W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    Bekenhałer to ma juz z 97 lat, i jeszcze ma czelność trzymać etat co jak co ale w dosc konkretnym klubie, ja *******e jak tego dziada mogli wziąść na trenera tych naszych nieudaczników?

    Skomentuj

    • dolarxyz
      Erotoman
      • Mar 2010
      • 578

      http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html i wciąż to samo...
      Kto pod kim dołki kopie......

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        śmieszna ta hiszpańska liga, zero obrony, lipowałem wczoraj na Barce, Boże jak można robić takie klopsy w defensywie?

        Messi prawą nogą nawet ustawić sobie piłki nie umie a kręcił tych dziadów z Sewilli na wszystkie strony, we włoszech nawet z obrońcami z Chievo by sobie tak nie pobiegał heheh

        fajny mecz tera leci, Palermo - Lazio, czyżby powtórka z 2000 roku i Scudetto dla rzymian? trener Eduardo Reja swego czasu z Napoli zrobił cuda, Lazio prowadzi 0-1 i typowe catenaccio z kontrami, ach jak sie to przyjemnie ogląda
        0statnio edytowany przez sister_lu; 31-10-10, 19:22.

        Skomentuj

        • Jeronimo_
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 393

          Ja myślę że nie utrzymają formy do końca sezonu i sprawa scudetto rozegra się między Interem a Milanem. Ale zobaczymy. Co do La ligi to niedługo gran derby i zobaczymy co się będzie działo. Villareal też osłabnie, ten sezon będzie raczej dla Realu znacznie lepszą mają ławkę, a to ważne w kontekście sezonu. A w Barcy źle się dzieje i 5-0 mnie starego lisa nie oszuka .
          "purposelessness is my purpose"

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            Lazio patrząc na skład ma bardzo równą 12-13 piłkarzy, taktycznie to najlepiej obecnie ułozony zespół we włoszech, siedze w temacie Serie A i Reja pod każdego przeciwnika inaczej ustawia zespół, jeśli nie ominą ich kontuzje to ten sezon bedzie należał do nich, wychodzą na mecz żeby nie stracić, a jak sie mówi w Italii ''atakiem wygrywa sie mecze a obroną mistrzostwa' oj zapowiada sie wesoło

            Skomentuj

            • Xenon
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1112

              Lazio spuchnie, jeśli ma tylko 13 piłkarzy na tytuł. Kontuzji i kartek nie da się ominąć. Z taką machiną jak Inter nie mają szans, chyba że się jakoś zimą wzmocnią. Może powalczą o coś więcej w Coppa Italia.
              A może po prostu będę... lamusę!

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                lazio tą samą 11 sezon temu broniło sie przed spadkiem dzisiaj do składu wskoczył tylko Hernanes i Reja z nich zrobił maszyne, za tydzien chybą derby stolicy świata, zapowiada sie ciekawie

                Skomentuj

                • Jeronimo_
                  Erotoman
                  • Feb 2010
                  • 393

                  I dlatego nie wierzę, że uda im się wytrzymać cały sezon. Przyjdzie zima, może kogoś im podkupią, albo inni się wzmocnią. Poza tym z ważniejszych meczów, mają tylko z Milanem remis u siebie na razie. Za tydzień zagrają z Romą i wtedy będzie trochę więcej wiadomo.
                  "purposelessness is my purpose"

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    z Milanem 1-1 jakoś w 10 minut wyciągneli z 0-1 nieprzypadkiem, no ale racja ciezko po 10 kolejkach wróżyć nawet z fusów


                    ps. wróble ćwierkają o powrocie Nesty do Rzymu

                    Skomentuj

                    • Jeronimo_
                      Erotoman
                      • Feb 2010
                      • 393

                      Tak to nic o tym nie słyszałem, za to mam taką informację. Chociaż jak bym wierzył zawsze w to co mówią to wiadomo. Kto wie może cenę podbija.
                      "purposelessness is my purpose"

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        jak mnie wiedza nie myli to w 2012 konczy mu sie kontrakt z Milanem, za sezon kosi 4.5 mln euro i po tych rozgrywkach (choć w kuluarach mówi sie nawet o styczniu) wróci do Rzymu, druga sprawa Milan tnie koszty jak ****, Berlusconi kupił Robinho i wypożyczył Ibre bo wkrótce w Italii wybory a elektorat Milanu jest dość pokazny heheh cwaniak

                        Skomentuj

                        • Jeronimo_
                          Erotoman
                          • Feb 2010
                          • 393

                          Czyli jak myślałem Nesta takimi wypowiedziami chce podbić cenę w Rzymie.
                          A Śląsk wygrał z Zagłębiem.
                          "purposelessness is my purpose"

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            a co ma Nesta odnośnie swojej ceny przechodząc do klubu w którym zaczynał?

                            czy ty myślisz że koleś którym ma rodzine i chałupy w Rzymie chce ich niby przewałkować?

                            to milanowi powinno zależec zeby go jak naszybciej puścić bo z kazdym meczem jego wartość spada

                            Skomentuj

                            • Xenon
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1112

                              Albo będzie z nim ta sama śpiewka co z Cannavaro - początkowo powrót na stare śmieci, a potem jednak hop do Arabów dołożyć sobie do emerytury.
                              A może po prostu będę... lamusę!

                              Skomentuj

                              • Jeronimo_
                                Erotoman
                                • Feb 2010
                                • 393

                                Nie chce ich przewałkować, tylko chcę trochę więcej niż dają to nie wałkowanie tylko negocjacje. Często sami piłkarze tego nie chcą robić, tylko agenci im każą. Jedna rzecz sentyment i to co im zawdzięcza, a inna pieniądze. Milanowi zależy ale wartość transferu, a kontrakt to dwie sprawy. Trochę w tym siedzę, więc wiem o czym mówię.
                                "purposelessness is my purpose"

                                Skomentuj

                                Working...