W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ankieta- jęki w lozku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5249

    #31
    W takim razie, sytuacja aż się prosi o zmodyfikowanie pewnego istniejącego powiedzonka.

    "Cicha woda najlepsze lody robi"

    ;>

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • man_in_black
      Świntuszek
      • Feb 2007
      • 88

      #32
      mnie sie czasami wyrwie to i tamto. ale jak partnerka pokrzyczy to milo, bo wiem ze nie tylko dla siebie sie produkuje, ze ona tez ma z tego przyjemnosc. moge jej wtedy sluchac godzinami - tylko niestety to ja bym nie dal rady

      Skomentuj

      • goorusia
        Ocieracz
        • Nov 2006
        • 173

        #33
        Ja zawsze w łóżku podczas seksu jęcze i to głośno i robię to bo mi bardzo dobrze i nic nie udaje bo to jest bezsensu. Na mojego K. bardzo to działa i mu pomaga więc jeszcze są z tego korzyści.
        Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

        Skomentuj

        • ElTomato
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 17

          #34
          Napisał Błerni
          wg mnie jęki (nawet te udawane - trochę) są bardzo podniecające - uwielbiam ten dźwięk... jest taki (ale ten nie udawany) prawdziwy i pokazuje, że kobiecie jest dobrze, a to jest fajne...
          Dokładnie, dla mnie również są bardzo podniecające. Miód na moje uszy !

          Skomentuj

          • laleczka23
            Ocieracz
            • Jun 2007
            • 130

            #35
            Ja w łóżku podczas szczytowania się dre jakby mnie ze skóry obdzierali.Czasem wybucham płaczem.No ale mam taką osobowość że wszystko przeżywam bardzo intensywnie;-)

            Skomentuj

            • Fafal123
              Świętoszek
              • May 2007
              • 1

              #36
              a może byście dziewczyny coś nagrały?

              Skomentuj

              Working...