W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Objawy miesiączki a ciąża

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seth95
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 18

    Objawy miesiączki a ciąża

    Witam,
    mam bardzo konkretną sprawę.
    Mojej dziewczynie spóźnia się okres ale jest taką osobą której czasem się spóźnia miesiąć a raz nie dostała przez 2 miesiące.
    Zazwczyczaj dostaje 9 dni +/- więc bardzo nie regularnie.

    Ostatnio boimy się czy nie jest w ciąży poprzez przeniesiecie zaschniętej spermy na rękach.

    Miesiączka spóźnia się już te 9 dni.
    A od około tygodnia miewa bóle brzucha, bóle piersi i bliżej mi nie znany śluz, czyli wszystkie objawy miesiączki lub dni płodnych.

    Moje pytanie brzmi: czy występować by mogły takie objawy gdyby byłą w ciąży?

  • moniaa
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 38

    #2
    w ciąży nigdy nie byłam więc nie wiem jakie są objawy, ale jestem specjalistką od spóźniających się okresów tydzień przed zawsze mam bóle brzucha i piersi i to bardzo dotkliwe.. Śluz też się pojawia.. Nie zawsze, ale jest. Poza tym plemniki w warunkach takich hm.. pokojowych króciutko żyją, a skoro tamte były zaschnięte to chyba już martwe tak czytałam, kto wie niech mnie ewentualnie poprawi jak się myle

    Skomentuj

    • wsad13
      Świętoszek
      • Jul 2011
      • 13

      #3
      Ostatnio boimy się czy nie jest w ciąży poprzez przeniesiecie zaschniętej spermy na rękach.
      Boże czytasz i nie grzmisz. Poziom wiedzy co niektórych osób przy******** mnie do gleby.
      Moje pytanie brzmi: czy występować by mogły takie objawy gdyby byłą w ciąży?
      Tak możliwe są takie objawy. O ile Twoja partnerka była by w ciąży a zaręczam Cię że zaschnięta sperma na ręku Jej nie zapłodni Generalnie objawy ciąży to sprawa bardzo indywidualna.

      Skomentuj

      • seth95
        Świętoszek
        • Sep 2011
        • 18

        #4
        Napisał wsad13
        Boże czytasz i nie grzmisz. Poziom wiedzy co niektórych osób przy******** mnie do gleby.
        Może przesadzam, ale wolałem się upewnić..

        Napisał wsad13
        Tak możliwe są takie objawy. O ile Twoja partnerka była by w ciąży a zaręczam Cię że zaschnięta sperma na ręku Jej nie zapłodni Generalnie objawy ciąży to sprawa bardzo indywidualna.
        Nie wiem czy mnie zrozumiałeś.
        Będąc w ciąży może mieć objawy nadchodzącej miesiączki?

        Skomentuj

        • Annuszka901
          Świętoszek
          • Aug 2011
          • 9

          #5
          [QUOTE=wsad13;712718]Boże czytasz i nie grzmisz. Poziom wiedzy co niektórych osób przy******** mnie do gleby.
          /QUOTE]
          Myślę tak samo...:-D a nie lepiej zrobić test ciążowy?Albo udać się do ginekologa...?"Bo trzeba być odpowiedzialnym za to co się robi"-jak mawiają moja mama i siostra.
          "Mądra dziewczyna całuje, ale się nie zakoc***e, słucha, ale nie wierzy, odchodzi, zanim zostanie porzucona."

          Skomentuj

          • Bambiii
            Perwers
            • Feb 2009
            • 852

            #6
            Kuźwa test robic a nie dupę zawracac.
            Eat shit.

            Skomentuj

            • Malinka_a
              Perwers
              • Feb 2011
              • 1219

              #7
              po coś jednak ten dział powstał, więc ludzie pytają o ciąże, ale kurcze, ja bym gdzieś wielkimi litrami napisała, że w ciąże nie zachodzi się tak hop siup z palca itd, żeby każdy to przeczytał, zanim założy taki sam temat, jak większość tutaj. tyle ode mnie.
              widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
              jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
              bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

              Skomentuj

              • seth95
                Świętoszek
                • Sep 2011
                • 18

                #8
                Ale to tylko jedno proste pytanie:

                Będąc w ciąży może mieć objawy nadchodzącej miesiączki?

                Skomentuj

                • nieuchwytna
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2011
                  • 251

                  #9
                  Tak, może mieć takie objawy.
                  Trzy czwarte z miłości.

                  Skomentuj

                  • seth95
                    Świętoszek
                    • Sep 2011
                    • 18

                    #10
                    Napisał nieuchwytna
                    Tak, może mieć takie objawy.

                    Nawet w 3-4 tygodniu?

                    Skomentuj

                    • Szalona

                      #11
                      Tak! ale nie zawsze lecz sądzę że to pytanie zbędne tak jak pisały dziewczyny nie zajdzie się z zaschniętej spermy a i tak sądzę że wizytę u ginekologa powinna Twoja dziewczyna zaliczyć przepisze tabletki i nie będzie obaw również dzięki anty wyreguluje jej się a wizyta nie taka straszna

                      Skomentuj

                      • seth95
                        Świętoszek
                        • Sep 2011
                        • 18

                        #12
                        Napisał Szalona
                        Tak! ale nie zawsze lecz sądzę że to pytanie zbędne tak jak pisały dziewczyny nie zajdzie się z zaschniętej spermy a i tak sądzę że wizytę u ginekologa powinna Twoja dziewczyna zaliczyć przepisze tabletki i nie będzie obaw również dzięki anty wyreguluje jej się a wizyta nie taka straszna
                        Jesteśmy niepołnoletni..

                        Skomentuj

                        • Szalona

                          #13
                          Nie szkodzi ! Lepiej iść niż nie będąc gotowym na dziecko je wychowywać Ja byłam pierwszy raz mając 15 lat zasięgnijcie skądś opinie na temat lekarza i wybierzcie tego co Wam najbardziej będzie odpowiadał

                          Skomentuj

                          • seth95
                            Świętoszek
                            • Sep 2011
                            • 18

                            #14
                            Napisał Szalona
                            Nie szkodzi ! Lepiej iść niż nie będąc gotowym na dziecko je wychowywać Ja byłam pierwszy raz mając 15 lat zasięgnijcie skądś opinie na temat lekarza i wybierzcie tego co Wam najbardziej będzie odpowiadał
                            Można iść tylko z osobą dorosłą.

                            Skomentuj

                            • Szalona

                              #15
                              Napisał seth95
                              Można iść tylko z osobą dorosłą.

                              Ja byłam tylko z koleżanką w moim wieku !!! no ale niektórzy lekarze faktycznie tego wymagają nie macie kogoś zaufanego siostra,ciocia ? któraś z Waszych Mam ! ile ma lat Twoja dziewczyna ? Z tego tematu wynika że Wasza wiedza jest dość skąpa

                              Skomentuj

                              Working...