W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nasz pierwszy Gang Bang

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • muzzle3
    Świętoszek
    • Dec 2014
    • 3

    Nasz pierwszy Gang Bang

    Witam,

    Na wstepie zaznacze ze szukalem podobnego tematu dlugo ale jakos ciezko znalezc logiczna odpowiedz na nurtujace nas pytanie...
    Powiem tak... napewno znajdzie sie pelno osob ktore powie " jestescie nienormalni" albo wyrazi swoja opinie ale to mnie nie interesuje jedyne co mnie interesuje to opinia kogos kto byl w podobnej sytuacji i jego wrazenia. Jestesmy normalna para taka jakich jest miliony w PL i na swiecie czasem sie klocimy czsem jestesmy zazdrosni ale mamy bardzo zdrowe podejscie do seksu. Lubimy sex jest nam razem dobrze ale oboje mamy dosc smiale fantazje. Od jakiegos roku ozmawiamy o GB ale jakos za kazdym razem sie rozmyslalismy. Temat powraca jak bumerang bo stwierdzilismy ze skoro tak strasznie nas to kreci to dopoki nie sprobujemy to sie nie dowiemy i to prawda. Tutaj pojawia sie pytanie czy ktos na tym forum byl w podobnej sytuacji i jak sie to potoczylo... Czy warto bylo
  • Cicho_sza
    Erotoman
    • Apr 2012
    • 668

    #2
    Nikt nie odpowiedział?

    Hmm... jak dla mnie jeśli do tej pory zabawialiście się wyłącznie we dwójkę, to raczej kiepski pomysł, żeby decydować się na gb. Radziłabym zacząć od wprowadzenia jednej dodatkowej osoby i sprawdzenia jak reagujecie na kogoś obcego w sypialni. Wyobrażenia czy fantazje mogą minąć się z rzeczywistością, więc chyba lepiej stopniować sobie doznania?
    Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
    Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
    Bo jestem sprytna i wybitna
    Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

    Skomentuj

    • nicolle
      Świntuszek
      • Sep 2012
      • 94

      #3
      Ja jestem zdania że lepiej zbierać wspomnienia niż marzenia
      Jedną z moich fantazji jest własnie gang bang, uprawiałam już seks z moim partnerem w różnych kombinacjach, ale marzę, żeby wzięło mnie kilku na raz i na ostro ))
      ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

      Skomentuj

      • muzzle3
        Świętoszek
        • Dec 2014
        • 3

        #4
        No zgadzam się nicolle... Ale jest znacznie ciężej zorganizować taki układ niż się może wydawać. Znaleźć kogoś normalnego w tych czasach i to w ilości 2+ to niezłe wyzwanie. Cicho_sza była z nami jeszcze jedna osoba (m) i masz rację to była pewna próba ale zamiast spodziewanego moralniaka było mega podniecenie po wszystkim. Nijak się to ma jednak to ataku stadnego ale daje jakieś wyobrażenie tylko dlatego właśnie pytam czy ktoś już to przerabial

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #5
          Nie, gdyż /uważam/ GB za coś pokrewnego z tartakiem.
          Po prostu, inne priorytety.
          Sza już to wstępnie zdefiniowała.
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • Rozkoszman25
            Świętoszek
            • May 2015
            • 32

            #6
            Gb to moja najwieksza i najstarsza fantazja, ktora na zawsze chyba pozostanie fantazja ,niestety ciezko wlasnie by dobrac ludzi wydaje mi sie ze niektore kobiety taki terror wszystkich dziurek sprawia pelna satysfakcje- kiedys mialem partnerke ,ktora podczas seksu kazala sobie twarz przyciskac do poduszki,ciagnac za wlosy,przyduszac ,klapsy ogolnie bol ja krecil

            Skomentuj

            • argasz
              Świętoszek
              • Mar 2014
              • 34

              #7
              W Warszawie jest fajny club dla swingersów, ale co najmniej raz w miesiącu jest impreza GangBang.

              Poszukajcie w google.

              Skomentuj

              • dzolero26
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 265

                #8
                Ja byłem w podobnej sytuacji gdyż od bardzo dawna fantazjowałem o GB. I pewnego pięknego dnia zostałem zaproszony do uczestnictwa w GB. I nie żałuję

                Skomentuj

                Working...