W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy odróżnisz geja/ lesbijkę od heteryka?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Swing_Para
    Świntuszek
    • Oct 2005
    • 82

    #46
    Napisał Szlajfka
    Może chodzi o bardziej psychiczne cechy? O to np kto jest wsparciem, kto jest silniejszy, zapewnia bezpieczeństwo drugiej osobie itd czyli pełni męską rolę. I na odwrót.
    To dlatego też napisaliśmy w jednym z poprzednich postów:

    Napisał SwingPara
    [...Gdyby już nawet próbować przyjąć jakąś prawidłowość "odgrywania ról" wśród homoseksualistów, to za bardziej właściwe należałoby przyjąć podział na "patrona" i "ucznia"...]
    Pzdr.
    SwingPara

    Skomentuj

    • kriserr
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2007
      • 253

      #47
      a na moje pytanie to nikt chyba nie zna odpowiedzi

      Skomentuj

      • M. Shine:)
        Świętoszek
        • Feb 2006
        • 17

        #48
        łoooo... dawno mnie tu nie było

        no ale wracając do pytania to ostatnio na spacerze z kumpelą, też lesbijką rozmawiałyśmy właśnie o tym czy potrafimy rozpoznać dziewczynę les. No i myślę, że to jest możliwe Przede wszystkim takie kobiety inaczej patrzą na drugą kobietę, czasem inaczej się ubierają...
        Co do gejów to w życiu bym nie rozpoznała no chyba, że takiego... "zmanierowanego"

        pozdrawiam!

        Skomentuj

        • cHomik69
          Świętoszek
          • May 2007
          • 11

          #49
          ja stawiam, ze na zdjęciu ten pierwszy jest gejem-zgadłam??

          a tak wogóle- mi łatwo poznać lesbijke, też kręce sie w tej branży, ze tak powiem

          Skomentuj

          • rozpruwacz
            Świntuszek
            • Jul 2007
            • 88

            #50
            lesbijke może i łatwo... ale gejów trudniej niektórzy of corz zachowują się w specyficzny sposób więc łatwo ich poznać
            ja osobiście geja nieznam żadnego ;P ale za to znam innego bi i też jest bardzo miły

            PS: niewiem od czego to zależy ale ludzie z orientacją bi i homo zazwyczaj są bardzo mili etc...

            może mi ktoś to wytłumaczyć??:>

            Skomentuj

            Working...