Jak zachowuja sie gumki podczas zamoczenia

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wib3K
    Ocieracz
    • Sep 2009
    • 167

    Jak zachowuja sie gumki podczas zamoczenia

    Jak w temacie, chodzi mi o to czy nie straca swoich wlasciwosci np pod prysznicem czy w wannie.
  • Topek21
    Świętoszek
    • Feb 2007
    • 40

    #2
    Jeśli prezerwatywa została prawidłowo nałożona (lepiej zrobić to przed wejściem do wody), nadal chroni ona przed ciążą i chorobami, nawet jeśli używasz jej w wodzie. Trzeba jednak pamiętać, ze ryzyko może być nieco większe - po pierwsze, łatwiej można nie zauważyć, że gumka się zsunęła; po drugie - woda może zmyć środek plemnikobójczy zapewniający dodatkową ochronę, a także środek nawilżający - w efekcie tarcie podczas stosunku będzie większe i większe będzie prawdopodobieństwo pęknięcia gumki.

    Skomentuj

    • Wib3K
      Ocieracz
      • Sep 2009
      • 167

      #3
      Moze ktos probowal?

      Skomentuj

      • Topek21
        Świętoszek
        • Feb 2007
        • 40

        #4
        ja, pare razy ,sadze,ze woda w niczym nie przeszkadza jedynie zmywa srodek nawilzajacy co moze byc dla niektorych osob problemem

        Skomentuj

        • Wib3K
          Ocieracz
          • Sep 2009
          • 167

          #5
          aj czyli do dupy jest?

          Skomentuj

          • Topek21
            Świętoszek
            • Feb 2007
            • 40

            #6
            nie jest do dupy mnie osobiscie podoba sie seks pod prysznicem,ale od jakiegos czasu nie uzywam prezerwatyw tylko tabletek antykoncepcyjnych.

            Skomentuj

            • els
              Świntuszek
              • Apr 2009
              • 47

              #7
              Zmywa środek nawilżający... pod prysznicem masz go pod dostatkiem? A, gumka do dupy chyba nie potrzebna
              If you want to be faithful to someone or something, start by being faithful to yourself.
              Paulo Coelho

              Skomentuj

              Working...