W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5249

    Inna sprawa, że być może biorą jako kryterium "za ile wziął, a za ile sprzedał" - Arsenal wypromował sporo młodych perełek, więc może tym się m.in. kierowali przy wyborze trenera (chociaż akurat promocja graczy to nie zawsze zajęcie trenującego drużynę).

    Ancelotti ostatnio cienko przędzie, poza tą weekendową wygraną 7:0. Capello też za wysoko jak dla mnie, jeśli futbol powinien być nastawiony na taktykę widowiskową i skuteczną, ten facet jest kompletnym przeciwieństwem tejże zasady.

    PS.
    Mam spore wątpliwości, czy Guardiola poradziłby sobie poza Barceloną.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5249

      Mnie się marzy jeszcze, żeby zmienili naczelnego komentatora, bo jak człowiek słucha jak Borek marszczy sobie freda pod Barcelonę, to nie pozostaje nic innego jak wyłączyć dźwięk w TV

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • B@RM@N
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2006
        • 219

        Wiesz, Barcelona gra tak spektakularnie, ze naprawde trudno sie nad nia nie spuszczac, kiedy sie na to patrzy. Ja sie Borkowi wcale nie dziwie ;].

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5249

          A ja zgadzam się z krytykami.
          Wymiana z klepki szybka i efektowna jak walka na miecze świetlne w Gwiezdnych Wojnach. Podania w bok, byle tylko rywala zabiegać na śmierć.
          Messi, który może i w klubie błyszczy, ale w reprezentacji gra taki piach, że strach.


          Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego klubu. Sam pamiętam za to sromotne lanie, jakie spuściło im kijowskie Dynamo.

          Ostatnim graczem, którego lubiłem oglądając Barcę był bodajże Koeman. A nie, sorry - później grał jeszcze tam Stoiczkow, ten to dopiero był agent.


          BTW, ile razy nie oglądam TEGO FILMIKU (szczególnie sam początek, ta muza! ), zawsze się brechtam
          0statnio edytowany przez Raine; 10-01-11, 22:01.

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • B@RM@N
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2006
            • 219

            Leo w reprezentacji piach...? Ogladales mundial? Przeciez on tam byl, w najgorszym wypadku, w TOP3 najlepszych graczy turnieju.

            Skomentuj

            • hezrox
              Świntuszek
              • Sep 2010
              • 66

              W tych statystykach faktycznie, Wenger spada kilka pozycji, Ancelotti fakt, wyżej, Roux w tej klasyfikacji znalazł się na 125 miejscu hehe. Co do Mourinho, nigdy go nie lubiłem za czasem granie zbytniego cwaniaka, ale co trzeba mu przyznać Panowie, to 2 mistrzostwa Portugalii z Porto, 2 Anglii z Chelsea, 2 Włoch z Interem a do tego 2 zwycięstwa LM z Porto i Interem.. to wszystko od 2002-2003

              No CR (nie lubie tego CR7 - 7 zawsze dla Raula! ) gdzieś wyczytałem że zdaje się w 63 meczach w Realu strzelił już 64 gole. Raulem dla Realu nigdy nie będzie ale jeszcze parę sezonów i może go pobić, bo jak nie grać w Realu, to gdzie? Ale ja nie lubię specjalnie ani Messiego ani Cristiano, z dwojga złego tego pierwszego trawię. Może to przyklejona łatka, ale nie lubię piłkarzy z żelem na włosach i dbających o siebie bardziej niż kobiety.

              Szkoda że Messi złotą piłkę dostał.. Xavi i Iniesta robią taką czarną robotę w środku w Barcie i Hiszpanii.. ale rok temu przegrał z CR to teraz musiał ją dostać - zdecydowanie najlepsi piłkarze tego okresu, będą o nich mówić tak jak mówi się o innych wielkich.

              Jak OL wyeliminuje Real po raz 3 to będzie śmiech.
              Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5249

                Wujku Rimie,
                Mówię o mundialu, na którym - o ile mnie pamięć nie myli - Messi asystował jedynie przy paru bramkach, a nie strzelił żadnej. A mecz z Brazylią to był przecież tylko sparing

                Szkoda, że Ronaldinho leci z powrotem do ojczyzny. To tak swoją drogą, ta ostatnia bramka to czysta magia

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • KonradWal
                  Banned
                  • Jan 2011
                  • 4

                  Ta cała piłka to chory sport. pieniądze jakie w tym są są chore. to już nie sport a zwykły market.

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5249

                    Ano bywa ostro, ale i bywa zabawnie (choć niezamierzenie):
                    Już to kiedyś publikowałem, ale to evergreen temat

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • donkrelo
                      Ocieracz
                      • Apr 2009
                      • 175

                      W ramach ciekawostki:



                      Co do chuliganskich opowiesci z 1 części, proszę wziąć poprawke, że mowa o czasach przeszłych

                      Skomentuj

                      • hezrox
                        Świntuszek
                        • Sep 2010
                        • 66

                        Bardzo fajny "reportaż" ze strony Legii, takich filmów w ostatnim czasie jest jest coraz więcej, dość wspomnieć o Niebieskich Chacharach o kibicach Ruchu, które mają trafić do kin, ale na razie są problemy z kasą na dokończenie.

                        Można nie lubić Legii i na meczach z nimi kląć na nich jak na nikogo, ale mieli i mają wielki wpływ na nasz rodzimy światek kibicowski i za to szanuję tą firmę, tak jak i wielu szanuje moją. I rzeczywiście - Staruch pasuje do tamtych czasów, robi wszystko i żyje Legią - tego w tych czasach brakuje. "Kiedyś byli kibice 8w1" a teraz ultrasi, chuligani, pikniki, stowarzyszenia.. zmieniło się. Ale ludzie ciągle żyją tym...
                        Spójrz w niebo - jaka niewykorzystana przestrzeń...

                        Skomentuj

                        • donkrelo
                          Ocieracz
                          • Apr 2009
                          • 175

                          Nie wiedziałem, że są tutaj inni kibole(!!! ) oprócz mnie

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5249

                            Fajnie!


                            Kiedyś czytałem o treningu, na którym był Georghe Hagi (nazywany przez ówczesną prasę Maradoną Karpat), gdzie jakiś dziennikarz stał z boku, obserwując zajęcia i palił papierocha. Hagi podszedł go i upomniał, po czym wrócił do treningu. Pismak zignorował uwagę i palił dalej i... zgadnijcie, co się stało?

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • outgoing
                              Perwers
                              • Apr 2009
                              • 807

                              Oo, Barca wczoraj dostała bęcki, a nasze złote dziecko się nieźle spisało. Dobry mecz był. Zobaczymy co dzisiaj Lech pociśnie.
                              The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5249

                                Już kiedyś pisałem, że obrzydzenie mnie ogarnia jak słyszę jak komentatorzy marszczą sobie freda pod barcę, to chyba najbardziej przereklamowana drużyna w historii.

                                Ale jedno muszę przyznać, Messi jak widzi piłkę to zachowuje się jak pies, który zobaczy sukę z cieczką.

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...