W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks podczas okresu?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomi69
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 11

    moja kobieta jak ma okres to nie da się dotknąć poniżej pępka
    zabawiam się wtedy jej cycuszkami a ona w zamian robi mi lodzika
    pozdro

    Skomentuj

    • malinkaa7
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 242

      mopże troszkę jest lekki dyskomfort ale jest bardzo przyjemnie mojemu chłopakowi prawie zawsze daje się namówić na sex gdy mam okres jemu to wcale nie przeszkadza mówi nawet że mógłby mi zrobić minetke ale ja się na to juz nie zgadzam chyba że jedynie po łechtaczce

      Skomentuj

      • jaca36
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 7

        dziś nam sie to zdarzyło..... sex "na indianina" jest równie przyjemny i nie robi różnicy
        jac

        Skomentuj

        • Czarodziejka
          Perwers
          • Sep 2005
          • 963

          Napisał tomi69
          moja kobieta jak ma okres to nie da się dotknąć poniżej pępka
          zabawiam się wtedy jej cycuszkami a ona w zamian robi mi lodzika
          pozdro

          mój facet robi tak samo

          Skomentuj

          • Vito
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2006
            • 203

            Nie mam nic przeciwko !
            Wręcz przeciwnie.
            Co do krwi, to lubię jej widok (byłem honorowym krwiodawcą wiele lat ), smak zresztą też.
            A co do dyskomfortu. Jeżeli mam ochotę na seks, to pieprzyć, czy się coś pobrudzi, czy nie kogo to obchodzi w chwili rozkoszy.
            Patrz! To moja mroczna dusza.
            Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

            Skomentuj

            • LellyDivera
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2006
              • 291

              A ja pierwsze trzy dni mam tak bolesne, że sama się nie mogę dotknąć, co dopiero mówiąc o stosunku.
              Ale generalnie, nie mam nic przeciwko, tyle, że strasznie szybko się wtedy zagrzybiam () i znowu muszę, żreć okropne tablety i smarować maścią Wacka mojego faceta.....

              Skomentuj

              • drstrangelove
                Ocieracz
                • Mar 2006
                • 98

                tak ale najlepiej pod prysznicem, no i nie z kazda bym tak mogl
                16142104..gg

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  Napisał nick
                  podczas mojego pierwszego razu, moja partnerka miała okres :p
                  Ja także miałam okres w czasie pierwszego razu.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • nick
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2006
                    • 225

                    hehe, tylko dla niej to juz był chleb powszedni, ona była juz BARDZO doswiadczona, a to byl moj pierwszy raz :p

                    Skomentuj

                    • miętus
                      Świętoszek
                      • Feb 2007
                      • 23

                      he he

                      Napisał MyszkaZ
                      Wiecie co, a ja jakos nie moge, jak mam okres to nie pozwolilabym swojemu facetowi we mnie wejsc. W ogole na te dni robie sie nie-dotykalska, jak nastolatka: "macac" mozna tylko ponad pasem. Ale zawsze mu to wynagradzam seksem oralnym, wiec nie narzeka
                      Moja dziewczyna mowila mi to samo ale dwa dni temu ja tak nakrecilem a nie pozwolila mi nic zrobic ze dzisiaj ja tylko chwilke popiescilem i sama mi sie do spodni dobrala -choc sie tak zarzekala ze nie ma mowy he he bylo normalnie na szczescie zadnych krwotokow wiec nie zarzekaj sie

                      Skomentuj

                      • Ms.Madzia
                        Erotoman
                        • Jan 2006
                        • 459

                        również nie chciałabym się kochać podczas okresu, wtedy czuje się taka.. hm.. nietykalna. Nie wykluczam, że by mi się spodobało, ale jakoś nie potrafie się przemóc..
                        Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

                        Skomentuj

                        • Rick Blaine
                          Świntuszek
                          • Jul 2006
                          • 43

                          Napisał Ms.Madzia
                          również nie chciałabym się kochać podczas okresu, wtedy czuje się taka.. hm.. nietykalna. Nie wykluczam, że by mi się spodobało, ale jakoś nie potrafie się przemóc..


                          Wiele sprzeczności w Tobie. Mam propozycję spróbuj i wyklucz albo rozkochaj się w tym... moja dziewczyna też tak do sprawy podchodziła, że nie wie czy by się jej spodobało, jak spróbowała była zachwycona.
                          BLOG

                          Skomentuj

                          • aww_
                            Świętoszek
                            • Jul 2006
                            • 19

                            Sex w czasie okresu jest czyms tak samo naturalnym jak podczas jego braku.. Czasami z rozpedu brudzimy przescieradlo, ale warto, naprawde warto... Moje slonce mowi, ze odczucia sa silniejsze, w dodatku sex rozladowywuje napiecie i ogranicza ilosc *hustawek nastrojowych* do minimum.
                            Krew w zadnym wypadku mnie nie odrzuca, ewentualnie zawsze mozna isc z tym pod prysznic czy cus ;P

                            Skomentuj

                            • DajMiTęNoc
                              Perwers
                              • May 2005
                              • 1153

                              hmmm........smaczek seks podczas okresu jest gicior chociaz dla kobiet to chyba nie zbyt przyjemne i krepujace

                              raz kobieta musi sie przelamac( kobiety sie wstydza i czuja pewien dyskomfort psychiczny)
                              dwa z tego co mi wiadomo pochwa jest suchsza i latwo o otarcia
                              trzy pomaga na bole miesiaczkowe
                              cztery dobra sprawa w dniach kiedy kobiecie sie strasznie chce podczas miesiaczki
                              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                              Skomentuj

                              • Pszczolka_xd
                                Świętoszek
                                • Feb 2007
                                • 12

                                Napisał Asiulek
                                ja to samo, zreszta juz pisalam ze mnie sex podczas okresu nie rusza=/doznan brak nie liczac bólu brzucha , bo sex mi na ten ból nie pomaga
                                a widzisz..moim zdaniem rozkurczasz wtedy miesnie brzucha...i wtedy mniej boli....naprawde..tylko wystarczy sie rozluźnic i wdac sie w rozkkosz :]

                                Skomentuj

                                Working...