W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niedopasowanie...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przem27
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 4

    Niedopasowanie...

    dlaczego, jak poznajemy nowego partnera nigdy nie staramy dopasowywać sie pod względem sexu... inne temperamenty, inne fantazje...

    co robicie... marzycie... czy zdradzacie...

    Ja uważam, że musi być w zwiazku miłoość i sex razem... wtedy wszystko co łaczy pare jast doswolone... i to co spaja, a nie rozdziela...

    i zazem mamy na to ochotę i chęć poznania...

    Pozdrawiam
  • Czarodziejka
    Perwers
    • Sep 2005
    • 963

    #2
    bo zazwyczaj najpierw poznajemy ludzi a dopiero później idziemy ze sobą do łóżka. ja nigdy odwrotnie bym tego nie zrobiła.

    Skomentuj

    • Gems
      Ocieracz
      • Jan 2006
      • 146

      #3
      Wiesz...ja nie zdradzam...nigdy gdy coś niegra to poprostu musimy się rozstac, bo po co się w jakikolwiek sposób męczyć..
      Nie szukaj kogoś z kim możesz być..lecz kogoś...bez kogo nie możesz żyć!

      Skomentuj

      • OwIeCzKa
        Erotoman
        • Nov 2005
        • 444

        #4
        taaaaaa tylko czemu ja wchodzac na dzial ''perwersja'' muszce czytac ten post? Juz myslalam, ze cos fajnego znajde Wy to jestescie dopiero perwersyjni ten temat to czysta perwersja, ze nie wspomne juz o bitej smietanie.... albo o....... miodzie!!! Toz to jakies zwierzece instynkty
        Społeczeństwo, społeczeństwo
        Dyscyplina, posłuszeństwo
        Psychopaci i zboczeńcy
        Społeczeństwo, społeczeństwo

        Skomentuj

        • MyszkaZ
          Erotoman
          • Dec 2005
          • 535

          #5
          Moze dlatego, ze takie rzeczy mozna tez z czasem zmieniac. Nie twierdze, ze mozna zmienic czyjs temerament, ale mozna nad wszystkim popracowac i doprowadzic do tego, ze fantazje zaczynaja byc wspolnymi, a potrzeby przynajmniej przyblizone.
          Gdybym ja poznajac mojego faceta od razu wiedziala, jakie ma potrzeby, pewnie ucieklabym z krzykiem (wyjasniam od razu ze moje byly znacznie wieksze...). Ale to wszystko uleglo zmianie, wystarczylo pagadac, pokazac, nauczyc. Zawsze warto sprobowac. Mi sie oplacilo, i to bardzo
          Even though she seems so high
          He knows that she can't fly
          and when she falls out of the sky
          He'll be standing by

          Skomentuj

          • rumburak
            Świętoszek
            • Mar 2006
            • 21

            #6
            MyszkaZ dobrze pisze, czasem warto nad tym popracować zwłaszcza jeżeli jest wiele (rodzina) do stracenia. Jeżeli różnice są tylko na tym podłożu to a reszta jest ok. to warto włączyć w to trochę wysiłku. Nie jest to łatwe, trzeba uważać by nie molestować psychicznie partnerki/ra. Warto rozmawiać, uświadomić potrzeby, trochę kompromisu z jednej i drugiej strony i jest nadzieja. Zobaczmy jak zmienia się nasze podejście kiedy czujemy żądze od tego kiedy jesteśmy zaspokojeni. A więc czy tu nie chodzi jedynie o orgazm. Orgazm do którego prowadzi wiele dróg. Uświadomienie sobie tego zarówno sobie jak i partnerowi może „rozładować” wiele napięć czy frustracji.
            Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy a mężczyźni - skróty

            Skomentuj

            • przem27
              Świętoszek
              • Mar 2006
              • 4

              #7
              Chciałbym tak...zawsze moje partnerki uciekaja jak immówięmojefantazje zrealizowane... i te w kolejce do realizacji....

              Skomentuj

              • Księciunio
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2005
                • 348

                #8
                mnie sie wydaje ze najpierw poznaje sie druga osobe od srodka a potem od tych intymnych stron.
                Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                Skomentuj

                • OMFG
                  Erotoman
                  • Mar 2006
                  • 613

                  #9
                  Wydaje mi sie ze dopasowanie do siebie partnerow pod wzgledem temperamenu i fantazji jest jak najbardziej potrzebne w karzdym "zwiazku". Wiadomo ze jesli partner bedzie mial jakas fantazje seksualna ktora nie do konca wam odpowiada bodz co gorsza czujecie sie "zniesmaczeni" to bedzie to "cos" co was dzieli i zarazem nie wrozy dobrze na dluzsza przyszlosc. Z drugiej jednak strony z innym partnerem moze ujawnic sie w was jakas zadza/fantazja o ktorej nie wiedzieliscie ze tak na prawde istnieje Poza tym nie jestesmy w stanie tak od razu okreslic czy jestesmy do siebie dopasowani pod wzgledem seksualnym.
                  0statnio edytowany przez OMFG; 28-03-06, 15:04.

                  Skomentuj

                  Working...