W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks podczas okresu?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chall
    Świętoszek
    • May 2007
    • 14

    Ja lubię, ale wtedy tylko na pieska lub klasycznie. A mój lubi smak krwi więc wylizuje mnie też, choć z kolei ja za tym nie przepadam
    Nie jest ślisko i się tak fajnie we mnie ociera.
    Nobody knows where you are,
    How near or how far.
    Shine on, you crazy diamond!

    Za uczciwość! ['] niech spoczywa w pokoju!

    Skomentuj

    • Rafciu
      Świętoszek
      • Jul 2006
      • 3

      Uważam że to nie perwersja i całkiem jest miło pod warunkiem że partnerka nie ma nic przeciwko czasmi lubimy się po wygłupiać i w te dni czasmi mamy również ochote na seks wiec jesli ktoś nie próbował niech porozmawia z partnerem

      Skomentuj

      • Desdemona
        Ocieracz
        • Mar 2007
        • 190

        Ochotę w te dni mam ogromną i to zawsze na początku, jednak dla mnie najbardziej komfortowy jest seks w samej końcówce. Nie trzeba biec od razu do łazienki, nie trzeba pilnować żeby nie uświnić pościeli, no i w ogóle same plusy. On też to lubi, więc korzystamy ile wlezie.
        ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

        Skomentuj

        • Loly
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 8

          Napisał Amarantine
          W trakcie okresu mam zawsze o stokroć większą ochotę niz zazwyczaj...
          Właśnie, coś w tym jest.
          Jeśli mojemu partnerowi nie przeszkadza to jest okej. Już próbowalismy i było równie przyjemnie jak normalnie. Może nawet bardziej ekscytująca {ah ta moja ochota}.
          Wystarczy ręczniczek pod pupcię i jazda ;p

          Skomentuj

          • DeLeTyK
            Świętoszek
            • Jan 2007
            • 14

            Ja z moją dziewczyną wychodzimy z założenia, że w te dni dajemy sobie spokój. Sama nazwa mówi przecież, że jesteśmy „homo sapiens” czyli istoty rozumne. Mamy rozum dzięki, któremu umiemy panować nad swoim popędem nie jesteśmy zwierzętami w końcu. Nie jest to kwestia typu, że któreś z nas się brzydzi, ale po prostu dajemy sobie siana w te dni. „Co się odwlecze to nie uciecze „ . Poza tym moja dziewczyna przechodzi dosyć bolesne miesiączki, dlatego wole jej więcej nie męczyć. W inny sposób w te dni walczymy z naszym popędem

            Skomentuj

            • mistique
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2005
              • 249

              Nam okres nijak w seksie nie przeszkadza. Nawet w oralnym w jego wykonaniu (można przecież mieć tampon). Zresztą ja w czasie okresu i tak nie krwawię w nocy, więc wystarczy, że się przed seksem umyję i już.
              Tylko mój orgazm podczas okresu jest nieco słabszy.

              Skomentuj

              • bueh
                Świntuszek
                • May 2007
                • 63

                Napisał mistique
                Tylko mój orgazm podczas okresu jest nieco słabszy.
                Nie tylko Twój. U swojego Kochania też widzę, że gdy kochamy się w czasie jej okresu, ma mniejszy orgazm. Jak ją zapytałem, powiedziała, że nie może się odprężyć, że ją to trochę stresuje, bo jest w pewnym sensie ''nieczysta''.

                Mi w każdym bądź razie to nie przeszkadza ;]
                Trochę niepokornie

                Skomentuj

                • goorusia
                  Ocieracz
                  • Nov 2006
                  • 173

                  Gdy mam okres to taki ostry oral to oczywiście, mam tampona i się bawimy i wkłada mi palca aż dojdzie do tampona i jest też mi bardzo przyjemnie, liże mnie i orgazm mam jak każdy. A normalny stosunek to w wannie, gdy mam okres to nalewamy wody i się kochamy. Raz były same świeczki w łazience i ciepła woda i piana i my....bardzo miło.

                  oj zapomniałam dodać, że pod prysznicem przecież jeszcze, gapa ze mnie.

                  Edytuj posty! A.
                  0statnio edytowany przez Astraja; 16-05-07, 17:30.
                  Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                  Skomentuj

                  • miętus
                    Świętoszek
                    • Feb 2007
                    • 23

                    ja do tej pory z moja panna kochalismy sie poczatkowo tylko w ostatnie dni okresu- jak juz prawie nie krwawila wczoraj jednak sprobowalismy w pierwszych dniach w ciagu ktorych bardzo mocno krwawi poduszka pod tylek i ...........
                    bylo zawaliscie luba mowila mi ze ma duzo mocniejsze doznania i jej bole ktore miala bardzo mocne ustapily jak reka odja
                    mi tam krew nie przeszkadza jest nawet fajnie bo niesamowicie"slisko" i mozna bez gumki

                    Skomentuj

                    • Yoshua
                      Perwers
                      • Mar 2007
                      • 1374

                      i mozna bez gumki
                      wiesz teoretycznie wtedy tez mozecie wpasc, wiec ja bym uwzal ;p
                      " - Fajny masz korek od wanny.
                      - Taki tam...
                      - ...Ale gra empetrójki"

                      Skomentuj

                      • miętus
                        Świętoszek
                        • Feb 2007
                        • 23

                        wiem wiem ale moja panna ma bardzo dlugi cukl miesiaczkowy wiec szanse sa mizerne

                        Skomentuj

                        • KrzysiekV
                          Ocieracz
                          • Jun 2006
                          • 150

                          Ja kochalem sie z byla dziewczyna dwa dni po odstawieniu i dwa przed ponownym braniu pigulki. Zawsze w prezerwatywie, lekarz zaznaczyl ze nawet wtedy jest ryzyko. Dla tego z prezerwatywa. Ale nigdy podczas okresu.

                          Wiele religii odrzuca seks podczas okresu, i jest to raczej zwiazane z higiena niz religia. Dzis z koleji mamy lepsze warunki sanitarne, wiec moze to nie problem. Ja w kazdym badz razie lubie w normalne dzni, a nie podczas miesiaczki.
                          Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                          Skomentuj

                          • Katarynka
                            Świętoszek
                            • May 2007
                            • 16

                            Uwiebiam sex podczas okresu...mmm nie ma jak tak.... moje doznania wtedy sa jeszcze wieksze

                            Skomentuj

                            • lawlessness
                              Erotoman
                              • Aug 2006
                              • 504

                              Jak mam okres cierpię każda komórka mojego ciała, wiec zamykam cyrk!
                              Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                              Skomentuj

                              • Czarodziejka
                                Perwers
                                • Sep 2005
                                • 963

                                a ja ostatniego dnia okresu mam taką ochotę na seks, że głowa mała. ale czekam aż okres się skończy

                                Skomentuj

                                Working...