W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Historia po części spełniona :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lukasicki
    Świętoszek
    • Mar 2016
    • 8

    Historia po części spełniona :)

    Hej chciałbym się podzielić z wami swoją historią początek i koniec to autentyczne doświadczenie część z domem to moje możecie. A mianowicie przed wczoraj na nocnej zmianie przechodząc obok śmietnika w szatni znalazłem fest znoszone i obspermione piękne białe stopki. Nie zastanawiałem się ani chwili rozejrzałem się tylko i drapnelem je do kieszeni. Następnie poleciała na tychmiast do kibla za nim się w nim znalazłem pyta mało mi nie eksplodował. W kibelku natychmiast zacząłem je wąchać i lizać jednocześnie walą sobie kutasa. Po chwili trysłem z impetem w jedną ze stopek,po czym założyłem je na swoje nogi na prawą nogę stopkę obspermioną przez jakiegoś przystojniaka a lewą obspermioną prze zemnie i tak dotarłem do końca zmiany. Po powrocie do domu zbudziłem swojego Pana i o wszystkim mu odpowiedziałem. Na to on do mnie ty ****ny ****u tylko ja mam cię prawo ****ć ****ić i dawać ci do wąchania swoje brudy,teraz spotka cię za to kara. I jak powiedział tak zrobił. Po kilku sekundach leżałem tyłem do swojego Pana jedną z cudownych stopek miałem w ryju a drugą przystawioną do swych nozdrzy a Pan mnie posuwał z całej siły i mówił ty ****na męska szmato ostatni raz tak zrobiłeś. Na początku mało nie zendlałem aż przed oczyma robiło mi się ciemno,lecz już po chwili doszedł domnie błogi zapach cudownie zoranych i obspermionych stopek oraz ta cudowna rozkosz ****nia mnie w tyłek przez mojego cudownego Pana. Po dłuższej chwili mój Pan zaczął sapać aż poczułem chluptanie i ciepełko w mojej dupie. Następnie zszedł zemnie żucił w moją stronę jedną ze stopek i powiedział a teraz wyśpij się ****u bo jeszcze z Tobą nie zakończyłem jutro po pracy będziesz mi dalej usługiwał i wyszedł. Nie zastanawiając się długo schował swoje zdobycze i poszedłem spać. Wieczorem w pracy znowu założyłem swoje cudowne śmierdzące i obspermione stopki na nogi i tyrałem całą noc z myślą co wspaniałego wymyśli mój Pan jak wrócę z pracy
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #2
    O k....wa.

    Skomentuj

    • wiarus
      SeksMistrz
      • Jan 2014
      • 3264

      #3
      Nie, to *****.
      /rodzaj męski/
      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
      James Jones - Cienka czerwona linia

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2704

        #4
        Napisał Lukasicki
        Po chwili trysłem z impetem
        Mistrz
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • Lukasicki
          Świętoszek
          • Mar 2016
          • 8

          #5
          Dziękuję

          Skomentuj

          • Lukasicki
            Świętoszek
            • Mar 2016
            • 8

            #6
            No tak dziękuję

            Skomentuj

            Working...