W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xenon
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1112

    Milito nie został nominowany przez tych baranów z FIFA.

    Moim zdaniem wygrać powinien Sneijder, ewentualnie Forlan za bardzo udany mundial i sukcesy z Atletico.
    A może po prostu będę... lamusę!

    Skomentuj

    • dolarxyz
      Erotoman
      • Mar 2010
      • 578

      a kto został nominowany tak w ogóle?
      Kto pod kim dołki kopie......

      Skomentuj

      • Xenon
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1112

        Xabi Alonso (Real Madryt)
        Daniel Alves (FC Barcelona)
        Iker Casillas (Real Madryt)
        Julio César (Inter Mediolan)
        Didier Drogba (Chelsea FC)
        Samuel Eto'o (Inter Mediolan)
        Cesc Fabregas (Arsenal FC)
        Diego Forlan (Atletico Madryt)
        Asamoah Gyan (Sunderland)
        Andres Iniesta (FC Barcelona)
        Miroslav Klose (Bayern Monachium)
        Philipp Lahm (Bayern Monachium)
        Maicon (Inter Mediolan)
        Lionel Messi (FC Barcelona)
        Thomas Müller (Bayern Monachium)
        Mesut Özil (Real Madryt)
        Carles Puyol (FC Barcelona)
        Arjen Robben (Bayern Monachium)
        Cristiano Ronaldo (Real Madryt)
        Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium)
        Wesley Sneijder (Inter Mediolan)
        David Villa (FC Barcelona)
        Xavi (FC Barcelona)
        A może po prostu będę... lamusę!

        Skomentuj

        • Nolaan

          Cesar? A ten tu czego szuka?

          Skomentuj

          • dolarxyz
            Erotoman
            • Mar 2010
            • 578

            a Klose czego tu szuka
            nie wiem jak Gyan'owi się powodziło przez rok
            Kto pod kim dołki kopie......

            Skomentuj

            • Xenon
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1112

              Cesara jeszcze można zrozumieć, Klose mimo wszystko zaliczył dobry sezon w Bayernie i dużo nastrzelał na mundialu, ale Gyan i Alves out. Tu bym widział miejsce dla Milito. Nawet Rooney, który miał tylko 3 miesiące udane bardziej zasłużył od tego jednostrzałowca z Ghany.
              A może po prostu będę... lamusę!

              Skomentuj

              • dolarxyz
                Erotoman
                • Mar 2010
                • 578

                eee, jeśli dobrze pamiętam to Klose był zupełnie bez formy na mistrzostwach
                Kto pod kim dołki kopie......

                Skomentuj

                • ktos69
                  Erotoman
                  • May 2007
                  • 757

                  i rezerwowym w Bayernie...

                  Skomentuj

                  • Xenon
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1112

                    Niezły rezerwowy z niego, skoro gra prawie 40 meczów w sezonie. No i jeśli w słabej formie strzela 4 bramki na mundialu, to w znakomitej pewnie strzeliłby z 10.
                    A może po prostu będę... lamusę!

                    Skomentuj

                    • dolarxyz
                      Erotoman
                      • Mar 2010
                      • 578

                      futbol, piłka, piłka nożna, Polska, polski, historia, wyniki, statystyki, archiwum, football, soccer, liga, puchar, mistrzostwa
                      Kto pod kim dołki kopie......

                      Skomentuj

                      • Xenon
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1112

                        Tu masz tylko rozgrywki międzynarodowe. A tutaj jeszcze uwzględniają krajowe:

                        A może po prostu będę... lamusę!

                        Skomentuj

                        • dolarxyz
                          Erotoman
                          • Mar 2010
                          • 578

                          i co jest nadzwyczajnego w jego statystykach? Napastnik tej klasy w 38 meczach strzela 6 goli... Kiepsko. Jedynie nadrabia golami w reprezentacji. Wg mnie Klose nie powinien się znaleźć na liście nominowanych do złotej piłki.
                          Kto pod kim dołki kopie......

                          Skomentuj

                          • B@RM@N
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2006
                            • 219

                            Prawda jest taka, ze JEDYNYM graczem, ktory zasluzyl na to trofeum jest Messi i w ogole nie ma o czym tu dyskutowac.

                            Skomentuj

                            • we_should_talk
                              Świętoszek
                              • Dec 2009
                              • 16

                              Napisał upocone jajka
                              w tym sezonie nie było lepszego, no może tylko Milito
                              Oplułem monitor ze śmiechu.
                              Milito nawet nie łapie się do pierwszego składu Argentyny, a strzelenie dwóch bramek w finale LM nie czyni go Bogiem.

                              Messi w tym sezonie wymiatał, nieprawdopodobna ilość bramek, ale na mundialu nic specjalnego (głównie z winy boskiego Diego), dostał w zeszłym roku, więc nie sądzę, aby mu dali.
                              Podobnie Krystyna, również świetny sezon, choć IMO trochę słabiej niż Messi, no i Portugalia niewiele na mundialu osiągnęła, co pewnie też będzie rzutowało na samego Cristiano.
                              Forlan miał niesamowity mundial, ale według mnie to mało. No, strzelał jeszcze w LE, ale ten turniej to dla mnie walki odrzutków, nic czym powinniśmy się podniecać. Toteż mimo całej mojej sympatii dla tego zawodnika, to uważam, że nie zasługuje.
                              Xavi - nie potrafię się obiektywnie wypowiedzieć o tym zawodniku, bo uważam go za Boga. Jednak twierdzę, że w przeciągu całej kariery zasłużył na Złotą Piłkę. A czy w tym sezonie? Tego nie wiem.
                              Iniesta zagrał sezon na standardowym poziomie, trochę był kontuzjowany. Strzelił bramkę w finale mundialu i to też czyni go jednym z faworytów do ZP. IMO trochę niesłusznie.
                              Sneijder rzeczywiście mógłby dostać, bo osiągnął naprawdę dużo (potrójna korona, v-ce mistrzostwo świata i dużo bramek na mundialu), przy czym grał naprawdę świetnie. Jednak w przeciągu całego sezonu uważam, że nie był lepszy od takiego Messiego czy CR (mimo że więcej osiągnął). Choć niewiele gorszy, to nie będę negatywnie zaskoczony jeśli to właśnie on otrzyma nagrodę.

                              Skomentuj

                              • ktos69
                                Erotoman
                                • May 2007
                                • 757

                                Xenon - szukałem trochę ale nie mogę znaleźć jego dokładnych statystyk z poprzedniego sezonu. Ale z linka dolara można łatwo zauważyć, że klose jest rezerwowym. Na 8 meczów zagrał tylko w 3 w pierwszym składzie. Poza tym oglądałem kilka meczów bayernu z końcówki zeszlego sezonu, ciągle grał Olić i Muller. Więc nie wiem po co ta dyskusja. To, że zagrał w 40 meczach nie znaczy, że nie mógł być rezerwowym. Rezerwowi też grają również uważam, że zupełnie nie pasuje do tego grona.

                                kolego BARMAN - leo udowodnił szczególnie na mundialu, że zasłużył na złotą piłkę hehehe, jego era już minęła.

                                Co do Milito, również się nie zgadzam, że jest faworytem. Biorąc pod uwagę prezentowaną formę na przestrzeni calego sezonu, osiągnięcia, ilość asyst i strzelonych goli, a także (co bardzo ważne) wpływ danego zawodnika na grę swojej drużyny widzę tu tylko jednego rozsądnego faworyta. I jest nim Wesley Sneijder.

                                Skomentuj

                                Working...