Opalanie całkiem nago

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kostunio
    Świętoszek
    • Jan 2010
    • 23

    #91
    Grzybowo, koniec sezonu, jakoś koniec sierpnia. Golasów mało, a średnia wieku 45lat chyba. Było i sporo dziadków i paru po 30. Ja z dziewczyną najmłodsi (25) i pierwszy raz. Było fajnie, myślałem że będzie rewelka, a było po prostu fajnie, ale i tak lepiej jak w spodenkach. Nie jestem zwolennikiem leżenia plackiem na piasku, ale ciekawe przeżycie i z chęcią powtórzę i w tym roku, ale w sezonie. UWAGA - SA I SŁABE STRONY - można wpaść w kompleksy - jeden miał kutasa jak moje przedramię!!!

    Skomentuj

    • Quashquai
      Świętoszek
      • Jan 2012
      • 31

      #92
      I dlatego ja sobie mini-działeczkę ogrodziłem szczelnie wysokimi na 1,5m (początkowo, teraz 3m) iglakami, żeby na trawce móc sobie poleżeć z wybrankiem mego serca I nikt nie podgląda, i nie ma kompleksów, obrzydzenie nie wchodzi w grę. Co najwyżej mogę się obawiać, że ktoś mi piłą łańcuchową wytnie otwór wśród tui i cyprysików i będzie sobie nas podglądać

      Skomentuj

      • cheerleaderka
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 9

        #93
        [QUOTE jeden miał kutasa jak moje przedramię!!![/QUOTE]

        hahaha dobre ja miałam tylko okazję opalania się w samych majteczkach na normalnej plaży za granicą. Całkiem to podniecające tak sobie leżeć bez biustonosza, a ludzie sobie chodzą obok. Dodam że sporo lasek tak robiło.

        Skomentuj

        • kostunio
          Świętoszek
          • Jan 2010
          • 23

          #94
          Polska jest bardzo zacofana pod tym względem. Jeszcze nie byłem na wakacjach za granica i w tym roku też mi się chyba nie uda, ale kto wie... Z tego co od znajomych słyszałem to Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Niemcy, wszędzie często gęsto laski opalają się toples i jest to normalne. Plaże nudystów też nie parzą tak a u nas? najlepiej w szalach, czapkach jak koran nasz przykazał

          Skomentuj

          • piotrus8
            Świętoszek
            • Dec 2010
            • 24

            #95
            Napisał kostunio
            Polska jest bardzo zacofana pod tym względem. Jeszcze nie byłem na wakacjach za granica

            Nie ma jak wypowiadać się jak to jest gdzie indziej na podstawie cudzych informacji. Super

            Skomentuj

            • kostunio
              Świętoszek
              • Jan 2010
              • 23

              #96
              Jak tam tegoroczna naturystyka? Cos temat zamarl a mi juz skora z tylka odchodzi platami od slonca:-)

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                #97
                do pacierza zboczeńcu !

                Skomentuj

                • Stela7
                  Tygryska
                  • Aug 2009
                  • 985

                  #98
                  Opalalam sie topless w niedziele ale słońce się zawstydziło
                  "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                  Skomentuj

                  • Lwica
                    Świętoszek
                    • Jun 2012
                    • 25

                    #99
                    Ostatnio opalałam się zupełnie nago na działce z koleżanką, ponieważ miałyśmy pewność, że nikt niepożądany nie będzie nas podglądał.
                    No i cóż, spiekłam sobie tyłek, zyskując ksywkę "raczek"

                    Skomentuj

                    • bene20
                      Świętoszek
                      • Jun 2012
                      • 9

                      opalanie nago, na pewno solarium i domowe zacisze bo bladym tylkiem nie lubię sie chwalić

                      Skomentuj

                      • Wodnik1984
                        Świntuszek
                        • Feb 2010
                        • 60

                        Jak zwykle na łące Jak zwykle sam, nikt nie chce się przyłączyć
                        Mało w tym roku jeszcze sie wygrzewałem, ale lato dopiero sie zaczyna.
                        Tyłek jak tyłek, gorzej spiec sobie coś innego ;p
                        Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

                        Skomentuj

                        • Lwica
                          Świętoszek
                          • Jun 2012
                          • 25

                          Napisał Wodnik1984
                          Tyłek jak tyłek, gorzej spiec sobie coś innego ;p
                          Fakt, spalonych cycuszków mogłabym nie przeżyć ;p
                          A spalony słońcem penis...
                          "Kochanie, uwielbiam przypalone kiełbaski!"

                          Skomentuj

                          • Wodnik1984
                            Świntuszek
                            • Feb 2010
                            • 60

                            Taa, znajoma przypiekła sobie kiedyś sutki, mówiła że nieciekawie ;p
                            Pena czasem smaruje jakimś specyfikiem do opalania, ale przeważnie to zakrywam po prostu tylko jego i jajka, żeby jednak nie wystawiać na mocne słońce, bo to niezdrowo =P
                            Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

                            Skomentuj

                            • ankka84
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 491

                              mam ochote..na opalanie nago.ale to musialaby byc plaza z dlaeka od wszelkiego luda...jakies dzikie miejsce np.blisko wody xD

                              Skomentuj

                              • Wodnik1984
                                Świntuszek
                                • Feb 2010
                                • 60

                                Właśnie, blisko wody, eh. Niby mam teren bez ludzi, w wysokiej trawie, niby blisko rzeka... Ale nie da sie do niej wejść kurde ;p Właśnie tego brakuje, żeby wejść na chwilę do wody i znów na słońce.
                                Z drugiej strony tam gdzie jest dostęp do wody, zbierają się ludzie i już nie ma opalania nago :/ Przydałoby się prywatne jeziorko, albo chociaż jakas pobliska plaża nudystów, może bym się przełamał
                                Ale i tak jest fajnie, pełna swoboda mimo paru niedogodności to jest to ;]
                                Miłość, śmierć i sraczka przychodzą z nienacka ;p

                                Skomentuj

                                Working...