Golenie miejsc intymnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TOMASZTBG
    Ocieracz
    • Nov 2009
    • 107

    Ja ogoliłem na zero i jest ok.
    ...

    Skomentuj

    • kamienna_79
      Świętoszek
      • Jul 2011
      • 20

      Ja lubię jak facet jest ogolony, przystrzyżony. Jak go się bierze do buzi to znacznie przyjemniejsze uczucie jak nie ma tam włosów. Wiadomo, że na penisie ich nie ma, ale jak nie jest ogolony to łatwo żeby jakiś włos przedostał się do ust. I wyobraźcie sobie, że w trakcie robienia loda dziewczyna nagle przestaje i zaczyna szukać w ustach tego włosa...
      Poza tym faceci oczekują, że kobieta będzie wygolona więc róbcie to samo.
      Do golenia polecam golarkę elektryczną. Sama takiej używam. Brak podrażnień, łatwo się używa, włosy szybciej odrastają, ale taką maszynką to nawet 2-3 razy w tygodniu mogę się ogolić i jest ok.

      Skomentuj

      • moniaa
        Świętoszek
        • Sep 2011
        • 38

        dokładnie, kobieta musi o siebie dbać, najlepiej jak nic nie wystaje i nie koli, a na faceta przymyka się oko. Osobiście uwielbiam zupełny brak owłosienia w okolicach intymnych. Na szczęście mój Mężczyzna miał nawyk golenia jeszcze przed poznaniem mnie więc nie ma problemu a ten poślizg podczas seksu jest cudowny

        Skomentuj

        • kamienna_79
          Świętoszek
          • Jul 2011
          • 20

          Ndal pokutuje przekonanie, że facet jak jest trochę niechlujny to ujdzie, włochy pod pachami, krzywo obcięte paznokcie, itd. A kobieta to wymuskana powinna być
          To nie te czasy Panowie. Przesada oczywiście nie jest dobra no i wiele zależy od indywidualnych upodobań partnerów. Jakby mójemu facetowi podobała się nieowłosiona myszka to specjalnie dla niego mogłabym zostawić trochę włosów.

          Skomentuj

          • kolas310
            Świętoszek
            • Nov 2010
            • 3

            Ja uważam, że to powinna być wypadkowa własnych upodobań i oczekiwań partnera/partnerki. Zawsze jarały mnie bardziej ogolone cipki (nie powiem, paseczek też może być ok) i sam z początku swoje włosy przycinałem, potem okazało się że moja partnerka woli jak nie ma tam włosów, więc teraz jest na zero i z przodu i z tyłu. Po jakimś czasie skóra się przyzwyczaja, a przy oralu taka gładkość zapewnia wiele nowych doznań. Czy tylko ja uwielbiam jak jej wilgotny język krąży po okolicach penisa i podbrzusza? Z drugiej strony tzw. "ścieżka do leszka" (pasek włosów pod pępkiem) w moim przypadku jest nietykalny. Wszystko kwestia dogadania i upodobań, nie ma co zbyt dużej wagi przywiązywać do tych kwestii.

            Skomentuj

            • yakuza188
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 42

              ja uważam że to kwestia indywidualna i upodobań partnerki... Ja osobiście golę bo czuję się komfortowo i higienicznie a partnerce to się podoba więc chyba wszystko jasne...

              Skomentuj

              • janko_muzykant
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2010
                • 314

                dobra pytam tu nie będę zakładał nowego tematu
                Czym się depilować w miejscach intymnych? nie chce mi się golić a myślę że depilacja byłaby łatwiejsza? Jakieś kremy polecacie?

