W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tabletki - czuje się jakbym była chora

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maskara
    Świętoszek
    • Apr 2010
    • 8

    Tabletki - czuje się jakbym była chora

    Mam 23l.
    W czwartek w tamtym tyg. w pierwszy dzien okresu zaczełam brać logest. Po dwóch dniach moje samopoczucie pogorszyło się. Od poniedziałku jestem senna, nie mam w sobie życia, mdli mnie, czuje sie jakbym była chora. Poza tym po 9h snu, wstaje i po 3 h jestem nieprzytomna...
    Okres wyjątkowo nadal mam, choć od 3 dni są plamienia. Miesiaczka zawsze trwała 3-4 dni. Jutro bedzie ósmy dzien.
    To co się ze mna dzieje, jest spowodowane tabletkami?
  • gagatka
    Banned
    • Mar 2010
    • 329

    #2
    Galopem do lekarza, kobieto!!!!!!!

    Skomentuj

    • Napalona kotka
      Banned
      • May 2010
      • 98

      #3
      Nigdy nie słyszałam o takiej nazwie tabletek nie brałam takich i a troche brałam tych tabletek już a jestem młodsza od Ciebie. Może po prostu zmień tabletki skoro tak bardzo źle się czujesz choć wydaje mi się, że to kwestia przyzwyczajenia się organizmu. Plamienia przy pierwszym opakowaniu to rzecz normana. Mi też na poczatku było nie dobrze miałam mdłości straszne bóle głowy. OOdczekaj troche i pozwól organizmowi się przyzwyczaić a jeśli to nic nie da po prostu zmień tabletki na jakieś może bardziej popularne Nic się nie martw

      Skomentuj

      • Sexy_man
        Perwers
        • Feb 2007
        • 1163

        #4
        Maskara, to Ty zaczęłaś współżyć, że bierzesz tabletki?
        Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

        Skomentuj

        • Maskara
          Świętoszek
          • Apr 2010
          • 8

          #5
          Sexy
          Mam strasznie bolesne miesiaczki, dwa dni wyciete z życiorysu...tak co miesiac. Ostatnio prawie szpitalem skonczyło sie...wiec zaczełam brac tabsy..maja niby pomóc.

          Ps. Przyjaciel zaproponował mi dzisiaj w prezencie na dzien dziecka...wibrator ;] Masakra

          Skomentuj

          • gagatka
            Banned
            • Mar 2010
            • 329

            #6
            Wibrator w prezencie dzieciom? WASZYM dzieciom? Czy Wam, dzieciom?

            Skomentuj

            • Maskara
              Świętoszek
              • Apr 2010
              • 8

              #7
              Hahaha dla mnie ;p ponieważ nie udało mi się jeszcze w zyciu zaznać seksu

              Skomentuj

              • holly
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1090

                #8
                jakieś może bardziej popularne
                Czyś ty zgłupiała do cna? Odpowiednio dobrane tabletki przepisuje się po wykonaniu serii badań, próby wątrobowe, hormony, cytologia, test na krzepliwość, cholesterol, to że któreś są "popularne" nie świadczy o tym że są dobre dla wszystkich.

                Masakra, najlepiej zadzwoń do swojego ginekologa. To dosyć niepokojące, żadna ze znajomych mi osób biorących hormony nie miała takich cyrków
                C'est la vie.

                Skomentuj

                • gagatka
                  Banned
                  • Mar 2010
                  • 329

                  #9
                  @ Maskara: To wypowiadaj się precyzyjnie, z łaski swojej.

                  Skomentuj

                  • Maskara
                    Świętoszek
                    • Apr 2010
                    • 8

                    #10
                    Holly:
                    Jak chcesz to doczytaj, wszystko się rozwikłało. Pewnie się zdziwisz bo i ja nadal zbieram szczeka z ziemi ;p

                    Do ginekologa poszłam państwowo, przepisała mi je od reki. Powiedziałam, że w moim zdaniem trzeba zrobić badania aby je dopasować. Lekarz stwierdził, że one na nic nie wskazują.
                    Może teraz prywatnie sie przejsc?

                    Skomentuj

                    • holly
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1090

                      #11
                      Takich lekarzy bym po prostu za jajca wieszała.

                      Przejdź się prywatnie, sprawdź opinię o doktorze na białej liście lekarzy, mów z miejsca że bez interpretacji wyników nic nie będziesz przyjmować. Dobrze by było gdybyś dostała skierowanie na badania, ale jeśli nie - bądź przygotowana że będziesz musiała zapłacić z własnej kieszeni. Naprawdę się opłaca, twoje zdrowie jest najważniejsze.
                      C'est la vie.

                      Skomentuj

                      Working...