W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Z mojej perspektywy (dyskryminacja homoseksualistów)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • watch_me
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 5

    Z mojej perspektywy (dyskryminacja homoseksualistów)

    w sumie nie wiem czy powinnam nio ale dobra.
    czytam sobie to forum od dluzszego czasu , ale dopiero niedawno zdecydowalam sie zarejstrowac a tym bardziej cos napisac.
    czytam sobie co pisze sie na temat mniejszosci sexualnych, no coz mimo ze chcemy uchodzic za tolerancyjne spoleczenstwo marnie nam to wychodzi. zastanawia mnie czemu glownie faceci mowia ze dwie " lezby" to spoko ale dwoch "*******" to rzygac sie chce. osobiscie jesli mam byc szczera jestem osoba homosekusalna jak kto woli lezbijka lezba czy less. zyje w stalym zwiazku mam dziecko ze swoja partnerka. nie chodzi tu o prowakacje bron Boze, chodzi o to ze chcialabym zeby ktos raz stanal na moim miejscu zanim kolejny raz napluje mi w twarz, zwyzywa lub cos w tym stulu. niech ktos pomysli jakby sie czul na moim miejscu kocham i jestem kochana ale nie mam zadnych praw, nie moge isc do szpitala i sie dowiedziec co dzieje sie z najblizasza memu sercu osobie, kiedy codziennie musze udawac kuzynke, siostre zeby odebrac poczte. jest to uciazliwe z tego wzgeldu ze najprostsza rzecz staje sie skomplikowana opercaja. chcialabym rozliczac sie ze swoja partnerka.
    ja osobiscie nie mam potrzeby manifestowania aczkolwiek rozumiem tych ktorzy to robia. kazdy ma prawo do wyrazania swoich uczyc? nio tak nawet Ci ktorzy w mniejszosc sexualna rzucaja butelkami, kamieniami i obelgami. z tym ze trzeba sie liczyc ze ta mniejszosc sexualna rowniez ma uczucia.
    dla mnie obrazliwe sa okresenia lezba, *****. mam wielu przyjaciol homo i hetero i stereotyp geja skaczacego z kwiatka na kawiatek jest calkowcie nie na miejscu. znam pary homo ktore sa ze soba 10 lat i heterykow ktorzy za przproszeniem bzykaja wszystko co sie rusza. orientacja nie wplywa na to czy jestesmy wierni czy tez nie.
    wiem ze moze tak wszystko naraz pisze ale chce raz a doklanie. kolejna sprawa jest adopcja dziecka. wielkie spekulacje. z danych statystycznych wynika ze tylko 2% osob homosekualnych po legalizacji swojego zwiazku rozwazalaby taka mozliwosc. prawda jest taka ze dla chcacego nic trudnego. ja zyje w zwiazku z kobieta i mamy dziecko. mimo iz sama mam ogromne obiekcje co do tego czy pray homo powinny wychowywac dzieci patrzac na moja mala wiem ze tak. nie staram sie jej zastapic matki czy tez ojca jak co niektorzy pewno sadza. poprostu jestem, pomagam i kocham. owszem mam pelno obaw co bedzie kiedy ktos sie dowie, czy inne dzieci nie zatruja zycia mojej corce bo mimo wszystko to wlasnie dzieci kierowane przez swoich rodzicow rania swoich rowiesnikow. czesto zastawiam sie czy nie powinnam zabrac swojej rodziny i wyjechac zagranice gdzie traktowano by nas jak ludzi a nie jak osobe gorszej kategorii.
    nie twierdze ze cale Polskie spoleczestwo jest ant wrecz przeciwnie znam wiele osob ktore pomagaja. niestety sa tez ludzie ktorzy mowia ze toleruja, ze rozumiejeja ze kazdy moze kochac jak chce a pozniej nagle widzisz ich prawdziwa twarz w moemencie kiedy mowia Ci ze powinnas sie leczyc bo to chore, nienormalnie. ja przepraszam bardzo ja mam rodzine nie obnosze sie z tym nie afiszuje sie, nie zagdalam nikomu do sypilani wiec prosze nie zagladac mi! kocham i jestem kochana nie krzywdze nikogo do jasnej cholery.
    czy wszystko musi sie opierac na zasadzie nie rozumiem zniszcze to?
    moje pytanie nastepnym razem kiedy kogos obrazicie mowiac ***** lezba plujac mi w twarz zastanowcie sie jakbyscie sie czuli gdby 85% populacji ludzkiej byla orientacji homo a tylko 15% hetero i bylibyscie w tych 15% i nie mieli zadnych praw? gdby na kazdym kroku Wam ktos ublizal? czasami watro zastanowic sie jak czuje sie ta druga strona. to tyle.

    ps. to zadna prowokacja ja poprostu tak bo gdzies to z siebie musze wyrzucic. z gory przepraszam jesli ktos sie poczuje urwazony nie taki byl moj cel.
    0statnio edytowany przez watch_me; 29-11-05, 15:23.
    Wierzę, że wyobraźnia jest mocniejsza niż wiedza, że mit jest mocniejszy niż historia,
    że to, o czym się marzy, ma większą moc niż fakty,że nadzieja zawsze triumfuje nad doświadczeniem,że śmiech jest..
  • Gagatek20
    Świntuszek
    • Nov 2005
    • 78

    #2
    Ja zycze Tobie i Twojej rodzinie jak najlepiej....
    (Jednak osobiście uważam ze pary homoseksualne niepowinny wychowywać dzieci, tak uważam. Dziecko moze mnieć bardzo trudne zycie z tego powodu, uważam ze opiekunowie powinni wdziąc to pod uwage).

