W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seksualny niewolnik

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maveric
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 7

    Seksualny niewolnik

    Witam drogie Panie,
    moje pytanie brzmi nastepujaco na co mialy bys cie ochote i w jaki sposob wykorzystaly bys cie faceta ktory spelnil by kazdy wasz erotyczny rozkaz, kazda zachcianke. Moglybyscie go zniewolic przeleciec strapon'em, cokolwiek na co mialybyscie ochote oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku ;> taki wasz "erotyczny niewolnik". Czekam na popis fantazji i wyobrazni
  • niunia-
    Świntuszek
    • Mar 2011
    • 85

    #2
    wolę być dominowana niż dominować.
    Jesteś produktem ubocznym świata w którym żyjesz.



    Wiadomości prywatne nie grrrrryzą.

    Skomentuj

    • Anuszka
      Banned
      • Sep 2011
      • 401

      #3
      Zgadzam się z niunią. Dopowiem jeszcze: nie lubię uległych mężczyzn. To jakaś dziwna genetyczna niechęć. Pewnie nie powinnam się zatem wypowiadać w tym temacie. Wybacz Autorze.

      O! Przyszło mi do głowy, że gdybym mogła zniewolić mężczyznę wystawiłabym mu walizki za drzwi albo zabrała swoje. To zależy w czyim byśmy byli mieszkaniu A potem dostałabym orgazmu na samą myśl, że się udało.

      Skomentuj

      • niunia-
        Świntuszek
        • Mar 2011
        • 85

        #4
        Napisał Anuszka
        Zgadzam się z niunią. Dopowiem jeszcze: nie lubię uległych mężczyzn. To jakaś dziwna genetyczna niechęć. Pewnie nie powinnam się zatem wypowiadać w tym temacie. Wybacz Autorze.

        O! Przyszło mi do głowy, że gdybym mogła zniewolić mężczyznę wystawiłabym mu walizki za drzwi albo zabrała swoje. To zależy w czyim byśmy byli mieszkaniu A potem dostałabym orgazmu na samą myśl, że się udało.

        To tak jak ja. Nie znoszę wręcz. Aż mi się odechciewa na samą myśl.
        Jesteś produktem ubocznym świata w którym żyjesz.



        Wiadomości prywatne nie grrrrryzą.

        Skomentuj

        • Ines
          Ocieracz
          • Jun 2009
          • 164

          #5
          I ja mam tak samo. Jakbym miała faceta do spełniania moich zachcianek to kazałabym mu mnie zdominować. Związać, pchnąć na łóżko... Mrrr...
          "A brudne łona kobiet złych istotą poezji w mig stają się"

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1118

            #6
            ...za bardzo autorowi nie pomagacie, obawiam się że nie o to pytał To ja odbiję piłeczkę i powiem, że jakbym miał mieć partnerkę, która dosłownie za każdym razem chciałaby być uległa to też bym się wkurzył i sobie odpuścił. Grunt to się jakoś dogadać i dobrać pod względem charakteru i potrzeb.

            Zastanawia mnie jednak, że na forum widziałem całkiem sporo dziewczyn, które chociaż od czasu do czasu lubią ostrzej podominować, a tutaj cisza jak makiem zasiał. WTF?

            Tak czy owak, myślę że nie ma co tu robić offtopu - zawsze możecie założyć temat o tym, jak bardzo nie lubicie uległych facetów

            Skomentuj

            • maveric
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 7

              #7
              zgadzam sie z Invisible_Penguin niby na forum sporo dziewczyn lubiacych sie ostrzej zabawic z facetami, a tu cicho jak makiem zasial szkoda szkoda... bo liczylem na cos wiecej

              Skomentuj

              Working...