Związek chłopaka z chłopakiem...a rodzice..

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Domciok1311
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 29

    Związek chłopaka z chłopakiem...a rodzice..

    Chce zaznaczyc na początku, iż chociaz jestem z chlopakiem w związku , to nie czuje się gejem. Jestesmy juz ze sobą jakis czas...i ostatnio mama przeczytała mi jednego smsa , jak napisał mi "kocham cię" , wogole to niewiem jak mozna byc tak wscipskim i czytac czyjes smsy, ale mniejsza...poprostu nie akceptuje tego ze kocham chłopaka...wiem , ze on kocha mnie...pokazuje mi to na kazdym kroku , i nie zamierzam przerwac takiego pięknego związku, ktory jest pełen milosci , z powodu rodzicow...albo jakis innych szczegolow...bo ja zawsze powstarzam , Licze sie ja i On , a reszta to szczegóły...Myślę ze jesli macie rowniez tak jak Ja , to nieprzejmujcie sie...bedzie i jest OK! ...Pozdrawiam.
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    Domciok1311, jesteś chłopakiem. Chłopięciem? Chłopczykiem?
    Jak można tworzyć "związek" z mężczyzną i twierdzić, że nie jest się gejem?
    A może to braterska miłość? :>

    Myślę, że jesteś za młody by wiedzieć czego chcesz. Twoi rodzicie mają rację. Albo zwyczajnie trollujesz.
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • viper_88
      Erotoman
      • Mar 2005
      • 417

      #3
      Napisał gucio5tys
      Twoi rodzicie mają rację.
      Z tym, to się napewno nie zgodzę. Jeśli jest mu z nim dobrze, to czemu ma się to zmienić?

      Poza tym, co do orientacji, to są dwie możliwości:

      1. Jest gejem (czego, być może, w pełni sobie jeszcze nie uświadomił).

      2. Jest biseksualistą (tylko jeszcze o tym nie wie).

      Skomentuj

      • MaaN
        Świntuszek
        • Aug 2007
        • 94

        #4
        Domcio a pociagaja Cie kobiety?? Bo jesli tak to faktycznie mozesz byc Bi...lepiej byc bi niz gejem chociarz jak do nich nic nie mam bo to nie ich wina ze tacy sie urodzili...kazdy rodzi sie inny.Tak samo jak nie wybieramy sobie rodzicow tak tez nie wybieramy orientacji seksualnej.

        Skomentuj

        • Domciok1311
          Świętoszek
          • Sep 2006
          • 29

          #5
          jestem Bi, ponieważ dziewczyny też mnie pociągają...lecz kocham jego i nie mam zamiaru kochac kogos innego.

          Skomentuj

          • themati
            Ocieracz
            • Jan 2006
            • 128

            #6
            a ja mam pytanie: czy to ten sam, o ktorym pisales juz jakis czas temu, tylko nie wiedziales czy cos z tego bedzie?

            Skomentuj

            • Domciok1311
              Świętoszek
              • Sep 2006
              • 29

              #7
              dokładnie tak ale juz jest wszystko. ok...nawet lepiej...wiec moge juz spokojnie spac , hehe:d

              Napisał gucio5tys
              Domciok1311, jesteś chłopakiem. Chłopięciem? Chłopczykiem?
              Jak można tworzyć "związek" z mężczyzną i twierdzić, że nie jest się gejem?
              A może to braterska miłość? :>

              Myślę, że jesteś za młody by wiedzieć czego chcesz. Twoi rodzicie mają rację. Albo zwyczajnie trollujesz.

              pytaniem jak mozna tworzyc zwiazek, z mezczyzna i twierdzic ,ze nie jest sie gejem...to chyba nie wiesz ,ze jest takie coś jak orientacja BiSeksualna...pozatym jestem normalnie zachowującym się chłopakiem, ubieram się jak przeciętny chłopak, no moze bardziej stylowo ale kazdy ma inny gust ale mniejsza... ja sie czuje przecietnym chlopakiem . I tyle.
              Edytuj posty!A.
              Last edited by Astraja; 31-08-07, 18:02.

              Skomentuj

              Working...