Podwójna penetracja DP, relacje panów.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Orzeł
    Banned
    • Dec 2009
    • 14

    #31
    martin0507 i jak? Opisz wrażenia jak możesz, co robiliście itp.

    Skomentuj

    • LIP
      Ocieracz
      • Feb 2010
      • 130

      #32
      Jakby ktoś chciał zapytac o coś konkretnego w sprawach 2m+k to mam jakieś tam doświadczenie i mogę się nim chętnie podzielić, dodam, że w moim przypadku jesteśmy parą(ja i ona)
      Last edited by LIP; 24-02-10, 18:38.

      Skomentuj

      • Orzeł
        Banned
        • Dec 2009
        • 14

        #33
        Próbowaliście podwójnej penetracji? Ja próbowałem, ale ciekawi mnie opinia innych facetów. Przed tym trójkątem obawiałem się dotyku z drugim facetem, o jakichś wzajemnych zabawach nawet nie ma mowy, jestem hetero. Ale okazało się, że to w ogóle nie przeszkadza. Ruchy drugiego kutasa podczas podwójnej w cipkę są przyjemne, podnieca mnie, że bzykam się z fajną laską przy udziale drugiego faceta, jest inaczej niż tylko z dziewczyną, chociaż jeden i drugi układ ma swoje plusy. Kobieta jest tak fajnie "zrobiona", że dwóch facetów może mieć przyjemność z seksu z nią jednocześnie. Też tak to odbieracie, czy chodzi o coś innego?

        Skomentuj

        • Escara
          Świntuszek
          • Jan 2010
          • 90

          #34
          Kurde Felek Panowie, ale robicie mi smaka tymi trójkątami :/
          Lepiej spróbować i żałować,
          niż żałować, że się nie spróbowało

          Skomentuj

          • Orzeł
            Banned
            • Dec 2009
            • 14

            #35
            Napisał martin0507
            Czas na małą relację z naszej przygody 2m+k Relacja trochę spóźniona bo zdecydowaliśmy się jednak na zmianę metody antykoncepcji tak aby uniknąć stosowania prezerwatyw - bardzo słuszne posunięcie . Zabawiliśmy sie w minioną sobotę, niesamowite 6 godzin. Zaczęliśmy od pieszczot i seksu oralnego w jaquzi.
            Jeżeli wszyscy są zdrowi i dziewczyna zabezpieczona antykoncepcyjne, to nie ma co używać gumek. Więcej spermy, uczucie wytrysku drugiego faceta to podniecające doznania, zwłaszcza w jednej dziurce na raz. Trzeba się wyluzować i czerpać przyjemność z dobrego seksu we trójkę.
            W jakuzzi rzeczywiście może być naprawdę fajnie, muszę kiedyś spróbować.
            Last edited by Kata; 04-03-10, 17:28. Powód: Zły dział

            Skomentuj

            • dreamysky

              #36
              Mi również ten układ bardzo się podoba. Może kiedyś będzie dane spróbować...się okaże. Na pewno bym chciał. Niemniej jednak uważam, że najlepiej jeśli spotykają się 3 wolne osoby. Osobiście wolałbym właśnie tak. Spotkanie z parą związanych ze sobą osób mniej mnie pociąga.

              Skomentuj

              • radzio_z
                Erotoman
                • Feb 2005
                • 496

                #37
                Oj nie nie... historie owszem podniecające, ale ja prywatnie mam jedną żelazną zasadę jeśli chodzi o sex bez zobowiązań. Zawsze z zbezpieczeniem. Może to i dmuchanie na zimne, ale jednak może uchronić przed przykrymi konsekwencjami.

                Nie ma tu znaczenia jak dobrze znam ta osobę lub jak bardzo wiarygodne robi wrażenie. Jeśli jakaś dziewczyna kocha się ze mną jednorazowo dla samego sexu, istnieje prawdopodobieństwo ze robi tak nie pierwszy raz. Jesli w trakcie takich spotkań wszyscy się zabezpieczają, to wszyscy sa bezpieczni. Wystarczy ze ktoś ma nawyk że "lubi bez gumek" i już robi się łańcuszek którym moga roznosić się choroby.
                Jestem niepokorny

                Skomentuj

                • tylko bez gumek
                  Świętoszek
                  • Mar 2010
                  • 11

                  #38
                  a ja lubię bez gumek i przyznam chciałbym poczuc jak inny koles trysksa w lasce gy ja tez w niej tez jestem. im iecej smietany tym lepiej. Powinieniem sie leczyc?
                  creampie to jest to!

