Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yebudubu

    Gratulacje!

    Skomentuj

    • Maro
      Świntuszek
      • May 2007
      • 89

      lol
      Nie gratuluje bo i nie ma czego.

      Skomentuj

      • yebudubu

        Do jej wieku to też się wyrobię

        Skomentuj

        • KoneserSmaków
          Erotoman
          • Jan 2012
          • 560

          Napisał Maro
          lol
          Nie gratuluje bo i nie ma czego.
          Dlaczego tak uwazasz?

          Skomentuj

          • Raija
            Erotoman
            • Jan 2013
            • 416

            Również gratuluję i cieszę się, że tak ci się to ułożyło. Nawet trochę zazdroszczę

            Napisał Maro
            Nie gratuluje bo i nie ma czego.
            Ciekawi mnie co na forum erotycznym robi człowiek ktorego seks rzekomo zupełnie nie interesuje i uwaza go za cos zupelnie zbędnego w zyciu... Maro, umiesz odpowiedzieć na to pytanie? Bo ciagle widze jak piszesz rzeczy w takim tonie i cos mi tu nie pasuje. Czyzby myslenie zyczeniowe?
            Last edited by Raija; 12-05-14, 13:54.
            A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

            Skomentuj

            • Maro
              Świntuszek
              • May 2007
              • 89

              Napisał koneser77
              Dlaczego tak uwazasz?
              Co jest takiego nobilitującego w tym, że ktoś wreszcie poruchał, jeśli mogę spytać?
              Napisał Raija
              Ciekawi mnie co na forum erotycznym robi człowiek ktorego seks rzekomo zupełnie nie interesuje i uwaza go za cos zupelnie zbędnego w zyciu...
              Czasami miło jest poczytać o tym, jakie to ludzie mają przyziemne zachcianki i problemy.

              Skomentuj

              • KoneserSmaków
                Erotoman
                • Jan 2012
                • 560

                Napisał Maro
                Co jest takiego nobilitującego w tym, że ktoś wreszcie poruchał, jeśli mogę spytać?
                a *******isz. Jak Ty tak podchodzisz do sexu: "poruchał" to daj sobie spokoj z udzielaniem sie. Dziewczyna (kobiety inaczej to odczuwają) przeżyła swój pierwszy raz, straciła dziewictwo, więc należy się z nią cieszyć i gratulować.

                Skomentuj

                • Maro
                  Świntuszek
                  • May 2007
                  • 89

                  Napisał Nagietka
                  Jak kiedyś poruchasz to sam zobaczysz.
                  Na szczęście mi to nie grozi, na pierwszy rzut oka widać, że nie jestem materiałem na faceta do związku, czy choćby do relacji ff. Naście lat żmudnych ćwiczeń, starań i wyrzeczeń w końcu procentuje.
                  Napisał Nagietka
                  To nie chodzi tylko o ten seks w sensie "wyjmij-włóż". Jak możesz z kimś spędzić razem trochę nocy, kiedy można dużo pogadać, poprzytulać się, poczuć się ze sobą dobrze i okazać sobie wzajemną czułość - to jest po prostu bardzo miłe. Przynajmniej dla mnie, osoby która zawsze była sama i o takich rzeczach mogła sobie najwyżej pomarzyć, to były niesamowite emocje. Ale... co ja Ci będę gadać o emocjach, skoro ty ich podobno nie odczuwasz
                  Uczucia są dla słabych
                  Napisał koneser77
                  Dziewczyna (kobiety inaczej to odczuwają) przeżyła swój pierwszy raz, straciła dziewictwo, więc należy się z nią cieszyć i gratulować.
                  Hm, jakoś nie zauważyłem żadnych znaków na niebie i ziemi, niebiosa nie rozstąpiły się, nie usłyszałem chórów anielskich, więc chyba jednak nie było to aż tak znaczące wydarzenie.

                  Skomentuj

                  • paffcio
                    Banned
                    • Mar 2006
                    • 2286

                    Napisał Maro
                    Na szczęście mi to nie grozi, na pierwszy rzut oka widać, że nie jestem materiałem na faceta do związku, czy choćby do relacji ff. Naście lat żmudnych ćwiczeń, starań i wyrzeczeń w końcu procentuje.
                    Zainwestuj w kilof, może w kopalni się sprawdzisz. Do boju

                    Skomentuj

                    • Raija
                      Erotoman
                      • Jan 2013
                      • 416

                      Napisał Maro
                      Na szczęście mi to nie grozi, na pierwszy rzut oka widać, że nie jestem materiałem na faceta do związku, czy choćby do relacji ff. Naście lat żmudnych ćwiczeń, starań i wyrzeczeń w końcu procentuje.
                      I jakie masz profity z tych wyrzeczeń?

                      Napisał Maro
                      Uczucia są dla słabych
                      Dla mnie bardziej słabi są ci którzy udają, że ich nie odczuwają...
                      A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

                      Skomentuj

                      • Bel86
                        Świętoszek
                        • Apr 2014
                        • 44

                        Przypuszczam, że jeszcze kwalifikuję się do klubu. Miałem niedawno dosyć intymną noc z koleżanką poznaną kilka dni wcześniej, ale nie poszedłem z nią na całość, bo byliśmy lekko pijani - tzn. ja mniej, ona zdecydowanie bardziej. Na trzeźwo się świetnie ze sobą czuliśmy, ale nie chciałem, aby "pamiętała przez mgłę" nasz pierwszy raz, wolę przeżyć to na trzeźwo, czy z nią, czy z inną właściwą dziewczyną. Skończyło się na namiętnym całowaniu, dotykaniu własnych ciał i nie-seksie przez ubrania.

                        O mnie? Rocznikowo 22 lata, czekam na właściwy moment z właściwą osobą. Umawiałem się z wieloma dziewczynami, ale zawsze był moment, w którym doszliśmy do wniosku, że to nie ma sensu, bądź kilka razy miałem sytuację, że się porządnie zawiodłem (przede wszystkim zachowaniem). Ale nie poddaję się, szukam właściwej i wiem, że jestem bliżej niż dalej

                        Nagietko
                        - gratulacje

                        Skomentuj

                        • rokoko91
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2009
                          • 356

                          Dawno mnie tu nie było, a tu takie rzeczy! Gratulacje Nagietka.
                          Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                          Skomentuj

                          • piok
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 45

                            hrhr Bel86 ja jestem ze 6 lat starszy i mialem chyba z 7 kochanek i kazda miala byc na zawsze... obecnie jestem ze stara panna z ktora niedawno pojechalismy se nad morze. bylo goraco i namietnie. juz mialem w nia 'wejsc' ale moj umysl wygenerowal pytanie "czy mnie kochasz?"... no i kobieta sie zawachala.

                            Skomentuj

                            • Maro
                              Świntuszek
                              • May 2007
                              • 89

                              W związku z tym, że nieubłaganie zbliża się kolejna rocznica przychodzi czas na aktualizację.
                              Wiek: 29.
                              Jeszcze tylko rok wyrzeczeń
                              Last edited by Maro; 25-06-14, 20:30.

                              Skomentuj

                              • Arkhan
                                Erotoman
                                • Nov 2012
                                • 557

                                Napisał Maro
                                Jeszcze tylko rok wyrzeczeń
                                A co będzie w wieku 30 lat?
                                Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
                                Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

                                Skomentuj

                                Working...