                Skomentuj

                • knavegirl
                  Świntuszek
                  • Sep 2011
                  • 72

                  Napisał janko_muzykant
                  dobra pytam tu nie będę zakładał nowego tematu
                  Czym się depilować w miejscach intymnych? nie chce mi się golić a myślę że depilacja byłaby łatwiejsza? Jakieś kremy polecacie?
                  Janko, mogę doradzić z własnego doświadczenia to proponuję golenie maszynką plus szare mydło lub dziecięce bambino. Szybko i bez podrażnień, przynajmniej w moim przypadku. Z kremem to tak jak powiedział Maxi, za dużo że się tak kolokwialnie wyrażę pieprzenia ;p

                  Skomentuj

                  • janko_muzykant
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2010
                    • 314

                    a nie z maszynką więcej roboty? trza krem nałożyć, ostrożnie, delikatnie a i tak się zdarzy że zatnę

                    Skomentuj

                    • knavegirl
                      Świntuszek
                      • Sep 2011
                      • 72

                      Wypróbuj i to i to, a potem zobaczysz co Ci bardziej odpowiada

                      Skomentuj

                      • ekstazaa
                        Świętoszek
                        • Sep 2011
                        • 2

                        każdy ma prawo do swoich upodobań i czy facet się goli czy nie to jest jego osobista sprawa osobiście wolę aby miejsca intymne były ogolone

                        Skomentuj

                        • kasik*
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Dec 2010
                          • 242

                          Mnie to jest obojętnie czy partner jest ogolony w miejscach intymnych czy nie. Jakoś to, że tam nie ma włosów nie wpływa na komfort stosunku ani seksu oralnego
                          "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                          Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                          Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                          Skomentuj

                          • pinek81
                            Banned
                            • Jun 2009
                            • 144

                            moja partnerka woli kiedy jestem ogolony. Sam też nie przepadam za krzakami więc na podbrzuszu jest lekki zarost bo nie lubię w swoim przypadku fryca na niemowlaka ale sam penis, jajka i krocze wraz z okolicami dziurki jest wygolone całkowicie. Wg mnie golenie okolic dziurki pozwala także na lepsze utrzymanie higieny. Poza tym wydaje mi się że kobiecie przyjemniej jest robić lodzika czy dopieszczać jajeczka jeżeli nie czuje w ustach żadnych kołtunów a do golenia polecam doobrą maszynkę jednorazówkę ale nie najtańszą z tesko czy biedronki bo to istna droga przez mękę, najlepiej jakiegoś gileta i szare mydło lub jakieś dziecięce( są najdelikatniejsze i nie podrażniają) Pozdro600

                            Skomentuj

                            • knavegirl
                              Świntuszek
                              • Sep 2011
                              • 72

                              Napisał pinek81
                              ... a do golenia polecam doobrą maszynkę jednorazówkę ale nie najtańszą z tesko czy biedronki bo to istna droga przez mękę, najlepiej jakiegoś gileta i szare mydło lub jakieś dziecięce( są najdelikatniejsze i nie podrażniają) Pozdro600
                              Dokładnie, potwierdzam. Ja od lat używam tylko i wyłącznie albo szarego mydła, albo własnie mydełka dziecięcego np. Bambino. Co do maszynki to również u mnie jest to jednorazówka tyle tylko że z 3 ostrzami, takie golą dokładniej.

                              Skomentuj

                              • yachoo
                                Świntuszek
                                • Feb 2009
                                • 80

                                Napisał RedJane
                                Dawał radę taki złoty żel do depilacji pod prysznic z Tanity - ścierało się nie szpatułką a po prostu ciut ostrzejszą gąbką i faktycznie obrabiał bez wysiłku, a do czysta - ale jakoś od roku nigdzie go nie widuję.
                                Może rozpuszczał skórę razem z włosami? xD

                                Ja osobiście lubię mieć tam wygolone i robię to na tyle rzadko/często, żeby włoski sobie urosły na kilka mm, ale nie za długie. Poza tym jak dziewcze liże takie świeżo wygolone jajeczka, to jest to mega przyjemne dla obu stron. Golę też dziurkę. Jak kolega wyżej napisał - pomaga utrzymać tam higienę, a jako osoba, która wynosi przyjemność też z zabaw w swojej dziurce, lubię czuć się wtedy maksymalnie komfortowo.

                                Polecam do golenia tego gillette z wibracjami. Goli super dokładnie, ostrze mi starcza na pół roku czasem i do tego nawet jak się goli na samej wodzie, to nie podrażnia. Ewentualnie polecam po prostu na tym nie oszczędzać, bo to na prawdę robi różnicę, też w czasie golenia.
                                Wolny. Szczery w stosunku do siebie. Otwarty. Szczęśliwy. Seksualny. Yeah!

                                Skomentuj

                                Working...