    Powodzenia

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Ja nie znam osobiście żadnej lesbijki, natomiast kilku gejów tak.
      No i co mogę powiedzieć?
      Chyba tylko tyle, że preferencja seksualna nie rzutuje ani na charakter, ani na zaangażowanie w związek, ani na światopogląd.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • watch_me
        Świętoszek
        • Nov 2005
        • 5

        #4
        zdaje sobie z tego sprawe wiem ze moje dziecko bedzie mialo ciezkie zycie dlatego nawet przy niej ukrywamy kim tak naprawde dla siebie jestemysmy. staram sie ja ochronic przed tym swiatem chociaz wiem ze to niemozliwe. zdaje sobie sparwe z tego ze moje dziecko moze byc przesladowane z powodu tego ze wychowuja ją dwie kobiety. ale ja ze swojej strony daje jej bezgraniczna milosc i wszystko co tylko jestem w stanie dac, wydaje mi sie ze to duzo a jednak malo bo narzam ją na wiele nieprzyjemnosci.
        Wierzę, że wyobraźnia jest mocniejsza niż wiedza, że mit jest mocniejszy niż historia,
        że to, o czym się marzy, ma większą moc niż fakty,że nadzieja zawsze triumfuje nad doświadczeniem,że śmiech jest..

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Ale przecież zdarza się, że dziecko wychowują dwie kobiety, na przykład matka i babka, albo matka i starsza siostra...
          Spotykałam się kiedyś z chłopakiem, którego wychowała właśnie mama i siostra. Wcale nie był jakiś dziwny.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • BlackPussy
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #6
            A ja nic nie mam ani do gejow ani lesbijek. I boli mnie strasznie zachowanie ludzi w stosunku to nich. Oni sa tacy jak my tylko ze my lubimy sex z przeciwna plcia a oni nie. Tak jak niektorzy lubia wodke a niektorzy wino. To chyba normalne. Wg mnie to, czy potrafimy zaakceptowac takie pary lezy glownie w kwesti religijnej. To kler nawoluje z ambony ze mamy ich nienawidzic a sam nie daje przykladu...

            Kobieta jest jak lilia
            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

            Skomentuj

            • keanu
              Świntuszek
              • Mar 2005
              • 49

              #7
              Tak, każą ich wieszać i zamykać w obozach lol

              Skomentuj

              • tomasz 13
                Świętoszek
                • Nov 2005
                • 1

                #8
                Popieram w 100% "watch_me"

                Skomentuj

                • glizdziarz
                  Banned
                  • Sep 2005
                  • 1981

                  #9
                  Nie ważne kto z kim śpi byle dzieci były zdrowe jak powiedział kiedyś jeden poeta. Nie mam nic przeciwko takim parom, nawet jak wychowują dzieci. Często w tzw normalnych rodzinach dzieci mają gorzej niż w homoseksualnych.

                  Skomentuj

                  • Gagatek20
                    Świntuszek
                    • Nov 2005
                    • 78

                    #10
                    skąd wiesz?

                    @Watch_me czy Twoja córka jest starsza niz 5 lat?

                    Skomentuj

                    • watch_me
                      Świętoszek
                      • Nov 2005
                      • 5

                      #11
                      moja corka ma 7 lat. i wiem jedno ze mna i z moja Kobieta czuje sie bezpiecznie. przestala miewac koszmary, usmiecha sie i znowu jest normalnym pogodnym dzieckiem. wiem że z nami jest jej lepiej i że damy jej najwiecej milosci.
                      Wierzę, że wyobraźnia jest mocniejsza niż wiedza, że mit jest mocniejszy niż historia,
                      że to, o czym się marzy, ma większą moc niż fakty,że nadzieja zawsze triumfuje nad doświadczeniem,że śmiech jest..

                      Skomentuj

                      • glizdziarz
                        Banned
                        • Sep 2005
                        • 1981

                        #12
                        GG wiem bo mam to na codzień z racji wykonywanej pracy.

                        Skomentuj

                        • Księciunio
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jun 2005
                          • 348

                          #13
                          nie wydaje mi sie zeby Polacy byli tolerancyjni. Jeszcze dlugo potrwa zanim to sie zmieni. Moze i dobrze...
                          Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                          Skomentuj

                          Working...