prosze o szybką odpowiedź - konkretną - i można zamknąc temat. Mam 18 lat, moja dziewczyna 17. Trochę nas poniosło, i "prawie" uprawialiśmy seks (wkładałem penisa na taką głębokośc żeby nic nie przebic - tj. bardzo bardzo płytko). Po jakimś czasie takich zabaw czułem, że dochodzę, więc wyjąłem penisa ale wytrysk był jakiś taki słaby. Wobec tego - czy jest możliwośc ze trochę wystrysnęło wcześniej ale ani ja ani dziewczyna tego nie poczuliśmy? I drugie pytanie - jakie uwarunkowania muszą byc spełnione żeby była w ciąży? Pierwszy dzień cyklu miała 20 maja, przygode mieliśmy tydzień temu Wiem, dużo takich tematów jest, ale trochę się boimy i po prostu chciałem sie dowiedziec a potem temat mozna zamykac jak najszybciej

    Dodam że mniej wiecej się orientuje, potrzebuje raczej żeby mnie ktoś uspokoił albo bardziej wkurzył i tyle A nie mam sie kogo poradzic wiec pytam na forum
    Last edited by iceberg; 18-06-11, 23:27.
  • fidien_!
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2009
    • 314

    #2
    Jeśli to było tydzień temu zróbcie test, wszystko się wyjaśni.
    Było, może i było. Ale minęło

    Skomentuj

    • Archont
      Świętoszek
      • Oct 2010
      • 27

      #3
      Moja kryształowa kula mówi mi, że jeśli uprawialiście seks to ZAWSZE jest szansa, że twoja dziewczyna będzie w ciąży. Gdyż w preejakulacie mogą znajdować się plemniki. Tak więc zróbcie test i będziecie pewni. A na przyszłość zabezpieczajcie się, bo stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji.
      Last edited by Kata; 19-06-11, 13:51. Powód: Kolor czerwony tylko dla moderatorów

      Skomentuj

      • grechuta4

        #4
        na drugi raz wkładaj najpierw w gume potem gdzie CI sie podoba

        Skomentuj

        • Maoam
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 714

          #5
          Napisał vivid
          Trochę nas poniosło, i "prawie" uprawialiśmy seks (wkładałem penisa na taką głębokośc żeby nic nie przebic - tj. bardzo bardzo płytko).
          Czego nie przebić, szyjki macicy?

          Wiesz, gdzie znajduje się błona dziewicza?


          W tej sytuacji... nie wiem, czy dobrze wiesz, kiedy zaczyna się cykl, ale: który to był konkretnie dzień cyklu?

          Oczywiście, że mogło "coś" wylecieć, ale tego już niestety nie sprawdzisz.

          Kiedy powinien pojawić się okres, jeśli dziewczyna regularnie miesiączkuje?
          Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
          Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
          I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
          Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

          Skomentuj

          Working...