W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy raz z prostytutką (pytanie)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SaviolR
    Świętoszek
    • Jun 2010
    • 2

    Pierwszy raz z prostytutką (pytanie)

    Jestem nowy na tym forum więc najpierw chciałbym wszystkich powitać.

    Otóż zamierzam przeżyć swój pierwszy raz z prostytutką i mam kilka pytań:
    1)Jak się dzwoni i mówią np. 130zł z dojazdem to oznacza że za godz.? (na jednym forum czytałem że za "numerek", ale jakoś nie chce w to wierzyć)
    2)Np. wybieram ofertę "130zł z dojazdem" to przez tą godzinę można robić wszystko? (czyli sek: oralny, analny, klasyczny) Czy trzeba coś dopłacić za zachcianki?.
    3)Jak "zamówię" prostytutkę to ta godzina liczy się od wejścia do mieszkania aż do wyjścia? (czyli: wejście, rozebranie, sex, ubranie, wyjście)
    Czy od zaczęcia stosunku aż do końca uprawiania sex'u?
    4)Czy po zakończeniu stosunku widząc, że godz. mija mówie jej ,,do widzenia" czy jeszcze musi się umyć u mnie? (ważne pyt. bo nie chcę być naciągnięty na niepotrzebne koszta)

    Proszę was o udzielenie mi odpowiedzi, bo mam już 19 lat i przez nieśmiałość jeszcze nigdy się nie kochałem. Wolał bym wszystko wiedzieć niż się zbłaźnić lub ponieść wysokie koszty przez niewiedzę.
    Proszę was też o nie pisanie: "pełno jest takich wątków" "poszukaj w google"itp.
    Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość bo ważna będzie dla mnie ta chwila i chce nie mieć z nią przykrych wspomnień.
    Wiem, że większość z was ma ten problem za sobą, ale zrozumcie moją sytuację.
    Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • kokodil00
    Banned
    • Sep 2009
    • 48

    #2
    Nie rob tego, to po 1. Po 2 zawsze oni chca Cie wycyckac, powiedza, ze moga anal, a bedziesz trudzic sie ta 1h z wsadzeniem. Tak, liczy sie od wejscia do mieszkania. Prostytutka za 130zl to nie prostytutka, chcesz poruchac, grubo placisz.

    Skomentuj

    • SaviolR
      Świętoszek
      • Jun 2010
      • 2

      #3
      OK. To już wiem, że muszę szukać droższych ofert.

      Skomentuj

      • julianna
        Banned
        • Dec 2006
        • 1036

        #4
        już było...

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5249

          #5
          Święte słowa.
          Zamykam.

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          Working...