                  Skomentuj

                  • radzio_z
                    Erotoman
                    • Feb 2005
                    • 496

                    #39
                    Jeżeli po takim bezgumkowym spotkaniu zobaczysz na fiutku jakieś zmiany lub zacznie cię swędzieć, to zdecydowanie tak. Po 3 miesiącach od spotkania polecam udać się na testy HIV.

                    Kiedy HIV zacznie się leczyć 2-tygodniową terapią antybiotykową, ja też pomyśle o seksie bez gumek na spotkaniu bez zobowiązań.
                    Jestem niepokorny

                    Skomentuj

                    • Arctor
                      Ocieracz
                      • Oct 2006
                      • 134

                      #40
                      Mojej koleżance marzy się zabawa z dwoma facetami naraz i chyba ja namówię aby to zrealizowała (oczywiście przy moim współudziale). Jedyny problem to taki, że ona wyklucza jakiekolwiek zabawy analne więc w grę wchodzą zabawy w stylu jeden ją rżnie a drugiemu ona robi loda, lub jeden bzyka a drugi w tym czasie zajmuje się innymi jej fragmentami ciała (co nie będzie problemem ponieważ 99% powierzchni jej ciała potrafi jej dawać bardzo intensywne doznania erotyczne).

                      Skomentuj

                      • Orzeł
                        Banned
                        • Dec 2009
                        • 14

                        #41
                        Spróbujcie we dwóch na raz w cipkę albo do ust. Do tego pierwszego laska musi być dobrze podniecona, wtedy zmieści dwa kutasy na raz. Doznania naprawdę fajne dla wszystkich, chyba najlepsza rzecz w trójkącie 2M+K dla faceta.

                        Skomentuj

                        • Mati1790250
                          Świętoszek
                          • Apr 2010
                          • 6

                          #42
                          Ehhh temat ja rzeka, też chętnie pocisnął bym nie jedną koleżankę z jakimś kumplem, ale tu jest właśnie problem, gdzie znaleźć chętną?

                          Skomentuj

                          • GreyBorder
                            Świętoszek
                            • Apr 2009
                            • 12

                            #43
                            ech, marzenia...

                            Skomentuj

                            • Orzeł
                              Banned
                              • Dec 2009
                              • 14

                              #44
                              Mam ciekawą historię z ostatniego czasu, może się przydać innym. Otóż nasz trójkąt się "rozpadł", tzn. drugi facet poznał dziewczynę, zakochał się i zrezygnował z zabaw w trójkę. Z obecną dziewczyną w pewnym sensie zacząłem tworzyć luźny związek. Nie ma prawdziwej miłości raczej w tym, ale dobrze się ze sobą czujemy, często u siebie nocujemy, uprawiamy seks tylko ze sobą, bez jakichś kontaktów poza. Wcześniej w sumie też tak było, tylko że we trójkę. Dziewczyna ma przyjaciółkę, atrakcyjną, która ma męża. Zdecydowaliśmy się na czworokącik, panie są lekko bi, jest bardzo przyjemnie w takim układzie. Owe małżeństwo nie było doświadczone w seksie grupowym, więc na początku różne zabawy były dla nich zupełnie nowe w praktyce. Na pierwszym spotkaniu, gdy wszyscy byliśmy już nieźle podnieceni, podnieceni, moja dziewczyna zaczęła nas zadowalać oralnie, na zmianę. W pewnym momencie, gdy ssała jemu, przyłożyłem swojego kutasa do jej ust, jednocześnie stykając się z drugim penisem. Facet wtedy trochę się zdziwił i zapytał czy jestem biseksualny. Odpowiedziałem oczywiście, że nie. Na co on zapytał, czy nie uważam dotyku penisami za ******kie? Mówię, że nie, raczej jest to po prostu jakiś "dodatek", dotyk z drugim facetem podczas dymania laski zupełnie mi nie przeszkadza. Raczej daleko w tym do seksu analnego czy oralnego, albo całowania MM. On powiedział, że myśli tak samo i od dłuższego czasu kręcą go wszelkiego rodzaju podwójne penetracje, wydawało mu się, że tylko faceci bi tak robią. Oczywiście zmienił zdanie i dalej zabawialiśmy się w czwórkę całkiem swobodnie. I żaden z nas nie stał się biseksem ani gejem Układ na dwie pary jest świetny, chyba najlepszy seks jaki miałem.

                              Skomentuj

                              • Mati1790250
                                Świętoszek
                                • Apr 2010
                                • 6

                                #45
                                Kuźwa szkoda że ja nie mam takiej "luźnej" koleżanki.

                                Skomentuj

                                Working...