W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Desperacja

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TRS Broskow
    Perwers
    • Dec 2005
    • 961

    #16
    radzio_z, co im daje ten związek? Ma on w ogóle jakieś pozytywy? Wygląda na to że są ze sobą bo wiedzą że nikt lepszy się im nie trafi, ale ja naprawdę nie rozumiem takiego podejścia. Niby to jest strach przed samotnością, ale w takim związku i tak są samotni. To się nie opłaca, już lepiej być samemu.

    Skomentuj

    • radzio_z
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 496

      #17
      Sądze że to pytanie nie jest do mnie, a do nich. To nie jest tak ze oni otwarcie mówią to co ja tu napisalem. Kazde z nich sobie samemu wmawia że się kochają. Ale jak każdego z nic z osobna weźmie na zwierzenia, posłuchać ich i czytać między wierszami, jak na siebie narzekali, to obraz jest oczywisty.

      Zresztą nie oszukujmy się że dla każdego faceta wygląd nie jest obojętny. Ta dziewczyna jest BARDZO otyła. To nie jest poprostu inna figura, bardziej smukła lub krępa, to jest poprostu... sami wiecie. Jesli ktoś bierze się za związek z taką dziewczyną, twierdzi że ona mu się podoba (kłamstwo grubymi nićmi szyte), a jak zobaczy jakąś ładną laskę to przeżyć tego nie może, to sprawę uwazam za oczywistą.

      Takie związki pokazują jak silny jest u człowieka instynkt obrony przed samotnością. Za wszelką cenę założyć związek, nawet nieudany, ale związać się z kimś trzeba.
      Jestem niepokorny

      Skomentuj

      Working...